Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Рівного
Топ оголошень Рівного

40 500 $
1 151 $/м²
Соборна вул., 285д
1 кімната
35.2 / 10 / 15.18 м²
поверх 6 з 9
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж 1 кімнатної квартири ЖК «Синергія Light».
Куплена від забудовника, зроблена стяжка, штукатурка.
Готова до ремонту.
Загальна площа 35.20 м.кв.
Велика кухня площею 15.18 м.кв.
Опалення- автономне, дахова котельня.
Усі вікна в двір.
Вигідна ціна за оформлення.

195 000 $
1 893 $/м²
Сергія Голубєва
103 / 41 / 35 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам котедж площею 103 м² (серединка) - ідеальний варіант для сімʼї, яка хоче заїхати і жити без зайвих витрат та ремонтів.
Переваги об’єкта:
• КМ «Ягуар», престижний район Щасливе
• Всі міські комунікації
• Газовий котел, тепла підлога по всьому котеджу
• Виконаний якісний сучасний ремонт
1 поверх:
• Кухня-вітальня з виходом на терасу
• Гостьовий санвузол
• На кухні вся техніка Samsung
• Кухня з фурнітурою BLUM
2 поверх:
• Батьківська спальня з гардеробною
• Дві дитячі кімнати (без меблів - під ваш стиль)
• Ванна кімната
• Підлога - французький вініл преміум-якості
Продумане планування, стильний інтер’єр, теплий та світлий будинок.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!

59 800 $
1 473 $/м²
24 Серпня вул., 24
ПРЕМІУМ
ЖК Bridge Town
1 кімната
40.6 / 18.8 / 11.1 м²
поверх 10 з 10
2020 рік побудови
сьогодні
Пропозиція від агенції "Гарант".
Однокімнатна квартира в новому повністю заселеному будинку в ЖК " Bridge Town".
Квартира знаходиться на видовому дев"ятому поверсі .
Гарний вигляд з вікна.
Загальна площа - 40,6 м.кв.
Житлова площа - 18,8 м.кв.
Кухня - 11.1 м.кв.
Санвузол сумісний - 4.0 м.кв.
Коридор - 3.7 м.кв.
Автономне газове опалення.
Стан квартири - після забудовника.
Є підвал 3.42 м.кв.

255 000 $
1 428 $/м²
Петра Полтави вул., 3
ПРЕМІУМ
Кооперативний коледж
178.6 / 67.8 / 16.3 м²
3 поверхи
4 кімнати
сьогодні
Пропозиція від агенції "Гарант".
Котедж в престижному районі міста по вулиці Петра Полтави.
Індивідуальний гараж з ямою та з правом власності за ОКРЕМУ ПЛАТУ.
Загальна площа 178.6 м.кв.
Житлова площа 67.8 м.кв.
Кухня 16.3 м.кв.
Ремонт.
Елітні меблі.
Брендова техніка "Miele"- кавова машина,індукційна поверхня,духова шафа, посудомийна машина.
Індивідуальне газове опалення.
Підігрів підлоги на першому поверсі.
На нижньому рівні - гардеробна, туалет, котельня, велика зала,вихід на задній двір.
На першому поверсі кухня та коридор.
Котедж в декількох рівнях .
Вітальня 34.3 м.кв., спальня 29.1 м.кв., спальня 22.8 м.кв., дитяча 15.9 м.кв..
Є задній дворик ,де зона для відпочинку.
Тихий двір. Парк...
160 000 $
1 860 $/м²
Григоренка вул., 7а
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
86 / 30 / 42 м²
1 поверх
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Вишуканий укомплектований котедж із усіма міськими мережами!
Сучасна одно-поверхова забудова із ергономічним планування та ділянкою 2.54 сот:
- завершенні всі зовнішні роботи:
Переднє подвір'я - бруківка та водовідведення , навіс на авто, зелена зона, навіс над входом, підсвітки фасаду, вихід на генератор та зарядка електроавтомобіля
Заднє подвірʼя - крита тераса, мощення бруківкою, освітлення, вивід води, озеленення входить у вартість.
Наявність 2-ох додаткових паркомісць біля будинку.
ВСІ МІСЬКІ МЕРЕЖІ - газ, електрика 3 фази, міське водопостачання та водовідведення
Виконаний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів!
Укомплектований меблями під замовлення в одному ст...

