Фільтри
1 оголошення
1 оголошення
АН Елемент
48 000 $
945 $/м²

Кооперативна вул., 41

50.8 / 36.7 / 2.8 м²
1 поверх
10 сот
сьогодні
Продається добротний будинок в районі Бучми. Ділянка 10 соток, по всій території є паркан. Є великий сарай і погріб. Город готовий до висадження. В будинку 4 невеликі кімнати і кухня. На кухні є газова плита та кухонні меблі. Води в будинку немає але по вулиці проходять міські комунікації і легко можна вирішити це питання. Зручності у дворі. Поруч живуть порядні люди, з іншого боку взагалі ніхто не проживає. До зупинки громадського транспорту 3 хв. Перед будинком є місце для паркування. Будинок вартий вашої уваги. Запрошуємо до перегляду.
Рієлтор
3 оголошення
"ALMA"
68 000 $
680 $/м²

Бучми вул.

БЕЗ КОМІСІЇ Малі Хутори
100 / 60 / 28 м²
2 поверхи
3 сот
вчора
У продажу затишний дуплекс на Бучмах! Основне: - Площа будинку - 100/60/25 м2; - Земельна ділянка 3 сотки. - 3(три) житлових кімнати. - Кухня-студія з виходом на терасу. - Автономне опалення з теплими підлогами. - Асфальтований під'ізд. Із цим дуплексом Ви отримаєте, сучасний проект і дизайн, високу якість будівництва (від вартості цегли до вікон і вхідних дверей)
Рієлтор
Сертифицированный риелтор АФНУ
58 000 $
829 $/м²

Чумацька вул. (Блюхера)

70 / 45 / 9 м²
1 поверх
7 сот
5 днів тому
ПРОДАМ БУДИНОК м.Вінниця, р-н Бучми 70 кв.м Газове опалення 3 спальні, вітальня, кухня, ванна кімната 7 соток землі, гарне подвір'я, садок, господарська будівля та погріб Комунікації: світло, вода-колодязь, каналізація-яма Уся необхідна інфраструктура (школа, садочок в 2-х хвилинах, магазини, аптека), чудова транспортна розв'язка, що дозволить швидко дістатися центру міста.
Рієлтор
Благоустрій
50 800 $
815 $/м²

Трублаїні 2-й пров.

62.3 / 42.4 / 10.2 м²
1 поверх
5 сот
сьогодні
Продаж окремого житлового будинку зі зручностями в жилому стані. Стіни обкладені цеглою, металопластикові вікна, нові вхідні двері. 3 види опалення: газове, пічне та твердопаливний котел. Вода автоматично подається з власної криниці. Септик. На території є господарчі приміщення, погріб, місце під авто та садок з молодими фруктовими деревами. Зручна локація, поруч магазини та громадський транспорт.
Рієлтор