Топ объявлений Старого Лисца

89 600 $
391 $/м²
Чорновола, 35
ГОРЯЧЕЕ
229 / 82 / 23 м²
2 этажа
6 сот
4 комнаты
1 нед. назад
🏡 Продається будинок у с. Старий Лисець (5 км до Івано-Франківська)
Пропонуємо просторий будинок площею 229 м² у мальовничому місці — поруч річка та центр села.
Село з розвиненою інфраструктурою: є школа, садочок, амбулаторія, пожежна частина, зручний виїзд на об’їзну Івано-Франківська.
📐 Характеристики:
Площа ділянки — 6,7 соток
Будинок зведений з якісних матеріалів для себе, не на продаж
Проведено світло, воду (колонка), септик
На території є колодязь
Виконано електропроводку, штукатурку, чорнову стяжку
Дах — металочерепиця з утепленням мінеральною ватою
Є великий гараж
У будинку 4 просторі кімнати
🏗️ Будинок готовий до ремонту, міцний і продуманий до дрібниць.
Вартість — на рів...

52 900 $
563 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМИССИИ
94 / 68 / 10 м²
1 этаж
8 сот
4 комнаты
1970 год постройки
сегодня
Продаж будинку в Старому Лисці
📍 лише 10 км від Івано-Франківська
Можна під державні програми
Продається жилий будинок з літньою кухнею у затишному та мальовничому місці.
✨ Характеристики:
• площа будинку — 95 м²
• 4 кімнати
• земельна ділянка — 8,5 сотих
• індивідуальне газове опалення
• ванна та туалет разом
• у літній кухні є пічне опалення
🌿 Чудове розташування для комфортного проживання та відпочинку — поруч ліс та річка.
Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає спокійне життя неподалік міста 🏡✨
📩 За деталями — пишіть у повідомлення або телефонуйте.

100 000 $
570 $/м²
Нова, 11
БЕЗ КОМИССИИ
175.3 / 87.9 / 18.4 м²
2 этажа
18 сот
5 комнат
сегодня
👉Будинок в центрі села Старий Лисець з великою земельною ділянкою.
Площа 175,3м2
Земля 18,3 сотих
👉 Будинок введено в експлуатацію. Стан сирця. Два повноцінних поверха + є можливість зробити третій мансардний.
Цегляне будівництво. Утеплений пінопластом. Фундамент литий монолітний. Дах металочерепиця.
Газ та світло - централізовані. Вода і водовідведення - власні.
👉По будинку повністю розведене опалення, підігрів підлоги у санвузлі, зроблена розводка електрики.
Перший поверх - гараж 20,5 м2, вітальня 37 м2, кухня та великий санвузол.
Другий поверх - 4 окремі кімнати з балконами, санвузол.
Будинок в центрі села. Поруч школа. Сільська рада. Ресторан. До Івано-франківська 9 км.

105 000 $
618 $/м²
Шевченка
БЕЗ КОМИССИИ
ПЕРЕУСТУПКА
170 / 45 / 50 м²
2 этажа
4 сот
3 комнаты
2019 год постройки
сегодня
Продається зданий таунхауз у затишному районі.
Зручний асфальтований заїзд,15 хв до центру міста на авто.
Огляд у зручний час.Деталі за телефоном

52 900 $
557 $/м²
Польова
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
95 / 50 / 10 м²
1 этаж
8 сот
4 комнаты
1970 год постройки
сегодня
Затишний будинок біля лісу та річки — всього 10 км від Івано-Франківська, с. Старий Лисець❗️❗️❗️
✅площа будинку — 95 м²
✅земельна ділянка — 8,5 сотих
В будинку 4 просторі кімнати, суміжний санвузол (ванна + туалет) з індивідуальним газовим опаленням + є додатково літня кухня з пічним опаленням. Тип стін - дерево.
🌿 Локація, яка закохує:
Поруч ліс та річка — свіже повітря, тиша та природа щодня, при цьому до міста всього 10 хвилин на авто.

