Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Білогородки
Топ оголошень Білогородки

176 000 $
1 386 $/м²
Івана Франка вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
127 / 55 / 35 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається якісний двоповерховий будинок у с. Білогородка.
Площа будинку 127 м.кв., ділянка 5.1 сотки.
Збудований на монолітній плиті, стіни з керамічного блока з утепленням, залізобетонні перекриття, вентильоване горище, фасад — декоративна штукатурка. Якісні вікна та двері GLASSO. Передбачені всі вентиляційні та димові канали, можливість встановлення каміна.
Підключені всі комунікації: газ, центральна каналізація, електрика 9,6 кВт (фактично до 12 кВт), оптичний інтернет. Вода — власна свердловина 18 м. Опалення — газовий двоконтурний котел NOVA FLORIDA.
У будинку виконано розведення електрики, води, каналізації, теплої підлоги, інтернету, охоронної системи, підготовка під генератор, ст...

165 000 $
1 031 $/м²
Андріївська, 18
160 / 70 / 38 м²
1 поверх
11 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Новий будинок у Білогородці, 160 м², 11 соток
Продається просторий сучасний будинок у чудовій локації – всього 1,5 км від траси, з мальовничим видом та приємними сусідами.
Площа будинку – 160 м²
Велика ділянка – 11 соток
Будинок з майже завершеним ремонтом. Тепла підлога по всьому будинку.
Внутрішньопідлогові конвектори, Натяжні стелі, стіни готові під фарбування.
Автономне водопостачання зі свердловини
Є місце під камін
На ділянці виведені комунікації під басейн
Ідеально підходить для тих, хто хоче жити в тиші та комфорті, але зручно добиратись до Києва.
Телефонуйте, домовимось про перегляд – будинок вартий вашої уваги!
199 000 $
100 $/м²
Європейська вул.
ПРЕМІУМ
КМ Зелений Бульвар
1999 / 120 / 35 м²
1 поверх
8 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонується до продажу сучасний котедж у престижному та безпечному котеджному містечку «Зелений Бульвар».
Будинок зведений для себе, з дотриманням усіх будівельних норм та використанням якісних матеріалів.
Дизайн проект у подарунок
Конструктив та комунікації:
• стрічковий фундамент;
• стіни з газоблоку AEROC;
• тепла підлога по всьому будинку;
• своя електрика — 28 кВт;
• власна свердловина — 100 м;
• септик переливний;
• опалення змонтоване і працює;
• електрика та водопостачання повністю розведені.
Стан будинку:
• на підлозі покладена плитка;
• розпочато облицювання стін плиткою;
• встановлені енергоощадні вікна;
• усі роботи виконані якісно та з любов’ю до деталей.
. Кухня в подаруно...

148 000 $
943 $/м²
Єдина
157 / 76 / 42 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Ексклюзив біля ЛІСУ! Будинок 157 м², 5 соток. Максимальна готовність під ремонт. Білогородка.
Продається капітальний будинок для тих, хто шукає тишу, приватність та чисте повітря. Ділянка з ПРЯМИМ виходом у сосновий ліс — жодних сусідів «вікна в вікна» з тильної сторони!
Будинок площею 152 м² розташований на ділянці 5 соток. Рік побудови — 2017.
Це надійна будівля, що вже пройшла повну усадку, суха та перевірена часом. На відміну від нових «швидкобудів», цей об'єкт гарантує відсутність прихованих дефектів фундаменту чи стін.
МАКСИМАЛЬНА ПРЕДЧИСТОВА ГОТОВНІСТЬ (Величезна економія вашого часу та бюджету): Будинок підготовлений до реалізації будь- яких дизайнерських рішень. Найскладніші та...

90 000 $
1 552 $/м²
Кринична
58 / 20 / 20 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Спер пропозиція !!!
Продаж від забудовника
Таунхаус в котеджному містечку зі своїм двориком, парковкою під два авто.
Територія містечка оснащена альтанками, дитячим майданчиком, асфальтований під'їзд.
Таунхаус побудованиій з газоблоку, утеплений пінополістеролом, фасад клінкерна цегла, дах однскатний, утеплений мінеральною ватою.
-Своя свердловина
-Перелевний септик
-Електрика 10кВт
Встановлений 6ти кіловатний котел
Тепла підлога по всьому будинку
Зроблений якісний ремонт, мебльований.
Вартість 90 000$
Документи готові, підходить під всі державні програми.

