Фільтри
Продаж квартир в новобудовах Черкас з відступленням прав
124 оголошення
- найбільша площа
124 оголошення
- найбільша площа

35 000 $
852 $/м²
Квіткова вул., (Будинок 4)
1 кімната
41 / 16 / 14 м²
поверх 3 з 8
сьогодні
Продам 1к.кв в ЖК Олімп Модерн, 4та секція
- новий сучасний комплекс
- закрита територія
- цегляний будинок
- утеплення мінеральною ватою
- квартира площею 41,1м2
- 3 й поверх (також є варіант на 6му)
- висока стеля 3м
- якісні вхідні двері та склопакети
- панорамні вікна
- лічильники на тепло, воду та світло
- 4та секція (здача кінець 2026року)
Продаж по переуступці прав власності.
Можливе розтермінування

54 000 $
923 $/м²
Різдвяна вул., (Будинок)
2 кімнати
59 / 28 / 21 м²
поверх 4 з 4
2023 рік побудови
сьогодні
2-кімнатна квартира в клубному будинку "Еталон" - вул. Різдвяна,108 м. Черкаси
Продається простора двохкімнатна квартира 58,5 м² у стильному малоповерховому клубному будинку в тихому районі міста.
Локація: вул. Різдвяна,108 (район Кривалівський)!
Будинок побудований з цегли, фасад утеплений пінопластом та оздоблений декоративною штукатуркою
Введено в експлуатацію, оформлене право власності
Встановлені якісні, німецькі енергозберігаючі склопакети з теплим монтажем.
Поверх: 4
Площа: 58,5 м²
2 Кімнати: 14,2 і 13,6 м²
Кухня-вітальня з лоджією – 21,3м2
Санвузол суміжний 5м2
Переваги:
Клубний формат: малоповерховий, малоквартирний будинок
Автономне опалення — тепло та економно
Створено власне ОС...
Новобудови в Черкасах

52 000 $
1 268 $/м²
Героїв Дніпра вул., 6
1 кімната
41 / 14 / 16 м²
поверх 6 з 10
вчора
Пропоную Вашій увазі 1к.кв в ЖК Лагуна, Митниця
- середній 6й поверх
- закритий двір
- утеплений будинок
- вікна виходять в сторону Дніпра
- загальна площа 41м2
- простора кухня з великою лоджією та панорамними вікнами
- гардероб
- сан вузол 3,8м2
- газовий котел
Квартира не кутова, тепла
Ключі в АН

73 000 $
1 263 $/м²
Шевченка бульв., 106
2 кімнати
58 / 23 / 30 м²
поверх 3 з 3
2025 рік побудови
сьогодні
Пропоную Вашій увазі квартиру в новому клубному будинку по бул. Шевченка 106
- побудований з червоної цегли
- утеплений 200мм пінопластом
- сучасний підʼїзд
- на поверсі всього три квартири
- встановлені хороші вхідні двері
- панорамні вікна (теплий монтаж)
- висока стеля 3м
- вільне планування, що дозволяє зробить класну двокімнатну квартиру
- вид на затишний двір
- відеонагляд
Поруч ЧНУ, Делікат, Коза Ностра, зупинки громадського транспорту, аптеки ітд..
Можна використовувати під офіс
Ключі в АН!
Комісія 2%

35 000 $
921 $/м²
Перемоги просп., 8
1 кімната
38 / 15 / 11 м²
поверх 6 з 12
2017 рік побудови
вчора
Продам 1к.кв в ЖК Форест, р-н ПЗР
- загальна площа 38м2
- кімната 15,4м2
- кухня 10,8м2 з великою лоджією
- сан вузол суміщений
- висота стелі 2,75м
- середній 6й поверх
- 10 кВт
- закритий двір
- ОСББ
Поруч Делікат, АТБ, зоопарк, зупинки громадського транспорту, аптеки, лікарня ітд ітп..
Можливий продаж по держ програмах

95 700 $
1 100 $/м²
вул. Митрополита Липківського, 22
ПРЕМІУМ
Соснівка
2 кімнати
87 / 37 / 18 м²
поверх 2 з 4
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири 87 м² у преміальному ЖК EVERWOOD
Малоповерховий будинок преміум-класу — лише 4 поверхи та 5 квартир на поверсі.
Закрита територія, підземний паркінг, власний двір і дитячий майданчик створюють атмосферу клубного формату проживання.
Про квартиру:
Повноцінна велика 2-кімнатна
Площа: 87м²
Кухня-вітальня: 18,12м2
Характеристики будинку:
Червона цегла (товщина стін — 2 цеглини)
Вікна REHAU
Газове опалення
Централізована вода та каналізація
Житло для тих, хто цінує простір, тишу та преміальне середовище.
Вартість:
1100 $/м²
Є також варіанти 1к.кв

44 500 $
815 $/м²
Байди Вишневецького вул., 97
1 кімната
55 / 20 / 13 м²
поверх 8 з 16
сьогодні
Продам велику 1к.кв в центрі міста
- 8й поверх
- 54,6м2
- кухня 13,1м2 з великим балконом
- простора кімната 19,8м2
- ванна кімната 6,3м2
- стяжка підлоги
- стеля 2,65м
- 10 квт
- горизонтальне розведення труб опалення
- ОСББ
- закритий двір
Ключі в АН!
Показ в любий час!

