Самые популярные улицы города
Улицы Винники
Топ объявлений Винники
99 000 $
2 200 $/м²
Лесная ул., 5-В
1 комната
45 / 14.5 / 19 м²
этаж 1 из 6
2023 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Auroom Forest (бізнес-клас, поруч з лісом, Винники)
Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Auroom Forest — будинок бізнес-класу, розташований у затишному передмісті Львова, м. Винники, поруч із лісом та зеленою зоною.
Поверх: 1 з 6
Загальна площа: 45 м² Житлова: 15 м²
Кухня-вітальня: 18 м²
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих матеріалів — усе нове, ніхто ще не проживав.
Індивідуальне газове опалення
Водяний підігрів підлоги по всій площі квартири
Окрема гардеробна кімната
Суміжний санвузол
Простора та стильна вхідна група
Різні сценарії освітлення (тепле та холо...

84 110 $
1 294 $/м²
Ивана Огиенко ул., (Будинок)
2 комнаты
65 / 25 / 22 м²
этаж 6 из 8
2017 год постройки
сегодня
Без комісії для покупця
продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Perfect Life, м. Винники.
Затишна та світла 2-кімнатна квартира з гарним плануванням в сучасному житловому комплексі Perfect Life, розташованому в мальовничій частині Винники поруч лісу.
Вдале планування, (додається)Квартира двостороння з великою терасою у внутрішній двір. Гарний краєвид з вікна. Два санвузли.
Всі оздоблювальні роботи в будинку завершені. Фото додається.
Розташована на комфортному 4 поверсі.
Площа — 65 м²
Площа кухні-вітальні — 22 м²
7 поверх з 8
Встановлено двох функційний котел та радіатори.будинок зведений з якісних матеріалів, відеоспостереження на території та на кожному поверсі зокрема, дизайнерські холи та сти...

120 000 $
820 $/м²
Ивана Липы ул.
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
146.4 / 80.1 / 15.2 м²
2 этажа
2 сот
4 комнаты
сегодня
Продається котедж у мальовничих Винниках. Локація житловий комплекс в районі вул.Стрілецької.
Будинок збудований. Можна вже приступати до ремонтних робіт.
Загальна площа будинку – 146,4 м/кв.
1 - поверх: простора кухня та вітальня
з виходом на відкриту терасу, гостьовий санвузол, великий коридор.
2 - поверх: 3 спальні, одна з них з гардеробною,
санвузол. Два великих балкони на дві
різні сторони- 19 м/кв.
Котедж збудований з цегли, всі внутрішні
перегородки також цегляні. Товщина стін 40см. Зовнішньо стіни утеплені пінопластом
100 мм. Оздоблення фасаду частково з клінкерної плитки під вигляд дерева. Перекриття
монолітне. Вікна -
енергоощадні, колір золотий дуб –
ззовні, білий - всередині....
86 000 $
1 986 $/м²
Винная Гора ул., 8-А
ПРЕМИУМ
ЖК Зеленый двор (Винники)
1 комната
43.3 / 17.7 / 10.3 м²
этаж 3 из 7
2015 год постройки
сегодня
Продаж дизайнерської квартири в сучасному ЖК « Зелений Двір» у Винниках з власним паркомісцем.
1 кім квартира Винники вул. Винна гора , 3/7 пов. Цегла, залізобетонне перекриття.
Площа квартири 43,3 м.
Житлова 17,7 м.
Кухня 10,3 м + зашклена лоджія 3,9 м , яка облаштована як маленька відпочинкова кімната з розкладним диванчиком .
Квартира з індивідуальним газовим опаленням, підігрів підлоги по всій квартирі( гребінка).
В коридорі велика шафа-купе.
Досить простора ванна кімната площею 3,8 м.
Кімната 17,7 м з великим панорамним вікном, розкладним кутовим диваном , що розкладається на розмір 200*220. Кухня з кімнатою розділені розсувною системою ( розсувні двері).
Також в квартирі залишає...

