бульвар Шевченка
Опис
Продається простора 2-кімнатна квартира, загальною площею 52,5 кв.м, розташована на 10-му поверсі багатоповерхового будинку.
Квартира має зручне планування: кімнати роздільні, санвузол також роздільний. Житло не кутове, що забезпечує комфортну температуру в будь-яку пору року. З вікна спальні відкривається мальовничий краєвид на річку Дніпро.
У квартирі залишається вся необхідна техніка та меблі для комфортного проживання. Встановлено два кондиціонери та бойлер. Виконано якісний ремонт. У коридорі вмонтована зручна шафа для зберігання речей.
Під’їзд доглянутий, є тамбур на чотири квартири з кодовим замком. У будинку функціонують пасажирський та вантажний ліфти, що забезпечує зручність для мешканців.
З приводу детальної інформації телефонуйте по номеру, або переходьте за посиланням.
[ссылка скрыта].ua/v/linkbotcpn/551134-bVzbB8LKdX
(Якщо посилання неактивне, скопіюйте його та відкрийте у сторонньому браузері)
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра. Загальний стан квартири - Євроремонт. Комісія за послуги 2 %