Фільтри
Продаж квартир за 70000 доларів в Черкасах
138 оголошень
- найбільша площа
138 оголошень
- найбільша площа

35 000 $
852 $/м²
Квіткова вул., (Будинок 4)
1 кімната
41 / 16 / 14 м²
поверх 3 з 8
сьогодні
Продам 1к.кв в ЖК Олімп Модерн, 4та секція
- новий сучасний комплекс
- закрита територія
- цегляний будинок
- утеплення мінеральною ватою
- квартира площею 41,1м2
- 3 й поверх (також є варіант на 6му)
- висока стеля 3м
- якісні вхідні двері та склопакети
- панорамні вікна
- лічильники на тепло, воду та світло
- 4та секція (здача кінець 2026року)
Продаж по переуступці прав власності.
Можливе розтермінування

54 000 $
923 $/м²
Різдвяна вул., (Будинок)
2 кімнати
59 / 28 / 21 м²
поверх 4 з 4
2023 рік побудови
сьогодні
2-кімнатна квартира в клубному будинку "Еталон" - вул. Різдвяна,108 м. Черкаси
Продається простора двохкімнатна квартира 58,5 м² у стильному малоповерховому клубному будинку в тихому районі міста.
Локація: вул. Різдвяна,108 (район Кривалівський)!
Будинок побудований з цегли, фасад утеплений пінопластом та оздоблений декоративною штукатуркою
Введено в експлуатацію, оформлене право власності
Встановлені якісні, німецькі енергозберігаючі склопакети з теплим монтажем.
Поверх: 4
Площа: 58,5 м²
2 Кімнати: 14,2 і 13,6 м²
Кухня-вітальня з лоджією – 21,3м2
Санвузол суміжний 5м2
Переваги:
Клубний формат: малоповерховий, малоквартирний будинок
Автономне опалення — тепло та економно
Створено власне ОС...
Придбати квартиру в Черкасах за 70000 доларів ($)

52 000 $
1 268 $/м²
Героїв Дніпра вул., 6
1 кімната
41 / 14 / 16 м²
поверх 6 з 10
сьогодні
Пропоную Вашій увазі 1к.кв в ЖК Лагуна, Митниця
- середній 6й поверх
- закритий двір
- утеплений будинок
- вікна виходять в сторону Дніпра
- загальна площа 41м2
- простора кухня з великою лоджією та панорамними вікнами
- гардероб
- сан вузол 3,8м2
- газовий котел
Квартира не кутова, тепла
Ключі в АН

35 000 $
921 $/м²
Перемоги просп., 8
1 кімната
38 / 15 / 11 м²
поверх 6 з 12
2017 рік побудови
сьогодні
Продам 1к.кв в ЖК Форест, р-н ПЗР
- загальна площа 38м2
- кімната 15,4м2
- кухня 10,8м2 з великою лоджією
- сан вузол суміщений
- висота стелі 2,75м
- середній 6й поверх
- 10 кВт
- закритий двір
- ОСББ
Поруч Делікат, АТБ, зоопарк, зупинки громадського транспорту, аптеки, лікарня ітд ітп..
Можливий продаж по держ програмах

44 500 $
815 $/м²
Байди Вишневецького вул., 97
1 кімната
55 / 20 / 13 м²
поверх 8 з 16
сьогодні
Продам велику 1к.кв в центрі міста
- 8й поверх
- 54,6м2
- кухня 13,1м2 з великим балконом
- простора кімната 19,8м2
- ванна кімната 6,3м2
- стяжка підлоги
- стеля 2,65м
- 10 квт
- горизонтальне розведення труб опалення
- ОСББ
- закритий двір
Ключі в АН!
Показ в любий час!

39 000 $
861 $/м²
Перемоги просп., 8
1 кімната
45 / 19 / 11 м²
поверх 6 з 12
2017 рік побудови
сьогодні
Продам 1к.кв в ЖК Форест, р-н ПЗР
- загальна площа 45,3м2
- кімната 19,2м2
- кухня 11,2м2 з великою лоджією
- сан вузол суміщений
- висота стелі 2,75м
- середній 6й поверх
- 10 кВт
- закритий двір
- ОСББ
Можливий продаж по держ програмах
єВідновлення
єОселя
Комісія АН 2%

46 900 $
900 $/м²
Надпільна вул., 251
1 кімната
52 / 17 / 25 м²
поверх 1 з 4
сьогодні
Продаж великої 1к.кв в центрі міста, вул. Надпільна 249
- новий клубний будинок
- загальна площа 52,10 м²
- квартира має житлову кімнату з панорамними вікнами на лоджію
- простора кухня-студія з лоджією
Розташування квартири: 4 поверх.
Є можливість перепланувати під 2 кімнатну квартиру.
Введення в експлуатацію: 1 квартал 2026 року.
Переваги:
– малоповерховий, малоквартирний клубний будинок
Ексклюзивно від АН Вектор!

57 000 $
1 075 $/м²
Смілянська вул., 122
1 кімната
53 / 29 / 13 м²
поверх 6 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу квартира в сучасному ЖК «Андора».
Квартира розташована на 6 поверсі 10-поверхового цегляного будинку. Загальна площа — 53 м², простора кухня — 12,7 м².
Автономне опалення .
Вікна виходять у двір, тож буде тихо та затишно.
Завдяки двом вікнам у кімнаті є можливість перепланування у повноцінну 2-кімнатну квартиру.
ЖК «Андора» має закритий двір, парковку та зону відпочинку для мешканців.
Квартира у власності понад 3 роки.
По державних програмах не працюємо.
Шукайте житло в Черкасах за 70000 доларів ($) за фільтрами

56 500 $
1 082 $/м²
Олени Теліги вул., 1
2 кімнати
52 / 31 / 7 м²
поверх 4 з 9
1986 рік побудови
вчора
Пропонується до продажу затишна та світла 2-кімнатна квартира по вул. Олени Теліги у Південно-Західному районі. Квартира розташована в теплому та доглянутому будинку з чистим під’їздом і приємними сусідами.
Загальна площа: 52,2 м²
Кухня: 7,4 м²
Квартира простора, сонячна та має зручне планування. Кімнати роздільні, санвузол суміжний (зроблене зручне перепланування ванної кімнати та туалету).
Квартира в хорошому стані, всі вікна – металопластикові склопакети, підлога в кімнатах – лінолеум, на кухні частково - плитка, встановлений кондиціонер, квартира у хорошому житловому стані – можна одразу заїжджати і жити
В квартирі залишаються меблі, телевізор, кондиціонер, бойлер, пральна машина, холо...

48 100 $
2 217 $/м²
Козацька вул., 17
1 кімната
22 / 13 / 6 м²
поверх 4 з 5
2023 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується сучасна смарт-квартира з новим ремонтом у престижному житловому комплексі CityPark загальною площею 21,7 кв.м.
Знаходиться на 4-му поверсі.
В квартирі виконаний сучасний ремонт, повністю обладнана меблями та технікою.
Тепла електрична підлога, встановлені лічильники, автономне опалення.
• Елітний закритий комплекс з охороною та відеодомофоном
• Просторий, зручний під’їзд для авто, додатково є паркінг
• Зупинка громадського транспорту — лише 7 хвилин пішки
• Прекрасні сусіди та комфортне середовище
З балкона відкривається неймовірний краєвид на Дніпро — ідеальне місце для відпочинку після робочого дня.
Свобода, престиж, спокій та максимальний рівень безпеки для себе та своєї род...

64 000 $
800 $/м²
Байди Вишневецького вул., 97
2 кімнати
80 / 45 / 15 м²
поверх 17 з 17
3 тиж. тому
Продаж 2-кімнатної квартири в центрі в новобудові за адресою вул. Байди Вишневецького, 97. Квартира знаходиться на 17 поверсі 17-поверхового цегляного будинку. Загальна площа 80м2, після будівельників. Будинок має два ліфта, горизонтальну розводку, що дає можливість встановити лічильник на тепло, закриту територію, паркомісця, дитячий майданчик, зону барбекю. Чудове місцерозташування, транспортна розв’язка, прекрасне планування. Власне ОСББ. Перегляди за домовленністю.

70 000 $
1 051 $/м²
Гоголя вул., 261
2 кімнати
67 / 36 / 12 м²
поверх 10 з 12
сьогодні
Продаж квартири в Черкасах — ЖК «Резиденція», центр міста
🔹 Загальна площа — 66,5 м²
🔹 10 поверх із 12 — чудова висота, щоб бачити найкраще.
🔹 Видові вікна — на центр Черкас та Дніпро.
🔹 Залита підлога, розведена електрика — готова основа для вашого ремонту мрії.
🔹 Плюс: міжповерхова комора — зручно для зберігання речей, які не хочеться тримати в квартирі.⠀
Будинок — сучасна новобудова в самому серці міста. Поруч усе, що треба: магазини, школа, парк, річка, зручна транспортна розв’язка.
⠀📌 Квартира — для тих, хто хоче жити в центрі, але мати свій простір і неперевершені краєвиди.

53 000 $
930 $/м²
Благовісна вул., 210
1 кімната
57 / 30 / 12 м²
поверх 5 з 17
1 міс. тому
Продається однокімнатна квартира в новому будинку в центрі міста по вул. Благовісна 210. Новий будинок, нові комунікації, сучасне планування, переважно молоді сусіди. БУДИОК ЗДАНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ!!! Є можливість оформити по договору переуступки та оформити первинну реєстрацію вже безпосередньо на себе.
Квартира доволі простора, загальною площею 57 м.кв., розташована в середині будинку, на 5-му поверсі, вікна виходять на Схід. Вікна додатково утеплені. В квартиру заведені всі комунікації. Завдяки горизонтальній розводці опалення можна буде встановити індивідуальний лічильник тепла на квартиру. Дизайн-проект в подарунок (фото прикріплені в оголошенні).
Будинок монолітно-каркасний, утеплений,...

64 000 $
985 $/м²
Байди Вишневецького вул., 68/1
2 кімнати
65 / 30 / 11 м²
поверх 5 з 15
сьогодні
В продажі двокімнатна квартира в центрі міста по вул. Байди Вишнивецького 68/1 ЖК «Графський»
Квартира знаходиться на зручному 5 поверсі вже в зданій та заселеній секції.
Будинок 15 поверховий побудований із цегли, це сучасний та комфротний комплекс закритого типу. Зроблена вся електрика та залита підлога.
Загальна площа цієї квартири 65 м2. Планування є дуже вдалим: є гардероб 3м2, окремі дві кімнати 13м2 та 17м2.
Із кімнати маємо вихід на лоджію площею 4,5м2 з панорамними вікнами, що додають світла та простору.
Площа кухні 10,6м2, окремий санвузол та ванна кімната.
В цій квартирі можна втілити всі ваші мрії для комфортного проживання.
В комплексі є кав"ярні та магазинчики, дитячий майда...

66 000 $
1 136 $/м²
Героїв Дніпра вул., 6
2 кімнати
58 / 22 / 12 м²
поверх 10 з 10
сьогодні
В продажі видова двокімнатна квартира в новому комплексі ЖК “Лагуна” на Митниці.
Квартира розташована в цегляному будинку на 10 поверсі, з кожної кімнати відкривається неймовірний краєвид на Дніпро. Класне плануванню з окреми кімнатами 21,7 з лоджією та 13,2м2. Загальна площа 58,1м2 висота стелі 2,8 м, дуже світла та тепла. Стан - зроблена фінішна штукатурка під оздоблення.
Автономне газове опалення, що дозволить значно економити на комунальних платежах. встановлені лічильники на газ, електрику та воду. Будинок зданий в експлуатацію вже є ОСББ. Активно ведуться ремонтні роботи. ЖК розташований поруч набережної Дніпра, повністю закінчений благоустрій. Встановлені дитячий та спортивний майда...

