Топ объявлений Поляницы

145 000 $
4 531 $/м²
ул., 121-А
1 комната
32 / 30 / 2 м²
этаж 2 из 6
2020 год постройки
вчера
Продаю апартамент в Буковелі преміум-класу. Lev Resort Hotel.
Spa зона
Ресторан
Конференц зал
Лоббі бар
Паркінг
Поверх: 2
Площа: 32м2
Власна тераса
Укомплектований і готовий до роботи.
Управляюча компанія:
Maestro Hotel Managment
Прогноз заповнюваності готелю 65%
Цілодобовий доступ до програми роботи готелю в онлайн режимі.
Чистий прибуток 70/30%
Безкоштовне проживання 14 днів на рік!
Локація:
Супермаркет Сільпо
Підйомник 1R
Паркінг 1
Ціна 145000$
[телефон скрыт]Вячеслав

99 429 $
3 300 $/м²
Урочище Стаїще, 543
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
30 / 16 / 5 м²
этаж 3 из 5
4 дня назад
Клубна квартира в Rich Stone Family Club, Буковель
Апаратменти здані в ескплуатацію.
90 % готовності. Запуск 3 квартал 2026
Продається ексклюзивна клубна квартира в преміальному бутик-курорті з обмеженою кількістю лише 29 квартир - апартів, що гарантує приватність і атмосферу 5-зіркового відпочинку. Комплекс має SPA-центр, басейн із панорамою Карпат, ресторан, терасу, дитячу зону та власний паркінг.
Клубні квартири повністю мебльовані, мають власні лічильники на комунальні послуги. Ідеальний варіант для власного проживання чи відпочинку, а також стабільного доходу в топ-локації Буковелю з професійним управлінням і очікуваною дохідністю від 10% річних.

370 000 $
5 000 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
74 сот
вчера
Продається унікальна земельна ділянка площею 75-91 сотки у самому серці Карпат — на території курорту Буковель.
Ідеальна локація для створення готельного комплексу, шале або апарт-містечка преміум-класу.
Панорамний краєвид на гори, асфальтований під’їзд, поруч уся інфраструктура: ресторани, витяги, магазини, готелі та розваги.
Характеристики:
Площа: 74-91 сотки
⚡️Технічні умови на 200 кВт
Категорія: землі житлової та громадської забудови
Форма власності: приватна
Документи готові до угоди
Ціна 6000$/сотку. Без комісії
Переваги:
✅ Асфальтований під’їзд і розвинена інфраструктура
✅ Технічні умови на електрику (200 кВт)
✅ Фантастичний панорамний вид на гори 360 градусів
✅ Ідеальна ділянк...
2 492 200 $
20 000 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
124.61 сот
сегодня
Продам земельну ділянку від власника. 07.01 Для будівництва та обслуговування об'єктів
рекреаційного призначення.
На ділянку вже заведено та підключено з усіма договорами та дозвільними документами (вже можна користуватися) електроенергію потужністю 49квт.
Вже проведено берегоукріплення, встановлені габіони.(теж на це є рішення сільської ради про затвердження робочого проекту берегоукріплення)
Є детальний план території та дозвіл на розроблення детального плану.
Довідка що дана земельна ділянка не входить в лісовий фонд.
Виконані геодезичні дослідження.
Є технологічний звіт з інженерно-геологічник вишукувань.
В додачу до ділянки передам проєктні пропозиції нового будівництва на цій ділянці....
135 000 $
5 579 $/м²
ул., 3/1
1 комната
24.2 / 19.2 / 3 м²
этаж 2 из 4
5 дней назад
Апартамент Делюкс у центрі Буковеля в преміальному готелі
Апарт-готель ️"BUKA apartments"
Продається апартамент в "BUKA apartments" Буковель!
Від забудовника "МБА групп" Буковель, одна мережа з "Mountain Residence" та керуючої компанії "Cartel"
- Площа - 24,2 м²
- поруч підйомник №2 та №7
- доступ на паркінг №2
- власна парковка
- ресторан "Girafa"
- шафи зберігання лижного спорядження з підігрівом
- прокат спорядження на території готелю
- каса продажі квитків на території
Делюкс номер в апарт-готелі преміум-класу, в самому центрі, вигляд з апартаменту на гори та центр
- Ski in/Ski out – вихід просто до підйомника №7
- SPA зона
- фінська парна
- римська парна
- спортзал...
198 000 $
6 306 $/м²
ул., 504
ЭЛИТ
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
31.4 / 25 / 5 м²
этаж 3 из 11
5 дней назад
Продаж апартаментів у серці Буковелю!
Код- #39398803
Mountain Residence – інвестиція з емоціями та прибутком! Найуспішніший готель КАРПАТ
Апарт-готель преміум‑класу з прямим виходом на трасу (ski‑in/ski‑out), панорамними краєвидами та розкішною інфраструктурою:
• rooftop‑басейн і SPA, ресторани, лаунж, спортзал, kids‑room
• сервіс «під ключ»: управління, бронювання, клінінг, охорона
• підземний паркінг, ski‑pass, прокат, conference zone
• вже збудовано — запущено та працює
Дохідність: 8% річних
Панорамний вид на Карпати, тиша, комфорт і чисте повітря.
Ідеально для інвестора або для себе.
Буковель | Mountain Residence

