Фильтры
Продажа квартир за 40000 долларов в Тернополе
44 объявления
- наибольшая площадь
44 объявления
- наибольшая площадь

33 500 $
946 $/м²
Клима Савуры ул., 11
1 комната
35 / 20 / 6 м²
этаж 5 из 5
1984 год постройки
3 дня назад
Звичайний житловий стан квартири!
Кімната з нішею!
М/пл.вікна!
Балкон засклений!
Квартира не кутова!
Зручне місце розташування будинку, поблизу школа, садочок, зупинки громадського транспорту, магазини!

32 000 $
889 $/м²
Зелёная ул., (Будинок)
1 комната
36 / 14 / 12 м²
этаж 2 из 4
2021 год постройки
сегодня
Продаж квартири в передмісті Тернополя, село Петриків, вул. Зелена. Будинок розташований у тихому та затишному районі, всього за 1 км від міста, що забезпечує зручне поєднання спокійного життя поруч із природою та швидкого доступу до всієї міської інфраструктури.
Квартира знаходиться в новобудові на 2 поверсі з 4. Загальна площа — 36 кв.м. Будинок цегляний, що гарантує хорошу тепло- та шумоізоляцію. Передбачено індивідуальне опалення.
Стан квартири — після забудовника, що дозволяє реалізувати власні дизайнерські рішення та облаштувати простір повністю під свої потреби.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.
Купить квартиру в Тернополе за 40000 долларов ($) – Продажа квартир до 40000 у.е.

38 000 $
1 118 $/м²
Протасевича ул., 8
ПРЕМИУМ
Восточный
1 комната
34 / 17 / 8 м²
этаж 3 из 9
1981 год постройки
сегодня
🏡 Продаж 1-кімнатної квартири
📍 вул. Протасевича
✨ Затишна квартира у хорошому житловому стані — чудовий варіант для проживання або здачі в оренду.
📐 Площа: 34 кв.м
🏢 Поверх: 3/9
🔹 Централізоване опалення
🔹 Хороший житловий стан
🛋 Залишаються:
• всі меблі
• побутова техніка
🏡 Квартира готова до заселення без додаткових вкладень.
💰 Вартість: 38 000 $
📞 Телефон: [телефон скрыт]

27 000 $
794 $/м²
Бережанская ул. (Бережанская), 42
1 комната
34 / 12 / 10 м²
этаж 6 из 10
сегодня
🔥БЕЗ КОМІСІЇ 🔥 Продаж апартаментів
📍 вул. Сергія Короля, Тернопіль
✨ Компактний та вигідний варіант у новобудові поруч з парком
🔹 Площа — 34 м²
🔹 Поверх — 6 з 10
✔ Новобудова
✔ Зручне планування
✔ Поруч парк 🌳 — ідеально для життя та відпочинку
📌 Чудово підійде як для проживання, так і під інвестицію
❗ Без комісії для покупця
40 000 $
851 $/м²
Василя Стуса ул., 20
1 комната
47 / 17 / 10 м²
этаж 1 из 4
сегодня
🔥 ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ! 🔥Продаж 2-кімнатної квартири
📍 смт. Велика Березовиця, вул. Стуса
✨ Комфортна квартира з гарним плануванням у тихому та затишному районі.
🏢 Поверх: 1/4 (цегляний будинок)
📐 Загальна площа: 47,3 м²
🔹 Простора кухня-студія з виходом на лоджію
🔹 Окрема спальня з виходом на балкон
🔹 Квартира сира — можливість зробити ремонт під себе
🔹 Право власності більше 3-х років
🌿 Тихий двір та багато місця для паркування автомобілів — комфорт для щоденного проживання.
💰 Вартість: 40ʼ000 $
📞 Телефон: [телефон скрыт]
40 000 $
930 $/м²
Карпенко ул., 5
2 комнаты
43 / 19 / 7 м²
этаж 5 из 5
1965 год постройки
сегодня
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири
📍 вул. Карпенка
🏢 Поверх — 5/5
📐 Площа — 43 м²
✨ Характеристики:
✅ Централізоване опалення
✅ Є газова колонка (гаряча вода постійно)
✅ Квартира у звичайному житловому стані
✅ Зручне планування
Чудовий варіант як для проживання, так і для здачі в оренду 🔑
💰 Вартість — 40 000 $
📲 [телефон скрыт]
37 900 $
879 $/м²
Текстильная ул., 24-Е
1 комната
43 / 17 / 10 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня
🔥🔥37ʼ900$ - Продаж 1-кімнатної квартири - вул. Текстильна, 24, Тернопіль🔥🔥
✨ Простора квартира у зданому будинку — ідеальна основа для створення власного інтер’єру
🔹 Площа — 43,1 м²
🔹 Поверх — 10 (без шуму зверху)
🔹 Цегляний будинок
🔹 Індивідуальне опалення
✔ Стан після забудовника
✔ Зроблена розводка опалення + тепла підлога у санвузлі
✔ Проведена електрика
✔ Підготовлено вихід під котел
✔ Панорамні вікна — багато світла
✔ Надійні вхідні двері
📌 Квартира дуже світла та має хороший потенціал для сучасного ремонту
💰 Вартість: 37ʼ900 $
📞 Деталі та огляд: [телефон скрыт]

