Топ объявлений Старых Богородчанов

24 700 $
163 $/м²
світанкова, 12
БЕЗ КОМИССИИ
152 / 61 / 10 м²
2 этажа
11 сот
3 комнаты
2010 год постройки
2 дня назад

25 000 $
118 $/м²
Старе Місто, 46А
БЕЗ КОМИССИИ
211 / 68 / 16 м²
2 этажа
10 сот
5 комнат
1 нед. назад
Продається будинок із земельною ділянкою у с. Старі Богородчани
- код ділянки - # 2 5 2 9
площа будинку — 211 м2
площа ділянки — 10 сот
кадастровий номер — 2620488601:01:001:0040
геолокація - 48.812778, 24.513611
заїзд - основний з грунтової дороги, до асфальтованої 50м.
Продається будинок одразу при в’їзді в Старі Богородчани.
Побудований на надійному бутобетонному фундаменті: перший поверх виконаний із цегли, другий — дерев’яний. Перекриття дерево-бетон, підлога дошки-бетон, дах накритий шифером.
У будинку підведені всі необхідні комунікації: світло, газ, на ділянці є власна криниця та септик.
З одного боку межує з сусідами, з іншого — є простір та вільна земельна ділянка, що дає можли...

85 000 $
884 $/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
96 / 72 / 9 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продається житловий будинок в затишному місці, неподалік міста Івано-Франківськ, в центральній частині селища.
Зроблений ремонт по всьому будинку, крім однієї кімнати, кругом поміняні вікна.
Кімнати окремі, санвузол суміжний, простора кухня.
Встановлене індивідуальне газове опалення, тепла підлога в "мокрих" зонах.
Велике подвіря, є додаткові споруди (сараї), гараж, сад, своя скважина, септик.
До будинку асфальтований під'ізд.
До центру, школи та садочка пішим ходом 5-7хв.

85 000 $
884 $/м²
Шевченка, 23
БЕЗ КОМИССИИ
96.2 / 72.1 / 9.4 м²
1 этаж
25 сот
3 комнаты
1984 год постройки
2 мес. назад
Пропонується особняк неподалік від Івано-Франківська. Ст. Богородчани, гарне затишне місце. Будинок має велике подвір'я, є сад і земля під город.У будинок,заведені всі комунікаціі,дві кімнати потребують ремонту,гарна велика кухня з ремонтом.Є багато підсобних приміщень,можна розводити свійських тварин. Телефонуйте !!