Пропонуємо вашій увазі чудовий будинок, що ідеально підходить як для комфортного проживання великої сім'ї, так і для розгортання бізнесу. Ця нерухомість поєднує в собі вишуканий стиль і функціональність.
Будинок з білої цегли, що забезпечує високу теплоізоляцію та надійність, а також естетичний зовнішній вигляд.Знаходиться в тихому центрі міста на вулиці Гоголя, поруч з клінікою Астра. Це місце відзначається зручним доступом до усієї інфраструктури.Має три поверхи та великий підвал з опаленням і вентиляцією.
На першому поверсі встановлені решітки на вікнах, що додає впевненості у безпечному середовищі,також встановлена сигналізація.В будинку є два види опалення – газовий двуконтурний котел т...
Продається комфортний двоповерховий будинок, загальною площею 185 кв.м. Побудований за сучасними технологіями для збереження енегроефективності. Гарний стан, не потребує інвестицій. Одна з найвигідніших пропозицій в м. Черкаси.
Загальна площа земельної ділянки 0.0325 га. В дворі викладена плитка для заїзду автомобілів( більше ніж два )
Автоматичні ворота- для більшого комфорту. Двір доглянутий, велика зона для відпочинку та зона для барбекю.
Будинок двопорховий з цокольним поверхом:
Цокольний поверх
-загальною площею 67.1 кв.м.( ванна кімната, пральна, коридор та дві окремі кімнати для кінозалу та спорт залу)
Під цокольним поверхом - підвал
На першому поверсі
- простора вітальна зала...
Продаж чудового двоповерхового будинку в м. Черкаси р-н Казбет
Хороше місце розташування
На земельній ділянці гарно розмістилися хороший будинок, гостьовий будинок , навіс для авто, допоміжні приміщення просторе та гарно сплановане подвірʼя , невеликий город з чудовим садом та сортовий виноградник.
Будинок 145 м.кв котельня з трьома видами опалення: газове, електро та твердопаливний котел.
В якому розташовані на першому поверсі просторий коридор, санвузол з душовою, окремо вітальня, окремо спальня, столова та кухня.
На другому поверсі дві вітальні окремо дві гостьові спальні та санвузол.
До будинку підведений газ, світло три фази, центральне водопостачання та центральна каналізація.
Будин...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН