Топ объявлений Рогани

54 000 $
491 $/м²
Дачная ул.
110 / 60 / 25 м²
2 этажа
6 сот
5 комнат
сегодня
ПРОДАМ СУЧАСНИЙ БУДИНОК 2 ПОВЕРХИ з євроремонтом.
Район Рогань, садове товариство "Світанок" (орієнтир фабрика Філіп Морріс).
МЕТРО Індустріальна.
Будинок розташований у гарному селищі біля озера. Ходить громадський транспорт.
Автівкою 5 хв до міста і 10хв до метро Індустріальна.
(СЕРТИФИКАТ- НЕМОЖЛИВО)
Будинок нової забудови, утеплений ( зайти й жити).
Заведено 3 фази, своя свердловина.
Є 3 види опалення: електричний котел 9 кВт, твердопаливний-16 кВт, дровʼяна піч (груба).
Дім повністю автономний, при вимиканнях електроенергії опалення здійснюється тверопаливним котлом чи піччю, або приготування іжі від газового балону.
Двір застелений плиткою. Є альтанка із зоною барбекю.
В будин...

160 000 $
881 $/м²
Малиновый пер.
182 / 60 / 15 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
2015 год постройки
сегодня
5325* Продається доглянутий двоповерховий цегляний будинок, створений для комфортного життя сім’ї.
Будинок просторий, світлий, з продуманим плануванням та відчуттям затишку і спокою.
Загальна площа будинку — 181,6 м²
Підвал — 50,8 м² (сухий, надійний, зручний для зберігання або майстерні)
Ділянка — 15 соток, доглянута, з садом та зеленими насадженнями
Гараж на 2 авто, з опаленням та оглядовою ямою
Є господарські приміщення, зручно для зберігання, хобі або майстерні
Будинок побудований з якісних матеріалів, міцний та теплий.
Всі комунікації підключені, стан — заходь і живи, без термінових вкладень.
Інженерія та комфорт:
опалення: дров’яне + електричне
тепла підлога по всьому будинку
котел 25...

145 000 $
906 $/м²
пров східний
Відеотур
160 / 120 / 18 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
вчера
код об'єкта 15922
Запрошуємо вас оглянути цей чудовий будинок у Великій Рогані!
Знаходиться на просторій ділянці площею 15 соток, цей сучасний будинок має комфортне планування та зручне розташування, що робить його ідеальним місцем для вашоєї родини. Побудований з червоної цегли, утеплений мінеральною ватою та облицьований стильним клінкером . Будинок також володіє новим дахом, надійним двоконтурним котлом, своєю свердловиною та септиком - все для вашого комфорту та незалежності. З великим гаражем на дві машини, доглянутою територією з ландшафтним дизайном та тротуарною плиткою навколо будинку, ця нерухомість просто зачарує вас. Усередині ви знайдете простору кухню з виходом на затишну терас...
83 000 $
539 $/м²
Культуры ул. (Ленина)
єОселя
єВідновлення
154 / 83 / 12 м²
2 этажа
7 сот
5 комнат
2007 год постройки
вчера
Продам полностью готовый для жизни двухэтажный дом в п.Рогань, 6 км от Харькова.Дом 2007 года постройки, кирпич, ж/б перекрытия, строили для себя.На участке есть гараж на 2 машины, летний душ, погреб, огромная сливная яма, скважина.Документы готовы, рассмотрим госпрограммы.

145 000 $
906 $/м²
зернова
160 / 100 / 15 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
2 дня назад
код об'єкта 15922
Знаходиться на просторій ділянці площею 15 соток, цей сучасний будинок має комфортне планування та зручне розташування, що робить його ідеальним місцем для вашоєї родини. Облицьований стильним клінкером та з червоної цегли, будинок також володіє новим дахом, надійним двоконтурним котлом, своєю свердловиною та септиком - все для вашого комфорту та незалежності. З великим гаражем на дві машини, доглянутою територією з ландшафтним дизайном та тротуарною плиткою навколо будинку, ця нерухомість просто зачарує вас. Усередині ви знайдете простору кухню з виходом на затишну терасу, 5 кімнат для родини та гостей, 2 санвуз...

50 000 $
156 $/м²
Культуры ул. (Ленина)
єВідновлення
320 / 185 / 25 м²
2 этажа
12 сот
6 комнат и более
2020 год постройки
5 дней назад
Продам сучасний будинок нової забудови 2020 року в дуже гарному місці, під Ваш індивідуальний ремонт. Електрика підведена. Є свердловина та септик.
Загальна площа будинку — 320 м², житлова площа — 185 м². У будинку 7 кімнат, підвал під усім будинком, висота стелі в підвалі — 2,70 м.
Є можливість розділити будинок на два окремих входи — так і було передбачено при будівництві.
Ділянка 12 соток, є Держакт.
Асфальтована дорога до самого будинку, поруч магазини. До метро Індустріальна — близько 10 хвилин транспортом або 5 хвилин на автомобілі. Район Рогань, самий початок.
Перегляди за попередньою домовленістю.
Співпрацюю!