57 000 $
1 075 $/м²
Припортова вул. (Героїв Сталінграда), 32
БЕЗ КОМІСІЇ
Митниця
1 кімната
53 / 21 / 10 м²
поверх 13 з 16
сьогодні
Ви шукаєте квартиру в новому будинку, з чудовим видом і гарним розташуванням – тоді Ви відкрили правильну об’яву.
В районі Дніпроплази в новому, зданому і вже заселеному будинку продається 1-кім квартира, після будівельників додатково зроблена штукатурка стін , стяжка підлоги,
Завдяки якісним панорамним вікнам зможете насолоджуватися краєвидом, який тут дійсно гарний.
Встановлені лічильники, батареї, в будинку горизонтальна розводка опалення.
Перегородка з газобетону дозволяє за бажанням робити перепланування.
Також в подарунок йде дизайнерський проект .
Супер класна локація, поряд Дніпро і пляжи, ТРЦ Дніпроплаза, школи, садочки, спортивні клуби, все необхідне для реально комфортного п...

68 000 $
1 236 $/м²
Героїв Дніпра вул., 6
2 кімнати
55 / 28 / 18 м²
поверх 10 з 10
сьогодні
Продається 2-х кімнатна квартира з неперевершеним виглядом на р. Дніпро в одному з найкращих комплексів міста ЖК «Лагуна». Квартира загальною площею 55 кв м розташована на 10 поверсі з вікон якої відкривається неймовірна панорама. Вікна квартири виходять на схід і на захід, що робить вигляд з квартири прекрасним і вранці, і у вечері.
Квартира має вдале планування, а саме 2 роздільні кімнати площею 14 і 16 кв м та простора кухня площею майже 20 кв м.
В квартирі уже встановлений газовий котел, що робить вас автономним при відключеннях світла.
Будинок введений в експлуатацію, мешканці будинку активно роблять ремонтні роботи.
Двір комплексу закритого типу з великим дитячим майданчиком.
Поряд зна...

68 300 $
1 138 $/м²
Героїв Дніпра вул., 4
2 кімнати
60 / 30 / 20 м²
поверх 10 з 10
сьогодні
Продається 2-х кімнатна квартира з неперевершеним виглядом на р. Дніпро в одному з найкращих комплексів міста ЖК «Лагуна». Квартира загальною площею 60 кв м розташована на 10 поверсі з вікон якої відкривається неймовірна панорама.
Поряд знаходяться магазини, школа, дитячий садочок, фітнес центр Sport Life, спа-салон, зупинка міського транспорт...

50 000 $
1 305 $/м²
Сумгаїтська вулиця, 23
ПЕРЕУСТУПКА
Дніпровський
2 кімнати
38 / 18 / 11 м²
поверх 6 з 9
сьогодні
Пропонується на продаж стильна квартира-студія + спальня з автономним сонячним опаленням.
Площа: 38,3/17,9/10,9 м²
Поверх: 6 з 9
Особливості:
Авторський ремонт 2016 року, виконаний з використанням високоякісних матеріалів.
Просторе планування з великою кухнею-студією, що створює комфортну атмосферу.
Квартира облаштована зі смаком, кожен елемент продуманий для вашого комфорту.
Усі меблі та вбудована техніка залишаються в квартирі.
Взимку квартира завжди тепла, завдяки ефективній системі опалення.
Санвузол суміжний, з ванною та туалетом.
Будинок:
Опалення за допомогою теплового насосу з використанням сонячного колектора. Гаряча вода подається від сонячного колектора.
Тепла підлога...

42 000 $
881 $/м²
Шевченка бульв., 202
ПЕРЕУСТУПКА
Центр
1 кімната
48 / 18 / 12 м²
поверх 9 з 25
сьогодні
Продається однокімнатна квартира на 9-му поверсі 25-ти поверхового житлового комплексу.
Загальна площа квартири складає 47,7 кв.м.
Житлова площа - 18,4 кв.м.
Кухня - 11,9 кв.м.
Лоджія з кухні - 4 кв.м.
С/в - 4,6 кв.м.
Коридор - 9,5 кв.м.
Квартира розташована на комфортному 9-му поверсі. Здача в експлуатацію запланована на 4 квартал 2025 року.
Продаж здійснюється за переуступкою у зв'язку з виїздом за кордон.
З приводу детальної інформації телефонуйте по номеру, або переходьте за посиланням.
[посилання приховано].ua/v/linkbotcpn/549388-gCxj3KNveF
(Якщо посилання неактивне, скопіюйте його та відкрийте у сторонньому браузері)