Фільтри
2 оголошення
2 оголошення
СВІТ нерухомості
9 000 $
600 $/м²

Коцюбинського просп., 52

БЕЗ КОМІСІЇ
торгівельне приміщення
15 м²
вчора
Продається готовий бізнес - діюча кавʼярня. Приміщення в оренді по дуже привабливій ціні. Затишна та стильна з постійним потоком клієнтів, розташована у вигідному місці з активним пішохідним трафіком. Є всі необхідні меблі та техніка: професійна кавомашина, морозильна камера, гриль. Встановлено кондиціонер. Формат на виніс + посадкові місця + невеликий літній майданчик. Готові вислухати ваші пропозиції.
Рієлтор
BLAGOCOMMERCE
83 500 $
1 575 $/м²

Коцюбинського просп., 42

торгівельне приміщення
53 м²
1 міс. тому
Продаж торгово-офісного приміщення ! м. Вінниця, вул. Коцюбинського ✨ Загальна площа: 52 м² 2 торгових зали — простір для успішного бізнесу Санвузол та підсобне приміщення — зручність для персоналу та клієнтів Фасадне розташування — чудова видимість і привабливий вигляд Великий трафік — щоденний потік покупців Діюче приміщення під магазин — можливість одразу почати роботу Системи безпеки — надійність та спокій Деталі за номером: [телефон скрыт]Світлана)
Рієлтор
2 оголошення
Олімп
61 000 $
663 $/м²

Героїв Крут вул. (Червоних Курсантів), 4в

офісне приміщення
92 м²
1 тиж. тому
Терміново!!! Продається офісне приміщення, яке має 3 окремі кімнати, коридор і санвузол. Окремий вхід на територію і в приміщення. Зроблено гарний ремонт. Є лічильники на воду та електрику. Територія під відеонаглядом. Ціна дійсно варта цього обєкту. 108466
Рієлтор
Сертифікований рієлтор СФНУ
3 500 $
560 $/м²

Привокзальна вул. (Героїв Сталінграду), 1Б

БЕЗ КОМІСІЇ
торгівельне приміщення
6.25 м²
1 міс. тому
Бізнес ➡️ Вінниця Продаж нового МАФу, торгове місце. Розташування: оновлений діючий Ринок Привокзальний, біля залізничного вокзалу. Площа 6,25 м. Проведено світло, на підлозі плитка, закривається ролетами, стіни утепленні та пофарбовані. Вздовж стіни зроблена сітка-стілаж під товар. Можна під будь яку діяльність. ✅️Ціна 3500$ Без комісії для покупця
Рієлтор