175 000 $
821 $/м²
Михайла Вербицького вул.
213.2 / 52.5 / 40.5 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
вчора
Продаж двоповерхового будинку в районі 18 школи!
Просторий будинок на тихій вулиці поруч із дитячим садочком та школою №18.
Особливість — приватний вихід до території школи через доглянутий сад.
Тепла підлога з індивідуальним терморегулюванням у кожній кімнаті
Встановлені радіатори
Проведено магістралі під сонячний колектор
Бойлер непрямого нагріву (200 л)
Якісні металопластикові вікна
Сигналізація по всьому будинку
Дерев’яні міжкімнатні двері
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, санвузол (з душем), вихід у гараж
2 поверх: чотири кімнати (дитяча, спальня з гардеробом, гостьова, кабінет), санвузол із ванною
Цоколь: кімната-укриття, комора, пральня, котельня
Дах: тераса з готовим покриттям...
79 900 $
1 679 $/м²
Студентська вул., 18
ПРЕМІУМ
ЖК Басів схил
1 кімната
47.6 / 15 / 26.5 м²
поверх 9 з 9
2018 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири,по вул,Студентська 18.
Виконаний дизайнерський ремонт у сучасному стилі та додатковою шумоізоляцією.
Вся техніка та меблі-нові та брендові.
В квартирі присутнє-автономне газове опалення.
З переваг:
-Простора кухня-вітальня.
-Спальня з виходом на балкон.
Комплекс-комфортного класу.
-Закрита територія та відеоспостереження.
-Велике сховище для мешканців.
-Власний спортзал у будинку.
Квартира виконана-якісно,стильно та атмосферно.
Пропонується АН "Рівненська Оселя"
Перегляд у зручниий для вас час,детальніше за телефоном:[телефон приховано]Михайло АН Рівненська Оселя.

13 000 грн/міс
Соломії Крушельницької вул., 69
ПРЕМІУМ
ТЦ Покровський
2 кімнати
47 / 28 / 8 м²
поверх 8 з 9
1986 рік побудови
вчора
Двокімнатна квартира покращеного планування в центральній частині міста
вулиця Соломії Крушельницької, буд. 69.
Знаходиться на 8 поверсі 9 поверхового цегляного будинку.
Перша здача.
Ремонт.
Меблі та побутова техніка нові.
Кімнати ізольовані.
Велика лоджія.
Сонячна сторона.
На тривалий термін.
Додатково оплачуються всі комунальні послуги.
Лічильники обліку води, газу, електроенергії.
Готова до заселення.

194 999 $
1 857 $/м²
Сергія Голубєва, 20б
105 / 50 / 36 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Переваги:
Територія під шлагбаумом.
Переднє подвірʼя облаштоване бруківкою та зеленими насадженнями.
На задньому подвірʼї простора тераса з ділянкою розміром 7м*10.5м
Котедж підключений до усіх міських мереж (світло, вода, каналізація та газ)
В котеджі виконаний абсолютно якісний дизайнерський ремонт.
Автономне газове опалення. Встановлена тепла підлога по всій площі котеджу.
Кухня-вітальня повністю облаштована усіма меблями та технікою SAMSUNG
Фасад кухні - AGT, фурнітура BLUM, стільниця HPL
Гардеробна в коридорі та батьківській спальні.
2 санвузли (1 поверх гостьовий, 2 поверх великий санвузол площею 8м2)
2 поверх - високоякісний вініл Alsafloor NEO CLICK - Франція.
Ідеальне...

130 000 $
1 831 $/м²
Гурія Бухала вул. (6-та Гвардійська), 32-А
2 кімнати
71 / 30 / 35 м²
поверх 3 з 3
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири в клубному будинку на 17 квартир із закритою територією — формат для тих, хто цінує приватність і спокій.
📱[телефон приховано]Роман | агентство BravoDim
💎3-й поверх з 3-х + власна мансарда (входить у вартість)
💎71 м² продуманого до дрібниць планування:
• простора кухня-вітальня
• 2 окремі спальні
• окрема гардеробна кімната з вікном (легко стає ще однією кімнатою)
💎Є момент, який складно передати на фото —
заходиш і спочатку потрапляєш у свій власний передпокій (тамбур). І вже звідти — квартира та вихід на ВЛАСНУ МАНСАРДУ.
💎Мансарда — це взагалі окрема історія:
кабінет, ще одна кімната, місце для зберігання речей…або просто місце, де ніхто не заважає.
💎По квартирі все бе...