60 000 $
789 $/м²
молодецька
76 / 40 / 10 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж сучасного таунхаусу у Білогородці.
Двоповерховий таунхаус загальною площею 76 м² з власним подвір’ям та двома паркомісцями на фасаді.
Планування продумане та зручне. На першому поверсі — вхідна група, простора кухня-вітальня площею близько 23 м² з виходом у власний задній двір або на терасу, гостьовий санвузол. Другий поверх включає три окремі кімнати та повноцінний санвузол.
Комунікації підключені: електрика 10 кВт, власна свердловина, каналізація — септик. Таунхаус продається під ремонт, з можливістю замовити виконання ремонту від забудовника.
Локація одна з найкращих у Білогородці — поруч Сільпо, ЖК «Амстердам» та «Білий Шоколад», школа, дитячий садок, медична амбулаторія, мага...

105 000 $
913 $/м²
Лісна, 35
115 / 20 / 35 м²
2 поверхи
18 сот
4 кімнати
сьогодні
Ексклюзив! Без комісії для покупця!!!
Продається земельна ділянка 18 соток, на якій стоїть надійний 2 х поверховий будинок загальною площею 120 кВ м в мальовничому місті серед соснового лісу в престижному районі Білогородки. Велика ванна кімната, простора кухня. Введення в експлуатацію - 2024 рік. Товщина стін в 4 цегли(ширина стіни 55 см), монолітний фундамент, облицювання з цегли фагот-скала, стіни під по краску. Проведена електрика, вода, є садок, ліс. Будинок розташований на великий земельній ділянці в 18 соток(1 сот. 4000$ ) з цегляним парканом, по вул. Лісна 35. Всі питання за номером телефону або у телеграм, відеоогляд скину по запиту!
Увага рієлторам : Дім продається по СПП !!!
Ціна...

209 000 $
1 672 $/м²
Альпійська, 6
125 / 49 / 25.92 м²
3 поверхи
5 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
вчора
Продається розкішний будинок в селі Білогородка комплекс «Альпійський хутірець» (територіально це майже Святопетрівське), в 15 хвилинах до Києва!
Площа будинку: 125м2
Земельна ділянка: 5.5 сот
Вартість: 209000 $ без комісії для покупця.
Введений в експлуатацію, документам є три роки.
Це будинок ідеальний для комфортного життя, адже не потребує додаткових вкладень можна просто перевезти речі і жити. Ділянка 5,5 соток, з дизайнерським ландшафтним рішенням, де розмістився будинок в 125 м2, простора тераса, зона барбекю з піцепіччю, сучасна лазня з зоною для відпочинку.
На території також присутній навіс для трьох автомобілів, вольєр для собак, багаторічні дерева, клумби з красивими квітами, авт...

78 000 $
650 $/м²
Шевченка
120 / 90 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
RR11566 | Продаж дуплексу | 120 м² | Білогородка, КМ White-Blackie Duplex
Пропонується до продажу сучасний дуплекс у престижному котеджному комплексі «White-Blackie Duplex», розташованому у мальовничій локації Білогородки, всього за 15 км від Києва.
Локація вирізняється чистим повітрям, каскадом озер та лісовими масивами, створюючи ідеальні умови для комфортного заміського життя.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 120 м²
• Площа ділянки — 3 сотки
• Поверховість — 2
• Паркомісце — 75 м²
• Додаткове приміщення — 8 м²
Переваги об’єкта:
• Розташування у екологічно чистій зоні на межі Києва
• Всього близько 3 км до столиці
• Приєднання до інфраструктури КМ «Villaggo»
• Міські комуніка...

106 000 $
1 060 $/м²
Лікарська
БЕЗ КОМІСІЇ
Нова пошта
100 / 60 / 33 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
🏠 Продається новий, одноповерховий будинок с. Шевченкове.
Зручне планування, ділянка 5 соток, площа будинку 100м2.
3 кімнати, 2 санвузла, парковка на 2 авто.
Розвинена інфраструктура, асфальтовані дороги, зручний виїзд на Київ, нова сучасна Забудова, асфальтовані вулиці, поруч ліс.
Підключено газ, 13 кВт, свердловина, септик.
По периметру паркан, відкатні ворота.
Умови покупки:
Без комісії для покупця
Ціна: 106 000 у.о.
Тел [телефон приховано]