1 145 000 $
16 150 $/сот
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
сельхозназначение
70.9 сот
сегодня
Пропонуємо унікальну земельну ділянку площею 0,7089 га, розташовану в мальовничому селі Поляниця Яремчанської міської ради, всього за кілька хвилин від відомого гірськолижного курорту Буковель. Кадастровий номер: 2611092001:22:001:0818. Правильна квадратна форма ділянки дозволить її використання під будь який сегмент бізнесу, що можна реалізувати в межах її площі, а саме продуктові супермаркети, АЗС, мережі харчових сфер, готельно-ресторанний вид діяльності і т.д. На території ділянки проходить електрична мережа. Великий проїзний трафік. Ця земельна ділянка є чудовою інвестицією для розвитку бізнесу в регіоні з високим туристичним потенціалом. Звертайтеся для отримання додаткової інформації...

145 000 $
4 531 $/м²
Тернопільська, 7
БЕЗ КОМИССИИ
помещение для оказания услуг
32 м²
вчера
Від 10-12 % річного прибутку. У Львові немає жодного такого обʼєкту зараз на ринку.
Продаж апартаментів у Буковелі в готелі IKON Exclusive Mountain Resort, від надійного забудовника Lev Development. Площа 32 кв.м., другий поверх.
Готель розташований біля ТК Буковель з можливістю придбання номерів у приватну власність. У готельний комплекс входить SPA, фітнес-зал, дитяча ігрова кімната, ресторан, бар і підземна парковка. Кожен номер обладнаний побутовою технікою, меблями, сантехнікою і декоративними аксесуарами.
Плюс інвестору можна безкоштовно відпочивати в комплексі та користуватися зоною СПА.
Комплекс на підвищенні, вигляд із номеру - на гори. Плюс номеру в тому, що в багатьох інших...
1 000 $
3 $/м²
ул., 8
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение для оказания услуг
300 м²
3 дня назад
Продається діючий бізнес - преміальний ресторан азійської кухні в Буковелі
Asia Garden готовий ресторанний бізнес із сильним брендом, дизайнерським інтерєром та стабільним туристичним потоком.
Стильний простір із атмосферою tropical lounge, сучасною азійською кухнею та cocktail bar, який уже має впізнаваність серед гостей курорту.
У вартість входить:
повністю укомплектований ресторан;
професійне кухонне та холодильне обладнання;
сильний потенціал розвитку та...
1 000 $
3 $/м²
ул., 300
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение для оказания услуг
300 м²
3 дня назад
Продається діючий бізнес - знаковий м’ясний ресторан у Буковелі
REBRA BBQ beer’n’grill — готовий ресторан із сильною репутацією, впізнаваною BBQ-концепцією та стабільним потоком гостей у самому центрі туристичного життя курорту.
Атмосфера справжнього Texas BBQ, професійно оснащена кухня, мебльовані зали та сформована аудиторія — бізнес, який одразу готовий працювати та приносити результат.
У продаж входить:
— повністю укомплектований ресторан;
— професійне BBQ та кухонне обладнання;
— меблі, бар та тераса;
— налагоджені операційні процеси;
— бренд із високою впізнаваністю серед гостей Буковеля.
Ключові переваги:
— одна з найсильніших м’ясних концепцій курорту;
— вигідна локація з пості...