43 000 $
1 194 $/м²
Галицкая ул., (Будинок)
1 комната
36 / 10 / 15 м²
этаж 5 из 8
2024 год постройки
сегодня
Продам 1 кім квартиру у ЖК Перфект Лайф
Локація :Винники ,вул Галицька
Сучасний, гарний комплекс від надійного забудовника Лев Девелопмент
Дизайнерські холи, облагороджена територія, дитячі майданчики,внутрішній двір без машин,підземні паркінги
Секція -8
Площа :35,44м2
5/7 поверх
Кухня студія -18 м2 ;спальня ;просторий санвузол
Індивідуальне газове опалення ,є радіатори та котел
Здача -2 кв 2026 року
Є відеоогляд
Є різні варіанти квартир у цьому ЖК!

49 000 $
942 $/м²
Кольцевая ул., (Будинок 1)
1 комната
52 / 25 / 15 м²
этаж 9 из 9
2025 год постройки
сегодня
ЖК сусіди 1
винники
вул Кільцева
52 м2
Переуступка
89 000 $
1 290 $/м²
Лесная ул., (Будинок 3)
2 комнаты
69 / 34 / 20 м²
этаж 2 из 8
2024 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири у Винниках
ЖК “Auroom Forest”
69 м² загальної площі | 2-й поверх
Цегляний будинок з утепленим фасадом.
Квартира у 0-му циклі: поштукатурені стіни, встановлені якісні вікна та двері.
Функціональне планування: дві ізольовані кімнати, простора кухня-вітальня, роздільний санвузол та великий балкон.
Квартира двостороння з панорамними вікнами, багато світла та приємний краєвид.
Підведені усі комунікації: газ, електрика, вода.
Сучасний комплекс з дизайнерськими під’їздами та закритою територією.
Два попередні будинки вже здані та заселені
Є можливість придбати паркомісце у підземному паркінгу.
Планова здача будинку — 3 квартал 2026 року.
Відеоогляд надішлю за запит...

115 000 $
1 657 $/м²
Винная Гора ул., 5-А
2 комнаты
69.4 / 60 / 9.4 м²
этаж 5 из 10
сегодня
Продається простора 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у м. Винники!
Шукаєте комфортне та стильне житло в затишному містечку? Ця квартира – ваш ідеальний вибір!
Основні переваги:
Простора та світла: Загальна площа 69.4 м², з яких 60 м² – житлова, а 9.4 м² – кухня-студія.
Функціональне планування: Роздільне планування кімнат забезпечує комфортне проживання.
Дизайнерський ремонт: Квартира виконана з використанням якісних матеріалів та сучасних дизайнерських рішень.
Індивідуальне опалення: Газовий котел забезпечує тепло та затишок у будь-яку пору року.
Сучасна кухня-студія: Ідеальне місце для сімейних обідів та зустрічей з друзями.
Інтернет: Оптоволоконний інтернет для швидког...

47 000 $
940 $/м²
Кольцевая ул., (Будинок 1)
ПРЕМИУМ
ЖК Соседи
1 комната
50 / 17 / 18 м²
этаж 9 из 10
сегодня
Продаж
ЖК Сусіди. Винники
Вул. Кільцева
1кім
49,8м2
10/11 поверх
Цегляне будівництво, індивідуальне опалення.
Переуступка
99 000 $
1 980 $/м²
Лесная ул., 5-В
ПРЕМИУМ
ЖК AUROOM FOREST
1 комната
50 / 18 / 18 м²
этаж 2 из 6
2023 год постройки
сегодня
Продаж однокімнтної квартири в ЖК Auroom Forest м. Винники вул. Лісна 5В
2 поверх з 6
Індивідуальне газове опалення, є підігрів підлоги і зоні кухні.
Загальна площа - 49 м.кв
Житлова - 18 м.кв
Кухня - вітальня - 18 м.кв
Квартира має гарне планування, двостороння
Зроблено ремонт, потрібно ще доробити деякі деталі.

58 500 $
1 247 $/м²
Лесная ул., (Будинок)
ПРЕМИУМ
ЖК PERFECT LIFE
1 комната
46.9 / 13 / 24 м²
этаж 3 из 8
сегодня
Продається 1к квартира в ЖК бізнес-класу Perfect Life у м.Винники.
Світла квартира з видом на ліс — простір,куди завжди захочеться повертатися.
Площа квартири - 46,9 м² ,розташована на 3 поверсі з 8, західна сторона.
1 секція — вже здана, можна оформляти право власності.
Планування:
• кухня-вітальня — 24 м²
• ізольована спальня — 13 м²
• санвузол — 4,5 м²
• 5 м² при вході — достатньо місця на велику шафу
У квартирі: залиті стяжки (крім санвузла), встановлений газовий котел та всі лічильники. Індивідуальне опалення, висота стелі 2,7 м.
• будинок цегляний
• утеплений фасад
• якісні вікна Rehau
• красиві дизайнерські холи
Про комплекс:
Від надійного забудовника LEV Development — закрита...

