144 500 $
1 300  $/сот
Центральна
Комісія 4%
під забудову
111.15 сот
сьогодні
вчора
0 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж земельної ділянки під житлову забудову
Львівська область, Яворівський район, с. Турича

Площа: 1.1115 га (111.15 соток)
Цільове призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

Ціна: 1300 $/сотка

Пропонується простора земельна ділянка у мальовничій локації неподалік Львова. Територія повністю засаджена деревами, що створює відчуття приватності та формує природний ландшафт — ідеальну основу для реалізації заміського будинку або котеджного проєкту.

Ділянка розташована у сформованому житловому середовищі — поруч збудовані сучасні особняки, що підтверджує привабливість і перспективність напрямку.

Забезпечений доїзд до ділянки, що робить її зручною для щоденного проживання або девелоперського проєкту.

Кадастровий номер: 4625885200:12:001:0091
Деталі
Земельна ділянка, Розміром 111.15 соток. Призначення ділянки - Під забудову. Комісія за послуги 4 %
Верифікований профіль
7
Років досвіду
3
Роки на сайті
Активних оголошень 33
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
с. Турича, Центральна
Кадастровий номер 4625885200:12:001:****
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: