Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
3 оголошення
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
350 $/міс

Чехова вул., 2

1 кімната
45 / 25 / 14 м²
поверх 9 з 10
вчора
Оренда 1-кімнатної квартири в ЖК «Парк Фонтанів». Перша здача, квартира щойно після ремонту. Повністю укомплектована новими меблями та побутовою технікою. Кондиціонер, пральна та посудомийна машини, ТБ, бойлер, варильна поверхня, духова шафа. Є великий балкон. Здається на тривалий термін. Вартість оренди — 300 у.о. на місяць, застава — 300 у.о., комунальні платежі.
Рієлтор
АртемидА
10 000 грн/міс

Чехова вул., 1

2 кімнати
40 / 18 / 18 м²
поверх 9 з 10
2017 рік побудови
6 днів тому
Здається на тривалий термін євродвушка. Рів'єра. Укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Газовий котел. Можна оглядати, звільняється з 8-го травня. Усі подробиці за телефоном. Ріелтор, комісія 50%. (За цим об'єктом не співпрацюємо)
Рієлтор
АртемидА
10 000 грн/міс

Чехова вул., 1

1 кімната
45 / 18 / 12 м²
поверх 9 з 10
2017 рік побудови
5 днів тому
Здається на тривалий термін євродвокімнатна квартира. Рів'єра. Укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Газовий котел. Переглянути можна, звільняється з 8-го травня. Усі подробиці за телефоном. Ріелтор, комісія 50%. (За цим об'єктом не співпрацюємо)
Рієлтор