150 000 $
551 $/м²
Тракторна, 5
БЕЗ КОМИССИИ
272 / 117 / 23 м²
2 этажа
15 сот
5 комнат
6 дней назад
Ваш простір для життя — сучасний будинок у с. Старий Лисець
Якщо ви шукаєте дім, де поєднуються простір, комфорт і спокій, — ця пропозиція саме для вас.
На вул. Тракторній, у другій лінії від центральної вул. Шевченка, розташований новий двоповерховий будинок загальною площею 272,8 м².
Що ви отримуєте:
15 соток землі для саду, дитячого майданчика чи тераси.
Раціонально спланований простір:
1-й поверх – 138,36 м²
2-й поверх – 134,46 м²
Електрика 5 кВт, вода з власної криниці, газ поруч.
Будинок під чистове оздоблення:
Машинна гіпсова штукатурка на стінах.
Стяжка підлоги, розведена електрика та опалення.
Тепла підлога на всьому першому рівні та у ванній кімнаті другого поверху.
В...

365 000 $
1 521 $/м²
Івасюка
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
240 / 120 / 20 м²
2 этажа
9 сот
4 комнаты
2010 год постройки
1 нед. назад
Продаж неймовірного будинку на початку с. Старий Лисець.
Будинок практично у новому стані, цегляний, 2012 року побудови, розташований на тихій вуличці, бічній від центральної.
6 км від кільця вул.Мазепи (Сільпо)
БУДИНОК:
-Заг.площа 240 кв.м (два поверхи)
-Дах металочерепиця, утеплений спец.ватою плюс енергозберігаюча фольга.
-Рідка німецька технологія утеплення будинку.
-Індивідуальне газове опалення, котел марки Vaillant.
-Відкритий кований балкон.
-У кожній спальні є гардеробна кімната.
-Натуральна паркетна дошка з дуба на 1 і 2 пов.
-Якісні меблі та техніка.
-Діючий новий камін з італійського мармуру.
-Дубові сходи з кованими елементами декору
-Тепла підлога всюди, де плитка.
-Д...

95 000 $
454 $/м²
Нова
БЕЗ КОМИССИИ
209.2 / 79 / 17.6 м²
2 этажа
12 сот
4 комнаты
1 нед. назад
Продається просторий і затишний двоповерховий будинок у центрі села Старий Лисець, загальною площею 209.2 м², із земельною ділянкою площею 14 соток.
Локація:
Розташований у мальовничій місцевості неподалік річки, будинок стане ідеальним варіантом для тих, хто шукає спокій і затишок. Водночас, вся необхідна інфраструктура – у пішій доступності. Поруч знаходяться продуктовий магазин, дитячий садок, школа, медичний пункт і сільська рада.
Особливості будинку:
Будинок спроектовано з урахуванням усіх потреб сучасної родини.
- Перший поверх:
Тут розташовані вітальня, простора кухня, їдальня, коридор, прихожа, санвузол, тамбур, 2 комори, котельня і гараж. Кожна деталь продумана так, щ...
110 000 $
862 $/м²
Чорновола, 24
БЕЗ КОМИССИИ
127.6 / 56.5 / 12.1 м²
1 этаж
34 сот
3 комнаты
2014 год постройки
1 мес. назад
Продається добротний будинок по вул. Чорновола, с. Старий Лисець, біля м.Івано-Франківськ.
Загальна площа - 128 кв.м.
Будинок-сирець, одноповерховий, збудований якісно з добротних матеріалів:
- три кімнати;
- кухня;
- санвузол суміжний;
- коридор;
- гараж;
- паливна;
Наповнення будинку:
- стіни цегла - висота 3.30 м;
- штукатурка стін з середини та зовні;
- чистова стяжка по всій площі;
- підвісні стелі - гіпсокартон;
- розводка опалення, тепла підлога кухня, коридор, санвузол;
- розводка води та каналізації;
- розводка електрики;
- металопластикові вікна з енергозберігаючим склом;
- добротні вхідні двері;
- автоматичні гаражні ворота;
- дах металочерепиця, утеплений базальтов...

70 000 $
417 $/м²
Яремчука
БЕЗ КОМИССИИ
168 / 100 / 30 м²
2 этажа
9 сот
4 комнаты
2 мес. назад
Продаємо збудований будинок (коробка) з земельною ділянкою 9 соток у Старому Лисці по вул. Яремчука. Ділянка правильної прямокутної форми. На ділянці є колодязь з водою. Комунікації світло та газ поруч. Будинок площею 168м.кв. на два поверхи з терасами. Сучасний проект. Дах металочерепиця.
Обжита вулиця з комунікаціями та житловими будинками. Дуже зручний заїзд.
Все коттеджные городки