83 000 $
1 976 $/м²
Степана Бандери вул., 1е
1 кімната
42 / 20 / 15 м²
поверх 10 з 14
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж 1 квмнатної квартири в жк Bridge Tower з надзвичайно гарним виглядом на озеро та місто!
В квартирі виконано сучасний дизайнерський ремонт, встановлені якісні меблі, побутова техніка та сантехніка!
Повністю готова до комфортного проживання в декількох хвилинах від центру міста!

69 500 $
1 007 $/м²
Млинівська вул., 33
ПРЕМІУМ
Ювілейний
3 кімнати
69 / 39 / 9 м²
поверх 7 з 9
сьогодні
Продаж 3 кімн квартири , вул Млинівська , 7 поверх , ліфт новий , автономне газове опалення , вікна м/п , два балкони засклені , квартира в житловому стані , столярка замінена, підлога паркет , ламінат , в квартирі лишаються всі наявні меблі , пралка , тихий двір , зручне сполучення , квартира вільна , готова до продажу , ключі в агентстві , ріелторські послуги 2 відсотки від вартості .

81 000 $
1 792 $/м²
Льонокомбінатівська вул., 19
1 кімната
45.2 / 18 / 16 м²
поверх 2 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 1- но кімн квартири , масив Чарівний , р- н Льонокомбінату , заг пл 45.2 кв.м , зручний другий поверх , автономне газове опалення , зроблений ремонт з дороговартнісних матеріалів , вмонтована кухня ,гардеробна , вмонтована вся побутова техніка фірми « samsung”, підігрів підлоги по всій квартирі , двері з монтажем приховані завіси , крани прихованого монтажу , ремонт робився якісно , для власного проживання , будинок зданий в експлуатацію , переуступка , можливий продаж під програму Єоселя , перегляд в зручний час .

55 000 $
1 222 $/м²
Київська вул., 4
2 кімнати
45 / 30.5 / 6 м²
поверх 3 з 5
1970 рік побудови
сьогодні
Пропозиція від агенції « Гарант».
Двокімнатна квартира в районі 12 школи , вулиця Київська, буд.4.
Затишний закритий двір.
Зручний 3 поверх 5 поверхового цегляного будинку .
Не кутова.
Загальна площа 45 м.кв.
Житлова 30,5 м.кв.
Кімнати ізольовані.
Санвузол роздільний.
Кухня 6 м.кв.
Газова колонка.
МПВ по всій квартирі.
Балкон засклений .
Меблі та побутова техніка залишаються.
Квартира вільна.

68 000 $
840 $/м²
Соборна вул., 289-В
2 кімнати
81 / 40 / 20 м²
поверх 10 з 10
сьогодні
Продаж 2 кімн квартири , вул Соборна ( Синергія Лайт ), заг пл 81 кв.м , 10 поверх , будинок заселений , ліфт працює , вітражні вікна , гарний краєвид , дахова котельня , зручне місцерозташування , внутрішній двір , поряд зупинка автотранспорту , магазини , кафе , пошта , поліклініка , будинок зданий в експлуатацію , стан - після будівельників , перегляд в зручний час .

52 000 $
1 140 $/м²
Масив Веснянковий, 19
1 кімната
45.6 / 18 / 17 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
Продаж 1-но кімн квартири , масив Веснянковий , р-н Льонокомбінат , автономне газове опалення , стяжка , штукатурка ,радіатори , встановлений газовий котел, гардеробна , будинок зданий в експлуатацію , оформлення по переуступці , є можливість придбати підвал , зручне місцерозташування ,поряд магазин , зупинка автотранспорту ,поліклініка., перегляд в зручний час ., можливо Єоселя .

37 000 $
1 194 $/м²
Фабрична вул., 24
ПРЕМІУМ
Sky UP
1 кімната
31 / 12 / 7 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
💥Продам 1 кімнатну квартиру в будинку малосімейного типу! Місто Рівне, вулиця. Фабрична, Район Північний . Загальна площа 31/12/7м2.
💥Поверх 8/9 п. Ліфт працює! Не кутова!
💥 Все, що є в квартирі, на фото меблі, побутова техніка, залишається та входить у вартість!
💥Централізоване опалення. Бойлер.
Косметичний ремонт.
Металопластикові вікна. Засклений балкон. На всі міські комунікації наявні лічильники.
Вартість 37 000 у.о.
Домовляйтеся на огляд! Детальна інформація по телефону
📞 [телефон приховано]; [телефон приховано]; [телефон приховано].
Пропозиція від Агентства нерухомості Цитадель!

52 000 $
1 733 $/м²
Миру просп., 8