15 800 $
608
$/м²
Комісія 5%
Тяжилів
1 кімн. в 1 кімн.
26 / 18 / 8 м²
поверх 5 з 5
Цегляна
5 днів тому
5 днів тому
3 (сьогодні 0,
вчора 1)
Опис
Продам велику кімнату в гуртожитку. Гарний житловий стан. Вода заведена в кімнату. Зручності на 3х. Кухня загальна. Лічильник на світло. Поряд зупинка, магазини, школа, садочок
Деталі
Кімната в 1-кімнатній квартирі. Технологія будівництва - Цегляна. Кімната Ізольована. Загальний стан кімнати - Частковий ремонт. Комісія за послуги 5 %

| Активних оголошень | 18 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 342 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | - 200 $ | 15 800 $ |
| 14.05.2026 | 16 000 $ |