Самые популярные улицы города
Улицы Смелы
Топ объявлений Смелы

50 000 $
980 $/м²
Вячеслава Черновола ул. (Дзержинського), 4
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
51 / 28 / 7.5 м²
этаж 7 из 9
3 дня назад
Ріелтор - Слободяник Марина
Пропонується до продажу дуже охайна та тепла 2-кімнатна квартира, розташована на 7 поверсі 9-поверхового цегляного будинку в центрі міста за адресою вул. Чороновола, 4.
З вікон відкривається неймовірний краєвид, який точно не залишить вас байдужими.
Квартира в хорошому житловому стані:
- натяжні стелі в кімнатах
- всі вікна замінені на сучасні енергозберігаючі
- встановлена потрійна система фільтрації води + нові фільтри.
- квартира утеплена та знаходиться в середині будинку, тому дуже тепла й економна в опаленні
- встановлене електроопалення та є офіційний статус електроопалення.
Новим власникам залишаються:
- холодильник
- пральна машинка
- бойлер на 100 л із...

125 000 $
1 452 $/м²
Дружби
БЕЗ КОМИССИИ
Малая Яблуновка
86 / 53 / 12 м²
1 этаж
8 сот
3 комнаты
2006 год постройки
2 нед. назад
Ріелтор - Слободяник Марина
Пропонується до продажу дім 86 кв.м, збудований у 2006 році з якісного самана та облицьований цеглою. Будинок додатково утеплений і оздоблений декоративною штукатуркою - тепло, надійно та естетично.
Будинок має класне планування, а саме 2 окремі спальні кімнати, просторі вітальня та кухня. Також є можливість на другому поверсі зробити додатково або кімнату або ж гардеробну.
Технічні характеристики:
- Автономне газове опалення
- Тепла підлога в коридорі та санвузлі
- М’яка крівля - відмінна шумоізоляція та довговічність
- Утеплення міжповерхового перекриття + утеплена підлога (пінопласт)
Двір та господарські будівлі:
- Автоматичні ворота
- Гараж на 2 авто
- Погріб...

39 000 $
574 $/м²
40-летия Победы ул., 4
3 комнаты
68 / 44 / 12 м²
этаж 7 из 9
2 мес. назад
Продаж 3кк м. Сміла, 40 років Перемоги ,4 поверх 7. Три окремі кімнати , санвузол роздільний . Вхідні двері нові. Замінено вікна та балконні блоки, лічильники встановлено на воду та світло. Столярка та сантехніка, електрика поміняна.
Все улицы