119 500 $
1 494 $/м²
Праведниці Шулежко вул. (Пушкіна), 31/2
3 кімнати
80 / 58 / 5 м²
поверх 3 з 17
2012 рік побудови
сьогодні
Продам шикарну 3к.кв в центрі міста!
- закритий двір
- ОСББ
- велика парковка біля будинку та підземний паркінг
- дитячий майданчик
- до Дніпра 5 хв
Квартира повністю з ремонтом, укомплектована меблями та технікою (робили для себе)
- загальна площа 79,3м2
- житлова площа 57,7м2
- просторий сан вузол 8,9м2 з ваною та душем
- кухня-студія
- дві окремі кімнати, в кожній з яких є власна гардеробна
Всі меблі та техніка залишаються при продажу
- дитяча кімната
Покази з 8го травня!
Телефонуйте для попереднього запису!
К...
Шукайте нерухомість в Черкасах за фільтрами

105 000 $
1 981 $/м²
Припортова вул. (Героїв Сталінграда), 32
2 кімнати
53 / 21 / 10 м²
поверх 6 з 17
2022 рік побудови
сьогодні
Пропоную Вашій увазі затишну євро двушку на Митниці, по вул. Припортова
- 6й поверх
- 53м2
- простора кухня
- спальна кімната
- зона вітальні
- гардероб
- суміжний сан вузол
- 10 кВт
- індивідуальний лічильник на тепло, воду, світло
- в будинку два ліфта (вантажний та пасажирський)
- ОСББ
Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою, які залишаються при продажу
Ключі в АН!
Ідеально для молодої сімʼї або для здач...

39 000 $
861 $/м²
Перемоги просп., 8
1 кімната
45 / 19 / 11 м²
поверх 6 з 12
2017 рік побудови
сьогодні
Продам 1к.кв в ЖК Форест, р-н ПЗР
- загальна площа 45,3м2
- кімната 19,2м2
- кухня 11,2м2 з великою лоджією
- сан вузол суміщений
- висота стелі 2,75м
- середній 6й поверх
- 10 кВт
- закритий двір
- ОСББ
Можливий продаж по держ програмах
єВідновлення
єОселя
Комісія АН 2%

46 900 $
900 $/м²
Надпільна вул., 251
1 кімната
52 / 17 / 25 м²
поверх 1 з 4
сьогодні
Продаж великої 1к.кв в центрі міста, вул. Надпільна 249
- новий клубний будинок
- загальна площа 52,10 м²
- квартира має житлову кімнату з панорамними вікнами на лоджію
- простора кухня-студія з лоджією
Розташування квартири: 4 поверх.
Є можливість перепланувати під 2 кімнатну квартиру.
Введення в експлуатацію: 1 квартал 2026 року.
Переваги:
– малоповерховий, малоквартирний клубний будинок
Ексклюзивно від АН Вектор!

94 000 $
1 709 $/м²
Михайла Грушевського вул. (Котовського), 110
2 кімнати
55 / 28 / 15 м²
поверх 13 з 17
2021 рік побудови
2 тиж. тому
Продам класну квартиру в центрі міста!
- загальна площа 55м2
- вбудовані шафи
Ідеальний варіант для здачі в оренду або для власного проживання!
В квартирі ніхто не жив!
Показ по домовленості!

140 000 $
966 $/м²
Остафія Дашковича вул., 3
3 кімнати
145 / 60 / 45 м²
поверх 17 з 18
2015 рік побудови
2 тиж. тому
Пропоную Вашій увазі квартиру в елітному будинку в ЦЕНТРІ міста по вул. Дашкевича 3!
Загальна площа 145м2
- 3 окремі кімнати
- велика кухня студія 45м2
- гардероб
- два сан вузли
- великий балкон 9м2
- панорамний вид на Дніпро!
- зроблена стяжка підлоги, замінені склопакети (якісний ламінат та радіатори залишаються новому власнику)
- горизонтальне розведення опалення
- два ліфти (грузовий і пасажирський)
Ключі в АН! Покази в зручний для Вас час по домовленості!

57 000 $
1 075 $/м²
Смілянська вул., 122
1 кімната
53 / 29 / 13 м²
поверх 6 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу квартира в сучасному ЖК «Андора».
Квартира розташована на 6 поверсі 10-поверхового цегляного будинку. Загальна площа — 53 м², простора кухня — 12,7 м².
Автономне опалення .
Вікна виходять у двір, тож буде тихо та затишно.
Завдяки двом вікнам у кімнаті є можливість перепланування у повноцінну 2-кімнатну квартиру.
ЖК «Андора» має закритий двір, парковку та зону відпочинку для мешканців.
Квартира у власності понад 3 роки.
По державних програмах не працюємо.

