Самые популярные ориентиры города
Ориентиры Винники
Топ объявлений Винники
99 000 $
2 200 $/м²
Лесная ул., 5-В
1 комната
45 / 14.5 / 19 м²
этаж 1 из 6
2023 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Auroom Forest (бізнес-клас, поруч з лісом, Винники)
Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Auroom Forest — будинок бізнес-класу, розташований у затишному передмісті Львова, м. Винники, поруч із лісом та зеленою зоною.
Поверх: 1 з 6
Загальна площа: 45 м² Житлова: 15 м²
Кухня-вітальня: 18 м²
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих матеріалів — усе нове, ніхто ще не проживав.
Індивідуальне газове опалення
Водяний підігрів підлоги по всій площі квартири
Окрема гардеробна кімната
Суміжний санвузол
Простора та стильна вхідна група
Різні сценарії освітлення (тепле та холо...

84 110 $
1 294 $/м²
Ивана Огиенко ул., (Будинок)
2 комнаты
65 / 25 / 22 м²
этаж 6 из 8
2017 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця
продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Perfect Life, м. Винники.
Затишна та світла 2-кімнатна квартира з гарним плануванням в сучасному житловому комплексі Perfect Life, розташованому в мальовничій частині Винники поруч лісу.
Вдале планування, (додається)Квартира двостороння з великою терасою у внутрішній двір. Гарний краєвид з вікна. Два санвузли.
Всі оздоблювальні роботи в будинку завершені. Фото додається.
Розташована на комфортному 4 поверсі.
Площа — 65 м²
Площа кухні-вітальні — 22 м²
7 поверх з 8
Встановлено двох функційний котел та радіатори.будинок зведений з якісних матеріалів, відеоспостереження на території та на кожному поверсі зокрема, дизайнерські холи та сти...

64 768 $
1 280 $/м²
ул., 9
1 комната
50.6 / 18 / 8.7 м²
этаж 2 из 3
2025 год постройки
сегодня
Продається простора 1-кімнатна квартира в бутиковому житловому будинку The9 — у сучасному кварталі Винників, вул. Загадкова, 9 кв 5. (район вул. Винна Гора)
Будонок зданий, є вже право власності на квартиру.
Комірка 4 м2 в подарунок!
Можливий продаж по перерахунку, єОселя, єВідновлення.
Характеристика квартири
Площа: 50,6 м²
Поверх: 2/3
Планування: спальня + вітальня + кухня, ванна кімната
Висота стель: 2.8м
Опалення: індивідуальне, двоконтурний котел
Лічильники на водопостачання, газ, електроенергію
ЖК The 9 — бутиковий житловий будинок формату Boutique Condo на 9 квартир. Закрита територія з відеонаглядом, стримана сучасна архітектура, великі панорамні вікна та передбачені паркомісця д...

126 000 $
1 200 $/м²
Ивана Франко ул., 59а
105 / 54.2 / 9.3 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
сегодня
Котедж у котеджному містечку "59 Street", м. Винники, район ресторану Святослав
Продається новий котедж у форматі Live–Work–Play — жити, працювати та відпочивати в одному місці.
Площа будинку — 105 м²
Земельна ділянка — 1,5 сотих (у власності)
Два власні паркомісця з накриттям
Перші будинки в цьому комплексі вже збудовані
Локація:
м. Винники, вул. Франка, 59 (котедж №4)
Комунікації:
Централізовані: світло, вода, каналізація, газ
Будівництво та характеристики:
Стіни з керамоблоку,
Утеплення пінопластом,
Дах — мембрана ПВХ
Висота стель — 3 м
Димохідний канал для каміна
Монолітне перекриття та бетонні сходи
Встановлені вхідні двері та вікна
Заведені всі комунікації в будинок
Виконані між...

