Фільтри
Продаж квартир за 50000 доларів в Тересві
1 оголошення
- найбільша площа
1 оголошення
- найбільша площа
32 000 $
471 $/м²
заводська, 12
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
Відеотур
3 кімнати
68 / 42 / 18 м²
поверх 1 з 2
5 днів тому
Продаж 3-кімнатної квартири з терасою, зеленою зоною та 4 сотками землі в смт. Тересва
Продається простора 3-кімнатна квартира на 1-му поверсі площею 68 м², яка поєднує зручність міського житла та переваги приватного будинку.
Основні переваги:
• Ефективне опалення: встановлено двоконтурний котел та систему «тепла підлога». Додатково є кахельна піч на 3 кімнати, яка чудово тримає тепло.
• Власні комунікації: своя свердловина (завжди якісна вода) та центральна каналізація.
• Власна тераса: затишне місце для відпочинку з прямим виходом у зелену зону.
Додаткові можливості:
• До квартири належить окрема ділянка 4 сотки з городом.
• Власний гараж.
• Чотири господарські приміщення (комора, 2...
Вас також можуть зацікавити оголошення поруч
2 оголошення
33 000 $
757 $/м²
вайди, 8/11
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
2 кімнати
44 / 25 / 5 м²
поверх 5 з 5
вчора
🏡 Продається квартира в центрі міста Тячів
📍 м. Тячів, вул. Вайди, 8/11
Пропонуємо до продажу квартиру у надзвичайно зручній та перспективній локації міста — практично в самому центрі Тячева, поруч зі Спортивною ареною «Тячів».
У пішій доступності — школа №1, дитячий садочок, продуктові магазини, спортивна інфраструктура та все необхідне для комфортного щоденного життя.
Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Загальна площа — 43,6 м². Завдяки переплануванню простір став більш відкритим і функціональним: простора кухня-вітальня об’єднана з прихожою, що створює відчуття більшого простору та комфорту. Також є окрема спальня, санвузол із душовою зоною та балкон.
У квартирі н...
89 000 $
1 254 $/м²
Андрія Пруниці вул., 111
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
71 / 41 / 12 м²
поверх 1 з 2
1 тиж. тому
Продається простора 3-кімнатна квартира м.Тячів
Адреса: вул. Олега Куцина, 111
Площа: 71 м² Поверх: 1-й у 2-поверховому будинку
Пропонується до продажу затишна, доглянута квартира у чудовому стані ідеальний варіант для сімї, особливо з маленькими дітками. Квартира повністю готова до проживання, не потребує жодних додаткових вкладень заходь і живи!
✨ Переваги квартири:
Повний євроремонт, ідеальний стан
Три кімнати: простора кухня-студія з великим залом та дві окремі спальні
Гардеробна у спальні
Сучасний санвузол
Кладовка з розсувними дверима в кухні
Газове опалення + теплі підлоги (кухня, коридор, санвузол)
Усі електроприлади залишаються: газова плита, духова шафа, посудом...