Фильтры
Продажа квартир в Сумах - страница 2
480 объявлений
- наибольшая площадь
480 объявлений
- наибольшая площадь

49 000 $
845 $/м²
Збройних Сил України ул. (Інтернаціоналістів), 51-Б
2 комнаты
58 / 31 / 9 м²
этаж 6 из 10
2016 год постройки
сегодня
Продам 2-кімнатну квартиру в новобудові на вул. Збройних сил України.
- Квартира з автономним газовим опаленням.
- Зручний 6-й поверх.
- Цегляний будинок з товстими утепленимм стінами.
- Всі вікна металопластикові енергозберігаючі, радіатори з високою тепловіддачею. Просторий утеплений балкон (виведений радіатор)
- Вхідні двері - броньовані.
- Хороше перепланування: дві просторі кімнати і кухня, роздільний санвузол.
- В квартирі зроблено ремонт, повністю готова до проживання.
- Квартира дуже тепла - споживання газу невелике.
Тихий двір. Чистий і охайний під'їзд. Відеонагляд
Відеонагляд.
Хороше розташування, вся необхідна інфраструктура поруч: декілька супермаркетів, озеро Чеха, Дари моря, Н...

40 000 $
816 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 30
2 комнаты
49 / 28 / 8 м²
этаж 8 из 9
2 дня назад
У продажу затишна двокімнатна квартира з гарним ремонтом
В квартирі зроблено Капіталтний ремонт, замінені проводка, радіатори, сантехника
Бойтер
Кондиціинер
Меблі та техніка
Лічильники
Чистий, Охайний під'їзд, Доглянута прибудинкова територія
Поруч річка Псел, паркова зона з дивними краєвидами, зупинка, безліч магазинів, аптеки, школи, садочки
Запрошуємо до перегляду , телефонуйте, будь ласка
Євідновлення - Розглядаємо

28 500 $
814 $/м²
Холодногорская ул. (Горького), 33/1
єВідновлення
СК "Авангард"
1 комната
35 / 20 / 9 м²
этаж 2 из 9
3 нед. назад
Однокімнатна тепла квартира, перепланована, розширена за рахунок балкона. Всі комунікації замінені, ремонт у одному стилі. Вбудовані меблі, побутова техніка. Невисокий поверх. Чистий підʼїзд. По програмі Є-відновлення працюємо.
Телефонуйте!
Деталі інтер’єру:
Ремонт в одному стилі, морському. Вбудовані меблі під цю квартиру.
Будинок та двір:
Прибудинкова територія впорядкована. Є місця для паркування, дитячий майданчик.
Інфраструктура:
Поруч уся інфраструктура: кавʼярні, магазини, ринок, зупинка транспорту.
Планування:
Квартира перепланована. Збільшено кухню і кімнату за рахунок лоджії.

67 900 $
859 $/м²
Ярослава Мудрого ул., 60/1
єВідновлення
EASY Smoky Bar
2 комнаты
79 / 36 / 12 м²
этаж 3 из 4
2012 год постройки
сегодня
Продам простору 2-кімнатну квартиру в центрі міста в елітному будинку на вул. Ярослава Мудрого.
Квартира з автономним опаленням.
Закрита територія двору. Є особисте крите паркомісце у дворі. В'їзд через автоматичні ворота. Відеонагляд.
В квартирі зроблено якісний ремонт з екологічно чистих матеріалів, якісні дерев'яні меблі, двері, паркет. Є вся необхідна побутова техніка, кухня.
Квартира загальною площею 79 кв.м.
Для відчуття простору і комфорту - високі стелі - 3 м.
Планування: дві просторі кімнати (15 і 20 кв.м.), кухня - майже 13 кв.м. з виходом на просторий балкон 4 кв.м. Широкий хол 12 кв.м. і окрема кімната (кабінет, гардеробна - 6 кв.м.). В коридорі 3 шафи, і ще по одній в кожній к...
31 000 $
697 $/м²
Свободи просп. (Прокофʼєва), 49
1 комната
45 / 18 / 11 м²
этаж 9 из 10
2018 год постройки
1 нед. назад
Пропоную придбати однокімнатну квартиру в чудовому районі міста , біля річки та парка- проспекті Свободи .
Новобудова з червоної цегли, перевірений забудовник Федорченко.
Квартира світла, тепла , комфортна.
Автономне газове опалення , лічильники газа, води, світла - це контроль ваших витрат .
Ремонт в світлих та приємних тонах.
Лоджія заселена .
Поруч мальовничі місця біля річки, озера , центрального парка.
Район розвинений , добре транспортне сполучення , поруч магазини, садочок , школа .
Документи готові до продажу.
Розглянемо всі пропозиції.
Готові під різні програми та сертифікати .
Продається через агенцію нерухомості .
Деталі та питання за телефоном [телефон скрыт].
Краще телефон...