33 500 $
946 $/м²
Клима Савуры ул., 9
1 комната
35 / 20 / 6 м²
этаж 5 из 5
1977 год постройки
1 нед. назад
ПРОДАЖ:
1 кім квартира по вулиці К. Савури
5 поверх з 5
цегляний будинок
35,4/20/6 м2
ціна: 33500$
У квартирі централізоване опалення, звичайний житловий стан, металопластикові вікна, балкон засклений, квартира не кутова.
Хороше місцерозташування: поруч школа, магазини, зупинка, парк, близько до центру міста.
Огляд по домовленості, телефонуйте.
Купить жилье в Тернополе за 40000 долларов ($) – Продажа недвижимости до 40000 у.е.

33 500 $
985 $/м²
Клима Савуры ул., 11
1 комната
34 / 19 / 6 м²
этаж 5 из 5
1984 год постройки
вчера
Продаж!
1к. Кл.Савури 5/5ц.б 34м2 /19/6
..житловий стан., центральне опал. Не кутова 33500$ хороший торг..
39 500 $
1 152 $/м²
Глубокая ул., 19-А
1 комната
34 / 15 / 8 м²
этаж 5 из 10
1 нед. назад
🔑 ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири
📍вул. Глибока / Бандери
(біля центрального стадіону)
● новий цегляний будинок
● загальна площа 35м²
● поверх 5/10
● панорамні вікна
● під індивідуальне опалення
● здача будинку 3 квартал 2026р
💰 Вартість: 39'500$
📞 [телефон скрыт]
27 000 $
792 $/м²
Бережанская ул. (Бережанская), 44
БЕЗ КОМИССИИ
Дружба
1 комната
34 / 14 / 9 м²
этаж 6 из 10
1 нед. назад
🏢 Продаються 1-кімнатні апартаменти
📍 м. Тернопіль, вул. Бережанська (масив Дружба)
✨ Сучасні апартаменти в цегляному будинку — чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.
▫️ Загальна площа: 34,1 м²
▫️ Поверх: 6
▫️ Будинок: цегляний
▫️ Здача будинку: 2-й квартал 2026 року
💰 Ціна: 27 000 $
❗ Покупець комісію агентству не оплачує
📞 Телефон: [телефон скрыт]

31 000 $
323 $/м²
Гетмана Дорошенко ул., 11
3 комнаты
96 / 44 / 14 м²
этаж 5 из 5
1 нед. назад
Продається 3-кімнатна квартира на вулиці Дорошенка Гетьмана. Загальна площа квартири складає 96 кв.м, житлова площа - 44 кв.м. Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Якісна будова, товсті стіни. Будинок обжитий. Прекрасний район, гарна розвязка, поряд парк та повністю розвинена інфраструктура. Деталі за телефоном. Запрошуємо на перегляд!
Будинок та двір:
Чудове розміщення квартири - поряд розвинена інфраструктура.
29 920 $
680 $/м²
провулок.Дубовецький, 3
БЕЗ КОМИССИИ
Аляска
1 комната
44 / 17 / 10 м²
этаж 9 из 9
сегодня
ЕЗ ДОДАТКОВИХ ПЛАТЕЖІВ (переоформлення безкоштовне)
Пропонуємо квартири від забудовника
Ціна 1 м.кв - 30 000 гривень
можливе розтермінування /до 12 міс., перший внесок від 30 %/
* Цегляний будинок, утеплений ззовні.
* Якісне будівництво, cучасне роздільне планування.
* Енерго-зберігаючі металопластикові вікна, металеві вхідні двері, штукатурка, лічильники.
* Під індивідуальне опалення. Комунікації міські. Асфальтований доїзд.
провулок Дубовецький(околиця міста)- при в"їзді в Тернопіль з сторони Збаража/10 хвилин ходом від зупинки по вул. 15 Квітня/
35 000 $
645 $/м²
Підгородня ул., 1-А
2 комнаты
54 / 21 / 14 м²
этаж 8 из 8
2019 год постройки
сегодня
Продаж 2-к квартири в обжитому будинку. Близько 250 м до готельно-ресторанного комплексу "Братислава" та вул. С. Будного м. Тернопіль
Якісно і надійно збудований будинок. Зовнішня стіна у дві цегли з утепленням. Під індивідуальне опалення. Роздільне планування Кухня коридор туалет вана та дві окремі кімнати. Одна кімната та частина кухні мають скоси у стелі. Є світло, газ, вода, каналізація центральна міська.