235 000 $
2 043 $/м²
Кринична
115 / 51 / 26 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж сучасного будинку з ремонтом Білогородка/Святопетрівське
Будинок 115м2 на 4х.сотках землі
Продумане планування:
- 4 окремі кімнати
- кухня вітальня з каміном і виходом на терасу
- комора з прачечною
- два сан.вузли
- господарське примішення (топочна)
Характеристики:
- побудований з газоблоку
- утеплений пінопластом
- дах металочерепиця утеплена мінеральною ватою
- фундамент блоки ФСБ плюс залита плита
- сходи бетонні
- тепла підлога на двох поверхах
-скважина 42м
- септик
- два окремі боцлери 1й.поверх 50л, другий 100л.
- сатехніка GROHE, [посилання приховано]
- всановле резервне живлення (інвертор)
Будинок будували для себе . На матеріалах не економили.
Є необхідні меблі, та вбудован...

80 000 $
714 $/м²
Аличова
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
112 / 48 / 31 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу від забудовника.
112м2 на 3.5 сотках землі.
Будинок вже готовий .
Характеристики
- Побудований з газоблоку D500
- Утеплений пінопласт 100мм
- Криша металочерепиця, утеплена мінеральною ватою
- Вікна Steko
- Септик перелевний 12 кубів
- Своя скважина
- Електрики 17кВт
Є можливість підключення газу +5000$
У дворі викладена тротуарна плитка, парковка під два авто, відкатні ворота .
Продаж від забудовника !!! Без комісій і додаткових платежів.
Вартість 80 000$ ( + 5000$ підключення газу ).
Перегляд в зручний час для вас.

65 000 $
929 $/м²
Будівельна вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
70 / 25 / 18 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Продаж від забудовника в Білогородці.
Таунхауси 70 і 75м2 двох-поверхові в коттеджному містечку з центральними комунікаціями та газом !
Коттеджне містечко зі всім необхідним для комфортного проживання, дитячі майданчики, паркінг, озеленення.
Поруч вся необхідна інфраструктура. ЖК Білий Шоколад, Сільпо, аптека, салони краси, транспортна розв'язка.
Характеристики
-Фундамент монолітно-стрічковий
-Стіни керамоблок 250мм
-Перекриття монолітна плита
-Покрівля фальцева
-Утеплення пінопласт
-Вікна WDS
Вартість
70м2 65 000$
75м2 73 000$
Комплекс майже завершений .Ведуться роботи по покрасці фасадів і оздоблювальні роботи на території
Перегляд в любий зручний для вас час.
80 000 $
667 $/м²
Шевченка
120 / 75 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Комплекс дуплексів White-Blackie Duplex пропонує вигідну АКЦІЙНУ пропозицію!
Просторий дворівневий дуплекс площею 120 м²
Паркомісце – 75 м²
Земельна ділянка – 3 сотки
Комплекс розташований у мальовничій екологічно чистій зоні, майже на межі Києва, поруч із лісами та озерами. Він входить до спільної території котеджного містечка "VILLAGGO", яке простягається на майже 20 гектарів із зонами для прогулянок і численних активностей.
На території комплексу:
- Цілодобова охорона та відеоспостереження
- Два сучасні дитячі майданчики
- Два спортивних майданчики
- Зона відпочинку з фонтаном
- Тенісний корт зі спеціальним покриттям
- Шале для йоги та медитації
Дуплекс передаєть...

