1
47 000 $
2 238  $/м²
Комісія 5% єВідновлення Вишенька Вишенське озеро
21 / 17 / 4 м²
поверх 9 з 9
Цегляна
1990 рік побудови
1 тиж. тому
3 міс. тому
182 (сьогодні 7, вчора 2)
Опис
1-кімнатна компактна квартира на Вишеньці.
Квартира з сучасним НОВИМ ремонтом, повністю укомплектована — заїжджай і живи або одразу здавай в оренду (Високий попит на оренду в цьому районі). 9\9, 21м2, вул. Андрія Первозванного
Поруч зупинка громадського транспорту, ринок, школа, супермаркет «ГРОШ»
Стильна, продумана до дрібниць квартира у молодіжному smart форматі. Доступна від житловий ваучер
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Роздільне. Є газ, кухонна плита газова. Немає балкона. У квартирі є Телевізор, Пральна машина, Душова кабіна, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 1990 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
9
Місяців досвіду
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 7
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 3 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
06.05.2026 - 1 500 $ 47 000 $
11.03.2026 - 1 450 $ 48 500 $
28.01.2026 49 950 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.