111 000 $
3 700  $/сот
Ковгарівська, 40
під забудову
30 сот
вчора
2 тиж. тому
9 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
с. Білогородка, Бучанський район
вул. Ковгарівська, 40 — перша лінія від річки Ірпінь

Ціна за 30 соток — 111 000 $ (3 700 $ / сотка)

На першому фото дві суміжні ділянки позначені коричневим кольором. Ділянки межують між собою і продаються одним лотом.

20 соток — для ведення особистого селянського господарства (за потреби можна допомогти зі зміною цільового призначення)
10 соток — під забудову, фасадна частина

Місце спокійне, зелене, поруч природа і річка Ірпінь. Район активно розвивається, навколо вже є житлова забудова.

Це варіант як для приватного будинку, так і для інвестиційного проєкту з хорошим потенціалом розвитку.

Також у продажу є інші земельні ділянки в передмісті Києва, включно з цікавими варіантами в різних локаціях.

Телефонуйте — все розповім.
Деталі
Земельна ділянка, Розміром 30 соток. Призначення ділянки - Під забудову. Без комісії
Атланта
Верифікований профіль
Silver partner
Сертифікат
СФНУ
3
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Активних оголошень 5
Ексклюзивних об'єктів 2
Рекламна активність 7351
Останній візит на сайт 3 дні тому
Рекомендувати
Адреса
с. Білогородка, Ковгарівська, 40
Кадастровий номер 3222480401:01:032:****  верифіковано через реєстр

Ділянка
площа
0.1201 га
власність
Приватна власність
використання
будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
категорія
Не визначено
адреса
Київська область, Київо-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Ковгарiвська, 24
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.