248 000 $
1 550 $/м²
Фізкультурна вул., 8
160 / 70 / 19 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку в Білогородці вулиця Ярова 8.
Від Києва 10 км.
Будинок ведений в експлуатацію.
Пропонується просторий та комфортний будинок у селі Білогородка, ідеальний для проживання сім’ї.
Основні характеристики:
• Загальна площа будинку — 160 м²
• 4 окремі кімнати
• Простора кухня
• Гараж на 2 автомобілі
• Автоматичні ворота
• Електричне опалення
Комунікації:
• Власна свердловина
• Каналізація — септик
Додаткові переваги:
• Підвал-укриття
• Земельна ділянка 15 соток правильної форми
• Затишна альтанка
• Зона барбекю / мангал
Будинок розташований у тихому та зручному місці з гарним під’їздом. Чудовий варіант для комфортного життя неподалік від Київ
290 000 $
2 071 $/м²
Богатирська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 60 / 45 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається затишний, одноповерховий будинок з ремонтом, в селі Білогородка, Бучанського району!
Будинок знаходиться в чудовій локації, на асфальтованій вулиці, в пішій доступності знаходиться державна школа та садочок, Сільпо, Фора,зупинка маршрутного таксі!
На ділянці 7 соток розташований житловий будинок 140 м2, з терасою; гараж із автонавісом, погребом, оглядовою ямою, а також невеликою літньою кухнею і з піччю;
ПЛАНУВАННЯ будинку:
- передпокій;
- простора кухня - вітальня;
- 2 дитячі спальні;
- мастер- спальня зі своїм санвузлом та гардеробом;
- ванна кімната;
- топкова.
КОМУНІКАЦІЯ
- Електрика 17 кВт;
- інвертор.
- Вода зі свердловини 40 м.
- каналізація Септик з переливом 14...
430 000 €
1 229 €/м²
Ковальська
350 / 120 / 16.2 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продається преміальний будинок з бомбосховищем, в Білогородці, на заселеній та затишній вулиці!
Будинок має три види опалення - газовий, електричний та пелентний котли! А також камін, який обігріває кухню, вітальню та дві спальні!
Встановлені сонячні панелі по зеленому тарифу, які приносять стабільний дохід влітку!
На території знаходиться основний житловий будинок, гараж на 2 авто а також будинок для відпочинку облаштований кухнею- вітальнею, сауною та санвузлом!
Окрім гаража є ще накриття на 3-4 авто!
ПЛАНУВАННЯ
Цокольний поверх: пральня, топкова, бомбосховище та підсобне приміщення!
1-й поверх: - кухня, вітальня з виходом на терасу, спальня зі своїм санвузлом, кабінет, гостьовий...

95 000 $
792 $/м²
Бурштинова
120 / 55 / 40 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продам дуже хороший будинок всього 10 км від Києва
Площа 120 м², зроблений якісно з добрих матеріалів.
Є великі вітражі, тераса, простора кухня-вітальня з кутовим панорамним вікном – дуже світло і просторо.
У будинку 3 спальні та 3 санвузли, планування зручне й продумане.
Підключено 10 кВт електрики, скважина та септик
Є проект на газ – лишилося тільки оплатити роботи.
Ділянка 7,5 соток. Огороджена парканом
За деталями телефонуйте

118 000 $
827 $/м²
Зелена вул., 36
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
142.6 / 71.3 / 35.8 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
2019 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍 Локація: с. Білогородка, вулиця Зелена, 36,
🏠 Характеристики будинку:
• Площа: загальна 142,6 м², житлова 71,3 м²
• Кількість кімнат: 2 + кухня вітальня + 2 санвузла + гараж
• Поверховість: 2 поверхи
• Тип будинку: цегляно - монолітний (термобудинок)
• Опалення: електричний котел
• Світло: три фази світла (Потужність 15кВт)
• Каналізація: своя яма
• Скважина (33 метри насос Grundfos)
🛋 Стан та ремонт:
• Частковий ремонт
• Частково мебльований
• У вітальній встановлений діючий камін на дровах, який дає тепло на кухню-вітальню та дві житлові кімнати
• Техніка: 1 кондиціонер, пральна машина, холодильник, бойлер, + на...

248 000 $
1 550 $/м²
Ярова, 8
ПРЕМІУМ
Спортзал "Valhalla"
160 / 140 / 19 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
🏡 Стильний та енергоефективний будинок 160 м² на ділянці 15 соток
Пропонується до продажу сучасний одноповерховий будинок, створений для комфортного життя без компромісів. Ідеальне поєднання якості будівництва, продуманого планування та повної автономності.
🔹 Загальна площа: 160 м²
🔹 Ділянка: 15 соток
🔹 Рік введення в експлуатацію: 2019
🔹 Фактичне проживання: з 2021 року
🛋 Планування:
• 3 затишні спальні
• простора вітальня для сімейного відпочинку
• окремий кабінет (ідеально для роботи з дому)
• кухня з холом
• котельня
• підвал
• великий гараж на 2 автомобілі
🏗 Якість будівництва:
Будинок зведений із газоблоку (40 см) та додатково утеплений мінеральною ватою, що забезпечує:
✔ відмінну...
Всі котеджні містечка