16 000 грн/мес
Винная Гора ул., 5
1 комната
44.6 / 27 / 17 м²
этаж 7 из 10
2015 год постройки
сегодня
Оренда 1-кімнатної квартири у Винниках (ЖК “Затишний дім”)
Здається комфортна та світла 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі.
Локація: м. Винники, ЖК “Затишний дім”
Площа: 44,6 м²
Поверх:7
Будинок: житловий фонд 2011–2020 рр., введений в експлуатацію у 2018 році
Ціна: 16 000 грн/міс
Квартира укомплектована:
Повністю мебльована
Холодильник, плита, духова шафа, пральна машина, мікрохвильова піч, електрочайник, Wi-Fi
Санвузол:суміжний
Додатково: балкон/лоджія, ванна, меблі на кухні
Комунікації:
Газ
Центральний водопровід
Вивіз відходів
Інфраструктура (до 500 м):
Центр міста, аптека, лікарня, дитячий садок, школа, магазини, парк, дитячий майданчик — все поруч для ком...

90 700 $
1 401 $/м²
Лесная ул., (Будинок)
2 комнаты
64.75 / 25.7 / 23.6 м²
этаж 5 из 8
2025 год постройки
сегодня
Продається одна з найкращих квартир у ЖК Perfect Life (Винники)
Локація, яка реально “чіпляє”:
Винники , поруч із Emily Resort, при в’їзді у Винники (вул. Галицька, одразу за ОККО).
✔️ 1 секція — вже здана
✔️ Можна оформляти право власності і відразу починати ремонт
⸻
📐 Про квартиру:
• Площа: 64,75 м²
• Поверх: 5 з 8
• Двостороннє планування — світло і простір протягом усього дня
Планування:
• Кухня-вітальня — 23,6 м²
• Спальня — 13,5 м²
• Друга кімната — 12,2 м²
• Санвузол — 4,3 м²
• Коридор — 6 м²
🌿 Величезна тераса ~10 м² з видом на ліс
→ вихід з обох кімнат
→ ідеально під лаунж-зону, ранкову каву чи вечірній відпочинок
⸻
🌅 Орієнтація:
• Кухня — у затишний внутрішній двір...
105 000 $
1 721 $/м²
Владимира Ивасюка ул., 50
ПРЕМИУМ
Городской совет
2 комнаты
61 / 33 / 12 м²
этаж 3 из 5
2010 год постройки
сегодня
Продаж 2 кім квартири у м. Винники .
2 кім квартира Винники , вул.Винна гора
Загальна площа 61 м.кВ.
Житлова 33 м., кухня 12 м.
3 поверх 5 поверхового цегляного будинку 2010 року.
Індивідуальне газове опалення.
Кімнати ізольовані, ізольована ванна та санвузол.
2 балкони, з кухні балкон зашклений з кладовкою, з кімнати відкритий.
Квартира не кутова, двохстороння. Дуже тепла та сонячна.
До квартири ще є підвал 6 м.
Квартира продається з меблями та технікою.
[телефон скрыт]Галина
115 000 $
1 308 $/м²
Владимира Ивасюка ул., 50
ПРЕМИУМ
Городской совет
3 комнаты
87.9 / 48.7 / 13.2 м²
этаж 2 из 5
2010 год постройки
сегодня
Продаж 3 кім квартири у м. Винники .
3 кім квартира Винники , вул.Винна гора ( Івасюка)
Загальна площа 87,9 м.кВ.
Житлова 48,7 м., кухня 13,2 м.
2 поверх 5 поверхового цегляного будинку 2010 року.
Індивідуальне газове опалення.
Кімнати ізольовані, ізольована ванна та санвузол.
2 балкони, з кухні балкон зашклений з кладовкою, з кімнати зашклений.
Квартира не кутова, двохстороння. Дуже тепла та сонячна.
До квартири ще є підвал 6 м.
Квартира продається з меблями та технікою.
Ціна квартири 115000$
[телефон скрыт]Галина
86 000 $
1 297 $/м²
Лесная ул., (Будинок 3)
2 комнаты
66.31 / 30.54 / 14.99 м²
этаж 1 из 8
2023 год постройки
сегодня
Продам 2 кім. квартиру в новобудові Аурум Фрест Винники в. Лісна, переуступка, здача будинку літо 2026 року, індивідуальне опалення, квартира простора з роздільним санвузлом та двома гардеробними, панорамні вікна, дана квартира з патіо (не входить в площу), дуже світла та простора квартира з гарним плануванням

