98 000 $
544  $/м²
Богдана Хмельницького
 Кадастровий номер верифіковано Комісія 3% Відеотур
180 / 165 / 15 м²
2 поверхи
13 сот
Таунхаус
6 кімнат і більше
2022 рік побудови
5 днів тому
5 днів тому
5 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж сучасного котеджу в с. Вороців, вул. Богдана Хмельницького

Пропонуємо вашій увазі сучасний будинок у затишній та перспективній локації неподалік від Львів.

Локація: с. Вороців, вул. Богдана Хмельницького
До міста всього 10 хвилин на авто
Асфальтований доїзд прямо до ділянки
Тиха, спокійна вулиця без старої забудови

Основні характеристики:
• Площа будинку — 180 м²
• Площа земельної ділянки — 0,13 га (13 сотих)
• Приватна власність
• Будинок збудований
• Зовнішній утеплений фасад
• Без внутрішніх робіт (можливість зробити ремонт під себе)

Район активно розбудовується — поруч нові котеджі та сучасні будинки. Немає старих забудов та «старого» сусідства, що створює приємне однорідне середовище.

Ідеальний варіант для тих, хто хоче жити в сучасному будинку поблизу міста, але в тихій та комфортній атмосфері.
Деталі
Таунхаус, 2 поверхи, 6 кімнат. Під'їзд до будинку - грунт. Площа ділянки 13 соток. В будинку 1 балкон. Тип кухні - окрема кухня. Є підвал. У будинку є Газон. Будинок побудований в 2022 році. Своя каналізація. Загальний стан будинку - Без ремонту. Тип холодної води: холодна вода - свердловина. Кількість санвузлів: 2. Кількість паркомісць: 3 і більше. Кількість спален: 3. Комісія за послуги 3 %
На ділянці є
  • Газон
PRO Land Invest
Верифікований профіль
3
Роки досвіду
1
Тиждень на сайті
Активних оголошень 7
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Адреса
с. Вороців, Богдана Хмельницького
Кадастровий номер 4625882900:04:001:****  верифіковано через реєстр

Ділянка
площа
0.1399 га
власність
Приватна власність
використання
02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
категорія
Землі житлової та громадської забудови
адреса
Львівська область, Яворівський район, с.Вороців, вулиця Б.Хмельницького, 24
Вашу скаргу прийнято!