165 000 $
912 $/м²
Малиновый пер., 11
єОселя
єВідновлення
181 / 120 / 20 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
2015 год постройки
1 нед. назад
Код об'єкта #18692
Продається просторий двоповерховий цегляний будинок (загальна площа – 181,6 м, підвал – 50,8 м в Рогані.
Перший поверх – 67,2 м, 2-й поверх – 63,6 м. Перекриття моноліт. плита 200 мм. Котел 25 кВ + безперебійна система на 18 годин
Тепло акумулятор 1000л
Бойлер 200л з термоклапаном
Утеплення горища 400мм мін. вата.
Будинок утеплений утеплювачем 100мм. Повністю з ремонтом.
Планування: 4 кімнати, кухня, гардеробна, 2 санвузли.
Весь будинок обладнаний теплою підлогою, опалення – дров’яне та електричне. Вода зі своєї свердловини, 2 великі септики (20 куб. м).
Земельніа ділянка 15 соток.
На території:
*гараж на 2 авто, весь утеплений, з опаленням (обладнаний під СТО: смотрова ям...

145 000 $
906 $/м²
Зернова, 26
єОселя
єВідновлення
Відеотур
160 / 120 / 15 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
1 нед. назад
Код об'єкту #15922
Знаходиться на просторій ділянці площею 15 соток, цей сучасний будинок має комфортне планування та зручне розташування, що робить його ідеальним місцем для вашоєї родини. Побудований з червоної цегли,утеплений мінеральною ватою та облицьований стильним клінкером . Будинок також володіє новим дахом, надійним двоконтурним котлом, своєю свердловиною та септиком - все для вашого комфорту та незалежності. З великим гаражем на дві машини, доглянутою територією з ландшафтним дизайном та тротуарною плиткою навколо будинку, ця нерухомість просто зачарує вас. Усередині ви знайдете простору кухню з виходом на затишну терас...

12 000 $
214 $/м²
Козацька
56 / 37 / 9 м²
1 этаж
6 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продам частину будинка з ділянкою в сел. Велика Рогань. вул. Козацька. Від метро Індустріальна 10 хвилин на транспорті. Зупинки, магазин - за 5 хвилин від будинка. Будинок цегляний, ганок замощений бетоном. Цегляний гараж, сарай, похідний погріб. Туалет на дворі. Будинок - 56/36,8/9.1 м2, висота стелі 3 м. В будинку 3 кімнати, передпокій, кухня. Газ в будинку, вода - криниця біля воріт, опалення - АГВ. Стан - скромний житловий. Вікна поміняні на МПО, є меблі. На ділянці достатньо місця для облаштування городу та саду. Телефонуйте!

165 000 $
907 $/м²
Малиновый пер.
182 / 156 / 23 м²
2 этажа
15 сот
4 комнаты
2 нед. назад
Код об'єкта #18692
Тепло акумулятор 1000л
Бойлер 200л з термоклапаном
Утеплення горища 400мм мін. вата.
Будинок утеплений утеплювачем 100мм. Повністю з ремонтом.
Планування: 4 кімнати, кухня, гардеробна, 2 санвузли.
Земельніа ділянка 15 соток.
На території:

70 000 $
631 $/м²
9 травня
єОселя
111 / 85 / 20 м²
2 этажа
5 сот
5 комнат
2 нед. назад
код об'єкта 15775
Ваша мрія про ідеальне життя чекає на вас!
Шукаєте затишок, безпеку та сучасний комфорт подалі від міської метушні, але з легким доступом до всіх зручностей? Тоді цей будинок – саме те, що вам потрібно!
Продається чудовий, щойно відремонтований будинок площею 111 м², розташований у безпечному та мальовничому районі Рогань, біля фабрики "Філіп Морріс", у СТ "Світанок". Розташування біля озера дарує вам спокій і можливість насолоджуватися природою, а зручне сполучення громадським транспортом та всього 5 хвилин їзди до житлового масиву Рогань забезпечують легкий доступ до міської інфраструктури.
Продуманий до дрібниць для вашого комфорту та безпеки:
Цей будинок збудований з...

29 500 $
222 $/м²
Дружби вул.
133 / 98 / 15 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
2 нед. назад
Код об'єкту #17925
У продажу 2-поверховий будинок площею 133 м2 під Ваш ремонт.
Розташований на ділянці 15 соток з гарним виглядом.
Заведено електроенергію, є свердловина. Виконаний із якісних матеріалів. Є підвал. Великий Рогань.

18 500 $
265 $/м²
Вишнёвая ул. (Кірова)
єВідновлення
69.9 / 35.3 / 11.8 м²
1 этаж
7 сот
1 комната
1966 год постройки
1 мес. назад
Продається будинок 69м2 у селищі Велика Рогань, до Харкова 4км ( 5 хвилин на машині).
Будинок шлакобетон 1966р.б.В будинку є газ, вода (скважина), вигрібна яма.Ванна/туалет у будинку.
Земельна ділянка огорожена 7 соток. Є кадастровий номер.
Є заїзд у двір.
Зручне розташування з виїздом на Чугуївську трасу. До зупинки маршрутки, школи 5 хвилин пішки.
Дзвоніть! Будинок вільний. Готові продати по єВідновленню.
Все коттеджные городки