120 000 $
820 $/м²
Ивана Липы ул.
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
146.4 / 80.1 / 15.2 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Продається котедж у мальовничих Винниках. Локація житловий комплекс в районі вул.Стрілецької.
Будинок збудований. Можна вже приступати до ремонтних робіт.
Загальна площа будинку – 146,4 м/кв.
1 - поверх: простора кухня та вітальня
з виходом на відкриту терасу, гостьовий санвузол, великий коридор.
2 - поверх: 3 спальні, одна з них з гардеробною,
санвузол. Два великих балкони на дві
різні сторони- 19 м/кв.
Котедж збудований з цегли, всі внутрішні
перегородки також цегляні. Товщина стін 40см. Зовнішньо стіни утеплені пінопластом
100 мм. Оздоблення фасаду частково з клінкерної плитки під вигляд дерева. Перекриття
монолітне. Вікна -
енергоощадні, колір золотий дуб –
ззовні, білий - всередині....

47 000 $
940 $/м²
Кольцевая ул., (Будинок 1)
ПРЕМИУМ
ЖК Соседи
1 комната
50 / 17 / 18 м²
этаж 9 из 10
сегодня
Продаж
ЖК Сусіди. Винники
Вул. Кільцева
1кім
49,8м2
10/11 поверх
Цегляне будівництво, індивідуальне опалення.
Переуступка

16 000 грн/мес
Винная Гора ул., 5
1 комната
44.6 / 27 / 17 м²
этаж 7 из 10
2015 год постройки
сегодня
Оренда 1-кімнатної квартири у Винниках (ЖК “Затишний дім”)
Здається комфортна та світла 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі.
Локація: м. Винники, ЖК “Затишний дім”
Площа: 44,6 м²
Поверх:7
Будинок: житловий фонд 2011–2020 рр., введений в експлуатацію у 2018 році
Ціна: 16 000 грн/міс
Квартира укомплектована:
Повністю мебльована
Холодильник, плита, духова шафа, пральна машина, мікрохвильова піч, електрочайник, Wi-Fi
Санвузол:суміжний
Додатково: балкон/лоджія, ванна, меблі на кухні
Комунікації:
Газ
Центральний водопровід
Вивіз відходів
Інфраструктура (до 500 м):
Центр міста, аптека, лікарня, дитячий садок, школа, магазини, парк, дитячий майданчик — все поруч для ком...
99 000 $
1 980 $/м²
Лесная ул., 5-В
ПРЕМИУМ
ЖК AUROOM FOREST
1 комната
50 / 18 / 18 м²
этаж 2 из 6
2023 год постройки
сегодня
Продаж однокімнтної квартири в ЖК Auroom Forest м. Винники вул. Лісна 5В
2 поверх з 6
Індивідуальне газове опалення, є підігрів підлоги і зоні кухні.
Загальна площа - 49 м.кв
Житлова - 18 м.кв
Кухня - вітальня - 18 м.кв
Квартира має гарне планування, двостороння
Зроблено ремонт, потрібно ще доробити деякі деталі.

49 000 $
942 $/м²
Кольцевая ул., (Будинок 1)
1 комната
52 / 25 / 15 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня
ЖК сусіди 1
винники
вул Кільцева
52 м2
Переуступка

43 000 $
1 194 $/м²
Галицкая ул., (Будинок)
1 комната
36 / 10 / 15 м²
этаж 5 из 8
2024 год постройки
сегодня
Продам 1 кім квартиру у ЖК Перфект Лайф
Локація :Винники ,вул Галицька
Сучасний, гарний комплекс від надійного забудовника Лев Девелопмент
Дизайнерські холи, облагороджена територія, дитячі майданчики,внутрішній двір без машин,підземні паркінги
Секція -8
Площа :35,44м2
5/7 поверх
Кухня студія -18 м2 ;спальня ;просторий санвузол
Індивідуальне газове опалення ,є радіатори та котел
Здача -2 кв 2026 року
Є відеоогляд
Є різні варіанти квартир у цьому ЖК!

115 000 $
1 657 $/м²
Винная Гора ул., 5-А
2 комнаты
69.4 / 60 / 9.4 м²
этаж 5 из 10
сегодня
Продається простора 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у м. Винники!
Шукаєте комфортне та стильне житло в затишному містечку? Ця квартира – ваш ідеальний вибір!
Основні переваги:
Простора та світла: Загальна площа 69.4 м², з яких 60 м² – житлова, а 9.4 м² – кухня-студія.
Функціональне планування: Роздільне планування кімнат забезпечує комфортне проживання.
Дизайнерський ремонт: Квартира виконана з використанням якісних матеріалів та сучасних дизайнерських рішень.
Індивідуальне опалення: Газовий котел забезпечує тепло та затишок у будь-яку пору року.
Сучасна кухня-студія: Ідеальне місце для сімейних обідів та зустрічей з друзями.
Інтернет: Оптоволоконний інтернет для швидког...