19 500 $
813 $/м²
Холодногорская ул. (Горького), 41
1 комната
24 / 14 / 6 м²
этаж 6 из 9
1980 год постройки
сегодня
Продається 1-кімнатна квартира у хорошому житловому стані
Стан квартири:
Квартира у житловому стані — можна одразу заїхати і жити.
Світла кімната з великим вікном, акуратний ремонт, натяжна стеля.
Кухня:
Затишна кухня з меблями та технікою, компактна і функціональна.
Санвузол:
Суміжний, облицьований плиткою, встановлений бойлер.
Гарне розташування — поруч транспорт, магазини, все необхідне для життя.

38 000 $
927 $/м²
Герасима Кондратьева ул. (Кирова), 211-А
1 комната
41 / 17 / 9 м²
этаж 3 из 11
2015 год постройки
сегодня
Пропоную 1к квартиру на зручному 3 поверсі, з автономним опаленням, в цегляному будинку.
Квартира охайна, готова до вселення. Мебльована частково, вбудована кухня зроблена менше ніж 1 рік тому.
Газовий котел новий , на гарантії.
Пропозиція цікава, тому пропоную побачити особисто і прийняти рішення!
Готові працювати по Є - відновленню.
Дзвоніть! Завжди на зв' язку.

19 500 $
629 $/м²
Холодногорская ул. (Горького), 41
1 комната
31 / 18 / 5 м²
этаж 6 из 9
2000 год постройки
сегодня
Пропоную 1к квартиру в центральному районі міста.
Зручний 6 поверх, цегляний будинок.
Сама кімната простора 18 квм, некутова.
Залишається все, що на фото.
Вікна пластикові, балкон застеклений , рама дерев' яна.
Розводка труб поміняна.
Розглядаємо продаж по Є- відновленню.
Цікаво? Дзвоніть ! Перегляди по перердній домовленості.

15 000 $
469 $/м²
Ахтырская ул., 24
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
32 / 17 / 5 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Шукаєте квартиру, яка вміститься в Ваш бюджет?
Пропоную розглянути цю пропозицію.
Охайна, простора - 17квм , 1к квартира на 5 поверсі.
Дах в порядку.
Стан жила косметика, вікна - дерево, балкон застеклений.
Залишається все, що на фото.
Євідновлення працюємо.
І найголовніше - без комісії для покупця!
Цікаво? Дзвоніть! Записуйтесь на перегляд!

16 500 $
550 $/м²
Паркова, 2
ПРЕМИУМ
1 комната
30 / 18 / 7 м²
этаж 2 из 2
сегодня
В продажу 1к квартира в Сумському районі, с.Сад .
Всього 7 хв на машині до міста, маршрутки ходять за розписанням.
Розвинена громада, є садочок для дітей, школа, музична школа, бібліотека, магазини, відділення Нової пошти, амбулаторія.
Мальовниче місце, до озера пішки 10хв.
Квартира з ремонтом, повністю готова до заселення.
Дах - робили капітальний ремонт.
На поверсі 4 квартири.
Автономне опалення дає Вам можливість включити тепло за власним бажанням і гаряча вода буде постійно. Тепла підлога в санвузлі.
Залишаються меблі, техніка.
Кровать і телевізор обговорються за окрему плату.
В пріоритеті готівка. АЛЕ Євідновлення розглядаємо.
Якщо цікаво? Дзвоніть! Перегляди по попередні...

45 000 $
1 023 $/м²
Михаила Лушпы просп., 5 к22
1 комната
44 / 26 / 5 м²
этаж 3 из 10
2019 год постройки
сегодня
Пропонуємо 1к квартиру - студію на зручному 3 поверсі з автономним опаленням.
Як для одного, пари, молодої сім'ї ...або плануєте отримувати " додатковий дохід " з оренди , тоді розгляньте цю пропозицію.
Квартира продається з меблями і технікою .
Є- відновлення розглядаємо.
Дзвоніть, краще побачити і прийняти рішення для себе.

42 000 $
875 $/м²
Харьковская ул., 23
2 комнаты
48 / 28 / 8 м²
этаж 8 из 9
сегодня
Продам 2-кімнатну квартиру з чудовим розташуванням - перехрестя вулиці Харківська і просп. Лушпи. Розташована на 8-ому поверсі з 9-и. Квартира не кутова. Гарний вид з вікон.
Квартира з якісним ремонтом - робили з заміною всіх вузлів і комунікацій 4 роки тому. Замінені вікна, проводка, труби, вхідні двері. Було проведено вирівнювання стін і підлоги. Кухня 8 м². Кімнати роздільні. Санвузол роздільний. Хороший ремонт в санвузлі - нова плитка, сантехніка.
Тепла підлога на кухні і в санвузлі.
Загальна площа 48 м².
Балкон засклений. Затишна укомплектована спальня. Простора вітальня.
Ремонт зроблено з використанням тільки якісних та надійних будівельних матеріалів. Поряд ТРЦ Лавина, оз. Чеха і вс...

