2
16 000 $
320
$/м²
Затишна
Комісія 1200$
50 / 35 / 7 м²
2 поверхи
6 сот
Будинок
2 кімнати
1990 рік побудови
2 дні тому
2 міс. тому
180 (сьогодні 0,
вчора 3)
Деталі
Будинок, 2 поверхи, 2 кімнати. Матеріал стін - цегляний, фундамент будинку - залізобетон, матеріал перекриттів - збірний залізобетон. Площа ділянки 6 соток. Висота стелі 2.7 метра. Покриття підлоги: покриття підлоги - плитка, покриття підлоги - лінолеум. В будинку 1 балкон. Тип кухні - окрема кухня. У будинку є Холодильник, Сад/город, Гараж. Будинок побудований в 1990 році. Загальний стан будинку - Частковий ремонт. Опалення пічне. Покриття даху - шифер. Кухонна плита газова. Кількість спален: 2. Комісія за послуги 1200 $
У будинку є
На ділянці є
Історія зміни ціни
| 13.05.2026 | + 1 000 $ | 16 000 $ |
| 03.05.2026 | + 200 $ | 15 000 $ |
| 08.04.2026 | - 200 $ | 14 800 $ |
| 05.04.2026 | - 999 $ | 15 000 $ |
| 31.03.2026 | + 1 199 $ | 15 999 $ |
| 21.03.2026 | 14 800 $ |