58 500 $
1 247 $/м²
Лесная ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК PERFECT LIFE
1 комната
46.9 / 13 / 24 м²
этаж 3 из 8
сегодня
Продається 1к квартира в ЖК бізнес-класу Perfect Life у м.Винники.
Світла квартира з видом на ліс — простір,куди завжди захочеться повертатися.
Площа квартири - 46,9 м² ,розташована на 3 поверсі з 8, західна сторона.
1 секція — вже здана, можна оформляти право власності.
Планування:
• кухня-вітальня — 24 м²
• ізольована спальня — 13 м²
• санвузол — 4,5 м²
• 5 м² при вході — достатньо місця на велику шафу
У квартирі: залиті стяжки (крім санвузла), встановлений газовий котел та всі лічильники. Індивідуальне опалення, висота стелі 2,7 м.
• будинок цегляний
• утеплений фасад
• якісні вікна Rehau
• красиві дизайнерські холи
Про комплекс:
Від надійного забудовника LEV Development — закрита...

90 700 $
1 401 $/м²
Лесная ул., (Будинок)
2 комнаты
64.75 / 25.7 / 23.6 м²
этаж 5 из 8
2025 год постройки
сегодня
Продається одна з найкращих квартир у ЖК Perfect Life (Винники)
Локація, яка реально “чіпляє”:
Винники , поруч із Emily Resort, при в’їзді у Винники (вул. Галицька, одразу за ОККО).
✔️ 1 секція — вже здана
✔️ Можна оформляти право власності і відразу починати ремонт
⸻
📐 Про квартиру:
• Площа: 64,75 м²
• Поверх: 5 з 8
• Двостороннє планування — світло і простір протягом усього дня
Планування:
• Кухня-вітальня — 23,6 м²
• Спальня — 13,5 м²
• Друга кімната — 12,2 м²
• Санвузол — 4,3 м²
• Коридор — 6 м²
🌿 Величезна тераса ~10 м² з видом на ліс
→ вихід з обох кімнат
→ ідеально під лаунж-зону, ранкову каву чи вечірній відпочинок
⸻
🌅 Орієнтація:
• Кухня — у затишний внутрішній двір...

108 000 $
1 200 $/м²
Ивана Франко ул., 59а
90 / 22 / 25 м²
2 этажа
1 сот
2 комнаты
сегодня
Котедж у котеджному містечку "59 Street", м. Винники
Площа будинку — 90 м²
Земельна ділянка — 1,5 сотих (у власності)
Два власні паркомісця з накриттям
Це друга черга будівництва, перші будинки в цьому комплексі вже збудовані
Старт будівництва другої черги будинків квітень 2026
Здача в експлуатацію III квартал 2026
Локація:
м. Винники, вул. Франка, 59 (котедж №1)
Комунікації:
Централізовані: світло, вода, каналізація, газ
Будівництво та характеристики:
Стіни з керамоблоку,
Утеплення пінопластом,
Дах — мембрана ПВХ
Висота стель — 3 м
Димохідний канал для каміна
Монолітне перекриття та бето...
212 000 $
1 301 $/м²
Андрея Сахарова ул.
ПРЕМИУМ
Храм Св. Николая
163 / 56 / 51 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продається сучасний двоповерховий котедж у Винниках, загальною площею 163 м², на ділянці 3 сотки. Будинок збудований з якісних матеріалів, має монолітний фундамент і перекриття, дах покритий керамічною черепицею ROBEN Piemont, встановлені дахові вікна VELUX, водостічна система BUD-MASZ. Стіни — керамічна цегла з утепленням газоблоком.
Вікна та двері — дерев’яні, з подвійним енергозберігаючим склопакетом. Гаражні ворота — RITERNA (Литва). Фасад оброблений тонкошаровою штукатуркою й пофарбований силіконовою фарбою Caparol. Цоколь утеплений екструдованим пінополістиролом, облицьований натуральним каменем.
Комунікації: електрика 13 кВт (3 фази), газопостачання (заведено до котла та плити), цен...