191 690 $
4 477 $/м²
ул., (Будинок)
помещение свободного назначения
43 м²
2025 год постройки
4 дня назад
Ama Family Resort підійде для відпочинку всією родиною. Тут можна на світанку випити чашку чаю на терасі, розслабитися в джакузі з неперевершеним видом або влаштувати затишну вечерю з рідними в ресторані. А обладнані простори для роботи нададуть вам можливість працювати віддалено в чарівній атмосфері лісу та гір.
Комфортні 1-кімнатні та 2-кімнатні номери з кухнею та необхідними меблями. Крім того, у апартаментах передбачено терасу з неймовірним видом.
В комплексі тераса 500 квадратів, видові майданчики, ресторан, спа зона, лаунж зона, дитяча кімната з кінотеатром, спортивний зал, окрема зона джакузі, паркінг.
Трансфер до підйомників
ІНВЕСТОРАМ! Дохідність 10-12% річних
240 000 $
2 526 $/м²
урочище Стаіще, 2
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
95 / 80 / 15 м²
2 этажа
95 сот
2 комнаты
5 дней назад
Унікальна інвестиційна пропозиція у КАРПАТАХ котедж SKELYAR
Код- #39997955
Комплекс: Котеджний парк SKELYAR — надійне, елітне рішення для інвестицій. Складається з 18 двоповерхових котеджів преміум-класу з дизайнерським ремонтом, у закритому, охоронюваному комплексі.
Інфраструктура на території:
• власна SPA-зона: сауна, лазня на дровах, джакузі на 10 осіб, масажний кабінет;
• опалюваний відкритий басейн на 75м2 (кругло річний)
• ресторан для сніданків;
• зона паркування;
все для комфорту та привабливості для туристів.
Характеристики будинку
• Загальна площа: близько 116 м², площа до оплати — приблизно 95 м² (умови розрахунку за домовленістю)
• Поверховість: 2 поверхи
• Тип проек...

1 289 999 $
1 720 $/м²
Карпатская ул., 67
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение для оказания услуг
750 м²
2022 год постройки
2 нед. назад
Всі фото реальні.
Продається новий готель в селі Поляниця навпроти першого витягу гірськолижного курорту «Буковель» (700 метрів до паркінгу № 1 курортного комплексу Буковель). До самого готелю зроблена асфальтована дорога.
Об’єкт розташований на схилі гори, що дає унікальний оглядовий вигляд на гірськолижний курорт Буковель та робить готель тихим без лишнього шуму. Відразу за готелем починається ліс.
Готель новий, щойно зроблені ремонти та укомплектований меблями (не працював жодного сезону). Зданий в експлуатацію в листопаді 2022 року.
Готель являє собою сучасний 5-поверховий будинок+ цокольний поверх, загальна площа будівлі з терасою 750 м2.
Готельний комплекс складається з:
1. Земельн...

2 299 999 €
3 286 €/м²
ул., 629
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
700 м²
2020 год постройки
2 нед. назад
Продається готовий готельно-ресторанний бізнес у серці Карпат – Поляниця!
Комплекс вміщає двомісні, тримісні та чотиримісні номери (загальна кількість номерів 15), ресторан, спа зону (сауна, хамам, прохолодний басейн, зона відпочинку, роздягальня та вбиральня), великий відкритий басейн на вулиці, зону барбекю, тераси з панорамними видом на гори, кімнати для персоналу, парковки, гараж та інші підсобні приміщення.
Розташування:
Об'єкт знаходиться в Поляниці – мальовничому куточку Карпат. Неподалік Буковель, основні туристичні маршрути, ліс та свіже повітря.
Ідеальна пропозиція для інвестиції!
Готовий бізнес для тих, хто мріє стати частиною туристичного серця України.
Основні характеристики...

3 299 999 $
1 650 $/м²
ул., (Будинок)
многофункциональное помещение
2000 м²
2025 год постройки
4 нед. назад
Відкрийте для себе унікальну можливість інвестувати в престижний готель, розташований у самому серці мальовничого Буковеля. Цей готель, площею 2000 кв. м, пропонує неперевершений рівень комфорту та розкоші, роблячи його ідеальним місцем для відпочинку та релаксації.
Основні переваги:
* Ідеальне розташування: Готель знаходиться в безпосередній близькості до гірськолижних спусків, що робить його привабливим для туристів у будь-яку пору року.
* Велика земельна ділянка: Власна земельна ділянка забезпечує достатньо простору для розвитку та розширення готелю.
* Розкішний SPA-центр: Насолоджуйтесь відпочинком у сучасному SPA-центрі з різноманітними процедурами для відновлення сил та енергії.
* Відк...

