33 000 $
757  $/м²
вайди, 8/11
БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур
43.6 / 25 / 5 м²
поверх 5 з 5
4 дні тому
4 дні тому
14 (сьогодні 2, вчора 6)
Опис
🏡 Продається квартира в центрі міста Тячів
📍 м. Тячів, вул. Вайди, 8/11

Пропонуємо до продажу квартиру у надзвичайно зручній та перспективній локації міста — практично в самому центрі Тячева, поруч зі Спортивною ареною «Тячів».

У пішій доступності — школа №1, дитячий садочок, продуктові магазини, спортивна інфраструктура та все необхідне для комфортного щоденного життя.

Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. Загальна площа — 43,6 м². Завдяки переплануванню простір став більш відкритим і функціональним: простора кухня-вітальня об’єднана з прихожою, що створює відчуття більшого простору та комфорту. Також є окрема спальня, санвузол із душовою зоною та балкон.

У квартирі наявні всі необхідні комунікації: газ, центральне водопостачання та електропостачання.

Квартира потребує оновлення, однак це чудова можливість облаштувати житло повністю під власний стиль та потреби, не переплачуючи за чужий ремонт. Невелика площа також дозволяє зробити сучасне оновлення з помірним бюджетом.

💰 Приваблива ціна. 33.000$(Можливий торг)

📞 За деталями та оглядом телефонуйте.👇

RE/MAX DU-MEN — ваш надійний агент з нерухомості
Наталія
📞 [телефон приховано]
Деталі
В квартирі 2 кімнати. Є балкон. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Без комісії
Верифікований профіль
8
Місяців досвіду
7
Місяців на сайті
Активних оголошень 21
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 4 дні тому
Рекомендувати
Адреса
Тячів, вайди, 8/11
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?