520 000 $
1 529 $/м²
Игоря Билозира ул., 9
ПРЕМИУМ
Госпиталь им. Ю.Липы
340 / 150 / 20 м²
3 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ У ВИННИКАХ.
Житло проектувати для власного проживання.
Площа 340м2
Ділянка 10 сот
Централізована каналізація та вода.
Індивідуальне опалення. Двохфункційний котел.
Підігрів підлоги.
Дерев'яний паркан
Дубові двері
Меблі та побутова техніка якісних виробників.
Три санвузли.
Сауна.
Дві ванни та душу.
Два гаражі.
Повністю заселені вулиця в пішій доступності до інфраструктури.
Поруч ліс.
➡️Ціна 520 000$
Покази в будь який зручний для Вас час.
Є детальне відео. При потребі скину в приватні повідомлення.

1 000 €/мес
вул. Братів Йонів, 12
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Оренда 3-кімнатного будинку (котедж), м. Винники, вул. Братів Йонів
Просторий будинок площею 120 м²
Ділянка — 5 соток
2 поверхи
Планування: 3 окремі спальні та велика кухня-студія
Опис:
– Індивідуальне опалення (ІОГ)
– Вся необхідна побутова техніка та меблі
– Посудомийна машина
– Санвузли на обох поверхах
– Є всі лічильники
– Місце для автомобіля та зарядка для електромобіля
– Можна з дітьми та домашніми тваринами
Ціна: 1000 євро
105 000 $
1 721 $/м²
Владимира Ивасюка ул., 50
ПРЕМИУМ
Городской совет
2 комнаты
61 / 33 / 12 м²
этаж 3 из 5
2010 год постройки
вчера
Продаж 2 кім квартири у м. Винники .
2 кім квартира Винники , вул.Винна гора
Загальна площа 61 м.кВ.
Житлова 33 м., кухня 12 м.
3 поверх 5 поверхового цегляного будинку 2010 року.
Індивідуальне газове опалення.
Кімнати ізольовані, ізольована ванна та санвузол.
2 балкони, з кухні балкон зашклений з кладовкою, з кімнати відкритий.
Квартира не кутова, двохстороння. Дуже тепла та сонячна.
До квартири ще є підвал 6 м.
Квартира продається з меблями та технікою.
[телефон скрыт]Галина
86 000 $
1 297 $/м²
Лесная ул., (Будинок 3)
2 комнаты
66.31 / 30.54 / 14.99 м²
этаж 1 из 8
2023 год постройки
вчера
Продам 2 кім. квартиру в новобудові Аурум Фрест Винники в. Лісна, переуступка, здача будинку літо 2026 року, індивідуальне опалення, квартира простора з роздільним санвузлом та двома гардеробними, панорамні вікна, дана квартира з патіо (не входить в площу), дуже світла та простора квартира з гарним плануванням

49 200 $
1 299 $/м²
Ивана Огиенко ул., (Будинок)
1 комната
37.88 / 12.39 / 14.28 м²
этаж 4 из 8
вчера
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «PERFECT LIFE»
Винники
Пропонується квартира у сучасному житловому комплексі бізнес-класу «PERFECT LIFE» від забудовника LEV Development.
Комплекс активно будується, здача запланована на 2 квартал 2026 року. На даний момент будівництво на фінальній стадії — виконуються внутрішні роботи.
Будинок збудований за монолітно-каркасною технологією, стіни — керамоблок, утеплення — пінополістирол. Висота стелі — 2,7 м.
Квартира розташована на 4 поверсі з 8
Cекція 7
Загальна площа — 37,88 м².
Планування сучасне та функціональне, квартира не кутова, що є додатковою перевагою по теплу та шумоізоляції:
простора кухня-вітальня — 14,28 м²
окрема спальня — 12,39 м²
са...
Все ориентиры