4
100 000 $
800
$/м²
Шевченка бульв., 135
Опис
Продається 3-х кімнатна квартира в елітному будинку по бул. Шевченка 135. Квартира розташована на 5-му поверсі 11-ти поверхового цегляного будинку в центральній частині міста. На під’їзд встановлено лічильник на опалення. Квартира загальною площею 125 м.кв., з ремонтом, встановлена столярка, на стінах шпалери (під фарбування), у с/в плитка нового зразку, металопластикові вікна, два балкони засклені. На кухні стіни підготовлені під поклейку шпалер або ж плитки.
Чистий під'їзд. Відмінно розвинена інфраструктура району. Поруч зупинки міського транспорту, магазини, розважальні центри, заклади харчування.
Запрошуємо Вас ознайомитися з цією квартирою особисто.
Запрошуємо Вас ознайомитися з цією квартирою особисто.
Деталі
В квартирі 3 кімнати. Планування кімнат Роздільне. У квартирі є Ванна. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Комісія за послуги 3 %
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 28.04.2026 | - 15 000 $ | 100 000 $ |
| 16.09.2024 | + 15 000 $ | 115 000 $ |
| 03.08.2023 | + 16 250 $ | 100 000 $ |
| 28.06.2023 | - 6 250 $ | 83 750 $ |
| 20.02.2023 | 90 000 $ |