38 000 $
864 $/м²
Подволочиское шоссе, (Будинок 7)
1 комната
44 / 24 / 19 м²
этаж 14 из 16
2025 год постройки
сегодня
Продається квартира у новозбудованому житловому комплексі «Варшавський мікрорайон», розташована на 14 поверсі 16-поверхового будинку. Загальна площа 44,6 кв.м, зручне роздільне планування, встановлені індивідуальні лічильники на всі комунікації. Квартира у сирому стані після забудовника, що дає можливість реалізувати власний дизайн та облаштувати простір під себе. Сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою — поруч магазини, заклади, транспорт та все необхідне для комфортного проживання.

38 000 $
927 $/м²
Подволочиское шоссе, (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Подволочиское шоссе
1 комната
41 / 14 / 14 м²
этаж 2 из 16
2026 год постройки
сегодня
Продається однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі. Квартира розташована на зручному другому поверсі, загальна площа — 40 кв. м, зручне та сучасне планування. Стан — після забудовника, що дає можливість реалізувати власний дизайн інтер’єру. Будинок у процесі будівництва, здача запланована на 2026 рік. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для вигідної інвестиції.

40 000 $
851 $/м²
Василя Стуса ул., 17-Б
1 комната
47 / 19 / 14 м²
этаж 1 из 4
2022 год постройки
сегодня
ПРОДАЖ 1 кімнатної квартири, смт.Велика Березовиця, вул.Стуса. Цегляний , утеплений будинок, квартира розташована на 1 поверсі, загальна площа 47,3 м2. Квартира з продуманим плануванням, є балкон і лоджія, що додає простору та функціональності, простора кухня-студія з виходом на лоджію, окрема спальня з виходом на балкон. Без внутрішніх робіт, документи більше 3х років.
Тихий двір, багато місця для паркування автомобілів

32 000 $
1 260 $/м²
Глубокая ул., (Будинок 1)
1 комната
25 / 15 / 6 м²
этаж 3 из 10
сегодня
Продається сучасна смарт квартира у новобудові за вул. Глибока, 19 (м. Тернопіль, район центрального стадіону)
Код квартири: #32266351
3 поверх;
площа – 25,4 м²;
панорамне вікно;
сучасне планування;
Затишна та функціональна квартира з продуманим простором — ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції. Панорамне вікно забезпечує багато природного світла та створює відчуття простору.
Будинок від надійного забудовника, розташований у зручній та престижній локації — поруч центральний стадіон, навчальні заклади та заклади сфери обслуговування.
Квартира повністю виплачена. Можливе оформлення по переуступці.
Здача будинку в експлуатацію запланована на кінець 2026 року.
Сподобал...

31 000 $
852 $/м²
Шептицкого ул., 116
1 комната
36 / 20 / 13 м²
этаж 4 из 4
2021 год постройки
вчера
🏡 Продається 1-кімнатна квартира для тих, хто мріє про власний простір та спокійне життя!
📍 Заміський район — тиха околиця міста, де поєднуються комфорт та спокій. До ринку всього 10 хвилин.
✨ Практичне планування:
🍽 кухня-студія
🛏 окрема спальня
🌅 велика лоджія з чудовим краєвидом
🏢 Якісний цегляний будинок
🏡 Просторий дитячий майданчик у дворі
🚗 Достатньо місць для паркування
🚌 Поруч зупинка громадського транспорту та магазин
📐 Площа: 36,4 м²
🏢 Поверх: 4
💰 Ціна: 31 000 $
✅ Перепис по дольовій участі — без податків
🔑 Огляд у зручний час, ключі на руках
📞 [телефон скрыт]Viber)
Не втрачайте можливість придбати затишне житло за вигідною ціною
20 000 $
1 053 $/м²
Бродовская ул., 53
1 комната
19 / 14 / 5 м²
этаж 7 из 9
2 дня назад
🏡 Продається кімната в гуртожитку 📍 вул. Лукʼяновича, Тернопіль
Пропонується затишна кімната площею 14 м², розташована на 7 поверсі з 9.
✅ Спільна кухня та санвузол лише на 2 кімнати ✅ Чистий та охайний житловий стан ✅ Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою ✅ Можна одразу заселятися або здавати в оренду
💰 Наразі кімната успішно здається за 5 000 грн + комунальні платежі, що робить її вигідною інвестицією.
💵 Ціна: 20 000 $
📞 Деталі за телефоном.