72 000 $
1 161 $/м²
Лесная ул., 27-Г
1 комната
62 / 13 / 21 м²
этаж 8 из 8
2025 год постройки
сегодня
Продаж квартири у новобудові в м. Винники, ЖК Парус Комфорт.
Будинок зданий. Останній поверх, сонячна сторона, панорама на Винники.
Площа 62/13/21 кв.м. Кухня-студія та спальня, велика гардеробна, просторий санвузол. Планування дуже комфортне для життя.
Під’їзди охайні, ліфти на сонячних панелях, підземний паркінг — він же укриття. Паркомісце можна докупити.
Ліс поруч. До центру Львова — 10 хвилин. Вже будується ТРЦ біля будинку, район активно розбудовується.
Сусіди роблять ремонти — будинок живий.
Ціна: 72 000 $
212 000 $
1 301 $/м²
Андрея Сахарова ул.
ПРЕМИУМ
Храм Св. Николая
163 / 56 / 51 м²
2 этажа
3 сот
3 комнаты
сегодня
Продається сучасний двоповерховий котедж у Винниках, загальною площею 163 м², на ділянці 3 сотки. Будинок збудований з якісних матеріалів, має монолітний фундамент і перекриття, дах покритий керамічною черепицею ROBEN Piemont, встановлені дахові вікна VELUX, водостічна система BUD-MASZ. Стіни — керамічна цегла з утепленням газоблоком.
Вікна та двері — дерев’яні, з подвійним енергозберігаючим склопакетом. Гаражні ворота — RITERNA (Литва). Фасад оброблений тонкошаровою штукатуркою й пофарбований силіконовою фарбою Caparol. Цоколь утеплений екструдованим пінополістиролом, облицьований натуральним каменем.
Комунікації: електрика 13 кВт (3 фази), газопостачання (заведено до котла та плити), цен...

1 000 €/мес
вул. Братів Йонів, 12
120 / 80 / 20 м²
2 этажа
5 сот
3 комнаты
сегодня
Оренда 3-кімнатного будинку (котедж), м. Винники, вул. Братів Йонів
Просторий будинок площею 120 м²
Ділянка — 5 соток
2 поверхи
Планування: 3 окремі спальні та велика кухня-студія
Опис:
– Індивідуальне опалення (ІОГ)
– Вся необхідна побутова техніка та меблі
– Посудомийна машина
– Санвузли на обох поверхах
– Є всі лічильники
– Місце для автомобіля та зарядка для електромобіля
– Можна з дітьми та домашніми тваринами
Ціна: 1000 євро

520 000 $
1 529 $/м²
Игоря Билозира ул., 9
ПРЕМИУМ
Госпиталь им. Ю.Липы
340 / 150 / 20 м²
3 этажа
10 сот
4 комнаты
сегодня
ПРОДАЖ БУДИНКУ У ВИННИКАХ.
Житло проектувати для власного проживання.
Площа 340м2
Ділянка 10 сот
Централізована каналізація та вода.
Індивідуальне опалення. Двохфункційний котел.
Підігрів підлоги.
Дерев'яний паркан
Дубові двері
Меблі та побутова техніка якісних виробників.
Три санвузли.
Сауна.
Дві ванни та душу.
Два гаражі.
Повністю заселені вулиця в пішій доступності до інфраструктури.
Поруч ліс.
➡️Ціна 520 000$
Покази в будь який зручний для Вас час.
Є детальне відео. При потребі скину в приватні повідомлення.
Все улицы