160 000 $
1 720 $/м²
Хрещатик вул., 55
3 кімнати
93 / 81 / 12 м²
поверх 3 з 9
6 днів тому
Продається 3-кімнатна квартира за адресою Хрещатик 55
Комфортно стильно та вишукано.
Квартира утеплена ззовні та зсередини, включаючи утеплений балкон.
Встановлені якісні склопакети Salamer.
Вся побутова техніка Bosch.
Тепла підлога.
Декоративна штукатурка "Венеціанка».
Електропроводка замінена по всій квартирі, з розетками і вимикачами Schneider.
Бойлер Ariston на 80 л.
Система очистки води - Зворотний осмос.
Кухня вбудована з сучасних матеріалів, якісна фурнітура Blum.
Встановлений відеодомофон, лічильник на опалення.
Збільшені радіатори опалення для додаткового тепла.
Двері з магнітними замками.
Санвузол з інсталяцією.
Вся кухня обладнана системою push-to-open, що забезпечує чистий дизайн...

48 100 $
2 217 $/м²
Козацька вул., 17
1 кімната
22 / 13 / 6 м²
поверх 4 з 5
2023 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується сучасна смарт-квартира з новим ремонтом у престижному житловому комплексі CityPark загальною площею 21,7 кв.м.
Знаходиться на 4-му поверсі.
В квартирі виконаний сучасний ремонт, повністю обладнана меблями та технікою.
Тепла електрична підлога, встановлені лічильники, автономне опалення.
• Елітний закритий комплекс з охороною та відеодомофоном
• Просторий, зручний під’їзд для авто, додатково є паркінг
• Зупинка громадського транспорту — лише 7 хвилин пішки
• Прекрасні сусіди та комфортне середовище
З балкона відкривається неймовірний краєвид на Дніпро — ідеальне місце для відпочинку після робочого дня.
Свобода, престиж, спокій та максимальний рівень безпеки для себе та своєї род...

70 000 $
1 051 $/м²
Гоголя вул., 261
2 кімнати
67 / 36 / 12 м²
поверх 10 з 12
сьогодні
Продаж квартири в Черкасах — ЖК «Резиденція», центр міста
🔹 Загальна площа — 66,5 м²
🔹 10 поверх із 12 — чудова висота, щоб бачити найкраще.
🔹 Видові вікна — на центр Черкас та Дніпро.
🔹 Залита підлога, розведена електрика — готова основа для вашого ремонту мрії.
🔹 Плюс: міжповерхова комора — зручно для зберігання речей, які не хочеться тримати в квартирі.⠀
Будинок — сучасна новобудова в самому серці міста. Поруч усе, що треба: магазини, школа, парк, річка, зручна транспортна розв’язка.
⠀📌 Квартира — для тих, хто хоче жити в центрі, але мати свій простір і неперевершені краєвиди.

109 500 $
1 700 $/м²
Сумгаїтська вул., 15/5
2 кімнати
64 / 28 / 18 м²
поверх 8 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири з якісним ремонтом в ЖК «Олімп»
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі ЖК «Олімп».
🔹 Поверх: 8
🔹 Загальна площа: 64,4 м²
🔹 Зручне планування
Квартира має просторі світлі кімнати, велику кухню, сумісний санвузол та містку гардеробну. Виконано якісний ремонт — все продумано для комфортного проживання.
Будинок введений в експлуатацію.
Є варіанти квартир на різних поверхах та з різною площею.
Працюємо за державними прогр...

97 600 $
1 700 $/м²
Сумгаїтська вул., 15/5
2 кімнати
57 / 21 / 21 м²
поверх 6 з 9
сьогодні
Продаж просторих 2-кімнатних квартир у новому ЖК «Олімп». Площа 57,4м. Знаходиться на 6 поверсі.
Пропонуємо сучасні 2-кімнатні квартири з якісним ремонтом у житловому комплексі ЖК «Олімп».
✨ Переваги квартири:
✔️ Зручне та продумане планування
✔️ Простора кухня з необхідною побутовою технікою
• Сучасні зони відпочинку
• Район активно розбудовується — поруч усе необхідне для комфортного життя
• Можливість придбання по державних програмах
🚗 Зручна транспортна...

44 000 $
1 000 $/м²
Івана Кожедуба вул., 59
1 кімната
44 / 15 / 14 м²
поверх 5 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж 1 к квартири в ЖК «Парковий квартал» загальна площа 44м2. Квартира знаходиться на зручному 5 поверсі 10 поверхового цегляного будинку. Поруч є школи і садочки, супермаркети та магазини, дитяча лікарня, район інтенсивно розбудовується. Об’єкт введено в експлуатацію. Працюємо по держ. програмам.