1 249 999 $
1 250 $/м²
Стоіще, 571
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
1000 м²
2024 год постройки
4 нед. назад
Продам готель в Поляниці , в курортному зоні - Буковель.
З чудовими краєвидами на гори та безпосередній близькості до центру курорта
Зданий в експлуатацію 2021 році , з присвоєнням будинкового номера .
Загальна площа 1000 м2 , 21 готельний номер , ресторан , рецепція , тех. приміщення .
Земельна ділянка - 20 соток у приватній власності .
Електрика - 60 кВт з розведенням по всій будівлі .
Свердловина - 50 метрів .
Септик
Відео та детальніша інформація за запитом .

1 199 999 $
2 353 $/м²
урочище Стаїще, 145
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
помещение для оказания услуг
510 м²
2025 год постройки
4 нед. назад
Котеджний комплекс - 4 житлові будинки у горах - Поляниця ,Буковель , Карпати
Діючий прибутковий бізнес
Продаж: котеджний комплекс з 4 триповерхових капітальних будинків на 20 сотих землі ЩОЙНО ДОБУДОВАНИЙ - кінець 2025 року.
Знаходиться в селі Поляниця, в 5 хвилинах машиною від центру курорту Буковель (машиною їхати 3.5 км до центру, пішки йти 1.5 км)
Загальна площа земельної ділянки: 20 соток
Площі будинків: 160, 120, 120, 109 м2
Вода: свердловина
Очисні споруди: 2 комплекти потужних біо-септиків (обслуговування таких біо-септиків недороговартісне - лише 1 раз на рік)
Світло: 2 лічильники по 15 кВ
Енергонезалежність: гібридна система резервного електрозабезпечення- сонячна станція загальн...
112 860 $
2 200 $/м²
ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
51.3 / 28 / 10 м²
этаж 2 из 9
5 дней назад
Апартаменти 51.3 м² у серці Буковеля — Апарт-комплекс VDOMAВаш власний простір для життя та інвестицій у найпопулярнішому курорті України. VDOMA — це камерний комплекс на 149 апартаментів, створений для тих, хто цінує баланс між активним відпочинком та домашнім затишком. Про апартаменти:Площа: 51.3 м².Концепція: «Дім серед руху» — інтер'єр із теплих матеріалів та м'яке світло для повного відновлення після насиченого дня. Приватність: Завдяки другій лінії забудови ви отримуєте тишу та спокій у самому центрі подій. Локація — все поруч:350 метрів до підйомника (всього 1 хвилина до ключових точок). Інфраструктура в межах 5 хв: Підйомники №1, №2, №7, озеро Молодості, супермаркети «Сільпо» та «Ast...
84 466 $
3 140 $/м²
ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
26.9 / 10 / 10 м²
этаж 8 из 9
2026 год постройки
5 дней назад
Інвестиційний апартамент 26.9 м² у центрі Буковеля — VDOMA
Код: 40835463
Шукаєте нерухомість, яка працює на вас?
Пропонуються апартаменти в новому камерному комплексі VDOMA. Це ідеальний формат «smart-житла» в самому серці найпопулярнішого курорту України, де кожен квадратний метр приносить прибуток.
Чому це вигідна пропозиція?
Компактна площа — 26.9 м²: Найпопулярніший формат для подобової оренди. Висока ліквідність та швидка окупність.
Локація №1: Всього 350 метрів до підйомників (№1, №2, №7). 1 хвилина до всієї інфраструктури: супермаркети «Сільпо» та «Aston», ресторани та VODA club.
Концепція «Тиха зона»: Попри розташування в центрі, комплекс знаходиться на другій лінії, що гарантує...
93 620 $
3 100 $/м²
ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
30.2 / 15 / 10 м²
этаж 8 из 8
5 дней назад
Апартаменти в центрі Буковеля – Інвестиція з високою дохідністю
Шукаєте надійний спосіб примножити капітал? Апарт-комплекс VDOMA у самому центрі Буковеля — це продукт з високою фінансовою та емоційною цінністю.
Код- #40835793
Чому це вигідно:
Локація №1: Лише 350 метрів до підйомника. Весь туристичний потік (2.5 млн туристів у 2024 році) проходить поруч.
Готовий бізнес: Ви можете жити самі або здавати в оренду, коли вам зручно.
Високий попит: Комплекс знаходиться у найбільш затребуваній точці курорту поруч із трасами та озером Молодості.
Характеристики:
8 поверхів, камерний формат (лише 149 апартаментів).
Розвинена інфраструктура: SPA, ресторан, коворкінг, підземне укриття.
Інве...
Все районы