12 500 грн/мес
Описание
🏡 Оренда 2-кімнатної квартири у Винниках
📍 вул. Кільцева
Світла та охайна квартира у затишному районі Винників, чудово підійде для комфортного проживання.
🔹 Площа — 48 м²
🔹 4 поверх з 5
🔹 Дві окремі кімнати
🔹 Централізоване опалення від котельні на три будинки, подача тепла регулюється
🔹 Зручне планування
🔹 Спокійний район
Квартира буде вільна з 28 травня, огляди можливі вже зараз.
Поруч магазини, транспорт та вся необхідна інфраструктура.
🚫 Без співпраці
💰 12 500 грн + КП
При заселенні потрібно сплатити орендну плату + заставну суму + рієлторські послуги у розмірі однієї місячної вартості.
📝 [телефон скрыт]
📱 [телефон скрыт]Катерина АН
💼 Агенція “Bokoch-Estate”
📍 вул. Кільцева
🔹 Площа — 48 м²
🔹 4 поверх з 5
🔹 Дві окремі кімнати
🔹 Зручне планування
🔹 Спокійний район
Квартира буде вільна з 28 травня, огляди можливі вже зараз.
Поруч магазини, транспорт та вся необхідна інфраструктура.
🚫 Без співпраці
💰 12 500 грн + КП
📝 [телефон скрыт]
📱 [телефон скрыт]Катерина АН
💼 Агенція “Bokoch-Estate”
Детали
В квартире 2 комнаты. Общее состояние квартиры - С ремонтом. Комиссия за услуги 100 %

Слимак Катерина
Риелтор
| Активных объявлений | 5 |
| Эксклюзивных объектов | 0 |
| Рекламная активность | 538 |
| Последний визит на сайт | вчера |
Рекомендовать
История изменения цены
| вчера | + 500 грн | 12 500 грн |
| 14.05.2026 | 12 000 грн |