22 000 $
688 $/м²
Михаила Лушпы просп., 29
1 комната
32 / 13 / 8 м²
этаж 6 из 9
сегодня
Продається квартира по вул. М.Лушпи б.29 на 6 поверсі.
Квартира не кутова, гарний житловий стан, залишаються всі меблі та побутова техніка.
Працюємо по програмі Є-відновлення.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном [телефон скрыт]

32 000 $
711 $/м²
Романа Атаманюка ул., 27
ПРЕМИУМ
єВідновлення
2 комнаты
45 / 20 / 5 м²
этаж 3 из 5
сегодня
Продається світла та тепла 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом. Не кутова — комфортна в будь-яку пору року.
Загальна площа — 45 м²
Житлова — 28 м²
Кухня — 5,4 м²
Гарний житловий стан — заїжджай і живи
Металопластикові вікна
Засклений балкон
Нова електропроводка
Замінені труби
Бойлер — гаряча вода постійно
Квартира без потреби вкладень — ідеальний варіант для себе або під оренду
Дзвоніть — домовимось про перегляд

40 800 $
949 $/м²
Хворостянка ул. (Праці), 39
2 комнаты
43 / 30 / 7 м²
этаж 1 из 5
+ бонус підвал
Розвинена інфраструктура поряд:садочки,магазини ,базар,лікарня.
Працюємо по програмі Є відновлення!!!
Перегляд за домовленістю.

16 800 $
525 $/м²
Романа Атаманюка ул., 25
1 комната
32 / 17 / 5 м²
этаж 2 из 5
сегодня
У продажу 1 к квартира
Працюємо по є відновленню

87 000 $
829 $/м²
Ярослава Мудрого ул., 60/1
ПРЕМИУМ
EASY Smoky Bar
3 комнаты
105 / 50 / 18 м²
этаж 4 из 4
сегодня
Пропоную вашій увазі простору 3х кімнатну квартиру.
загальною площею 105м.кв., простора кухня-вітальня 40м.кв., дві спальні кімнати 15м.кв. кожна, 2 сан. вузла, гардеробна.
Євроремонт, тепла підлога.
Залишається вся мебля і техніка.
Закрита, охороняєма територія, своя парковка.
Затишне місце, в десяти хвилинах від дому парк відпочинку.
Розвинена інфраструктура: школа, садочок, торгівельний комплекс, зупинка транспорту.
Записуйтесь на перегляд за телефоном [телефон скрыт]Наталія АН [ссылка скрыта]

73 000 $
899 $/м²
Героев Крут ул. (Черепіна), 60/4
3 комнаты
81 / 36 / 15 м²
этаж 11 из 11
2019 год постройки
3 дня назад
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові з автономним газовим опаленням на вул. Героїв Крут.
Характеристики:
- Загальна площа 81 м².
- Чудове планування: функціональний передпокій (коридор) з місткою шафою, велика вітальня, простора кухня 15 м², дві окремі спальні, лоджія, санвузол.
В квартирі новий сучасний ремонт, укомплектована меблями та побутовою технікою.
- Тепла підлога в коридорі, санвузлі та на кухні.
- Комфортні меблі хорошої якості, якісна кухня з фурнітурою BLUM.
- Ремонт робився "для себе" з матеріалів хорошої якості, все продумано до дрібниць.
- Для комфорту встановлено два кондиціонери та рекуператор. При продажу власники готові залишити майже все, що ви бачите на фото.
Будин...
30 000 $
671 $/м²
Холодноярської Бригади ул. (Сумсько-Київських Дивізій), 34
єВідновлення
Школа №6
2 комнаты
45 / 31 / 5 м²
этаж 2 из 5
1974 год постройки
1 нед. назад
Квартира для тих, кому важливо вдале розташування, економні платежі за комуналку та можливість одразу переїхати .
Один із улюблених районів сумчанами.
Все поруч: школа, садок, ринок, зупинки, пошта, банки, супермаркети та магазини, озеро та спортивні клуби.
Другий поверх.
Квартира не кутова, в житловому стані.
Вікна металопластикові .
Меблі і техніка залишаються.
Є лічильники, платежі економні.
Бонусом йде підвальне приміщення .
Документи готові, розглянуть всі пропозиції.
Згодні працювати за державними програмами .
Деталі та питання стосовно перегляду за телефоном [телефон скрыт]

40 000 $
775 $/м²
Героев Крут ул. (Черепіна), 60
єВідновлення
11-й микрорайон
1 комната
52 / 22 / 14 м²
этаж 4 из 4
2012 год постройки
сегодня
Продам квартиру в новобудові в районі вул. Героїв Крут з автономним опаленням. Будинок малоповерховий, небагато квартир. В будинку працює ефективне ОСББ.
Квартира знаходиться на 4-ому поверсі 4-поверхового будинку. Дах - металочерепиця, з утепленням.
Сучасне планування: загальна площа 51,6 м², велика кухня - 14,2 м², простора кімната 21,5 м², гардеробна 5,1 м². Просторий санвузол 5,5 м².
В квартирі зроблено якісний ремонт. Ергономічно спланований життєвий простір.
Квартира світла та затишна. Всі меблі та техніка залишаються при продажу.
Встановоено якісний газовий котел - економічний та надійний.
Будинок має хорошу звуко- і теплоізоляцію. Товсті утеплені стіни.
Зручне місцерозташування...