Фільтри
294 оголошення
294 оголошення
Добре
квартира за адресою Головна вул., 196 квартира за адресою Головна вул., 196 квартира за адресою Головна вул., 196
142 000 $
1 164 $/м²

Головна вул., 196

ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Південний масив
3 кімнати
122 / 86 / 14 м²
поверх 6 з 7
сьогодні
Квартира площею 122 кв.м ще й мансарда над квартирою такої ж площі. 3 окремі кімнати. Ремонт добротний, зроблений кілька років тому. Розташований будинок по вул. Головна (перехрестя з вул. Скальда). Зданий в експлуатацію в 2000-х.
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
Квадратний Метр
квартира за адресою Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 52 квартира за адресою Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 52 квартира за адресою Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 52
130 000 $
1 262 $/м²

Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 52

3 кімнати
103 / 64 / 13 м²
поверх 3 з 3
вчора
3 кімн. " Старий Фонд", в хорошому стані( зроблений капітальний ремонт ( 5 років) - заміна сантехніки, електрики, реставрація столярки), кімнати суміжно роздільні. Індивідуальне опалення( двоконтурний газовий котел), рідний паркет, є комірка та 2 відкритих балкона. Над квартирою є велике горище. Закритий двір. Поруч парк, ринок Центральний, навчальні заклади, училище мистецтв і відреставрований парк-сквер.
Рієлтор
Центральне Агентство Нерухомості
квартира за адресою Буковинська вул., 62-А квартира за адресою Буковинська вул., 62-А квартира за адресою Буковинська вул., 62-А
124 000 $
1 596 $/м²

Буковинська вул., 62-А

ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Паркова зона
ЖК Compass
2 кімнати
78 / 29 / 15 м²
поверх 3 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продається 2-кімн. квартира у новобудові ЖК «Компас» від БК «Водограй». Вул. Буковинська. Унікальний обʼєкт тим, що це єдина квартира з двома відкритими балконами на цілий комплекс. Будинок зданий в експлуатацію, підключені всі комунікації, документи в наявності, квартира готова до продажу. Площа – 70/77.7кв.м. Закритий комплекс з фойє, відеонаглядом, підземними паркінгами, озелененням, зручними та правильними підʼїздами і багато ін. Квартира знаходиться на 3-ому поверсі, має індивідуальне газове опалення (котел, підігрів підлоги та батареї), стяжка, штукатурка та електророзводка. Ліфт. Ціна – 124000у.о. Деталі за тел. [телефон приховано] #Центральне_Агентство_Нерухомості
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
Квадратний Метр
квартира за адресою Незалежності просп., (Будинок) квартира за адресою Незалежності просп., (Будинок) квартира за адресою Незалежності просп., (Будинок)
65 000 $
1 625 $/м²

Незалежності просп., (Будинок)

1 кімната
40 / 14 / 10 м²
поверх 7 з 9
2023 рік побудови
вчора
ЖК "Новий Проспект" від будівельної компанії Кромаксбуд, здача в експлуатацію 2 квартал 2026р., зроблені чорнові роботи, розведено опалення - тепла підлога.
Рієлтор
Квадратний Метр
125 000 $
1 420 $/м²

Романа Шухевича вул. (Дубинська), 5-Б

2 кімнати
88 / 36 / 29 м²
поверх 9 з 11
2023 рік побудови
6 днів тому
Продається 2х+кухня студія новобудова 9/10 Шухевича. Здана в експлуатацію, розведені теплі підлоги , встановлені інсталяція, електрика. Є 2х контурний газовий котел. Всі комунікації підключені. Вже обжитий будинок. Площа 88м2. Панорамний вид із кухні та кімнати. Телефонуйте . Є відео огляд.
Рієлтор
Квадратний Метр
квартира за адресою Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 150 квартира за адресою Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 150 квартира за адресою Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 150
140 000 $
859 $/м²

Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 150

3 кімнати
163 / 92 / 15 м²
поверх 7 з 8
2013 рік побудови
сьогодні
продається квартира в 2-х рівнях, забудовник ПМК-76, будинок заселений, ліфт працює. 1 поверх- велика гостина, кухня, ванна кімната, кімната 2 поверх - ванна кімната, 2 кімнати.
Рієлтор
Квадратний Метр
квартира за адресою Миколи Лисенка вул., 10 квартира за адресою Миколи Лисенка вул., 10 квартира за адресою Миколи Лисенка вул., 10
360 000 $
2 975 $/м²

Миколи Лисенка вул., 10

ПРЕМІУМ Центр
3 кімнати
121 / 65 / 14 м²
поверх 3 з 4
вчора
Простора квартира в австрійському будинку на вул. М. Лисенка! одна з найпрестижніших вулиць міста. Поруч зелень, кав’ярні, історичні будівлі, драмтеатр, палаци культури, транспорт, 1хв і театральна площа. Простора кухня має обідню зону та вихід на балкон , що виходить у тихий зелений двір. Дві кімнати ізольовані, одна з них має балкон, інша -великий гардероб та кабінет і вітальня з діючим каміном, який створює атмосферу тепла та затишку. Авторський проект, виконаний з душею. Натуральний паркет, італійська плитка, дорога сантехніка, вбудовані меблі на замовлення. санвузол-з ванною та душем, індивідуальне опалення( газовий котел), комора, підвал. Фасадний вхід в під'їзд з кодовим замком та ши...
Рієлтор
Квадратний Метр
квартира за адресою Ольги Кобилянської вул., 24 квартира за адресою Ольги Кобилянської вул., 24 квартира за адресою Ольги Кобилянської вул., 24
82 000 $
921 $/м²

Ольги Кобилянської вул., 24

ПРЕМІУМ Центр
3 кімнати
89 / 59 / 11 м²
поверх 2 з 2
4 дні тому
Центр міста, вул. Кобилянська( р-н Собору), вікна з кімнат на вул. Кобилянську, вхід з під"їзду, високі стелі. Є горище над квартирою є можливість зробити другий рівень. Є кладова-холодильник, кладова.
Рієлтор
Sunrise
160 000 $
1 090 $/м²

Рівненська вул., (Будинок 1)

БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Медичний центр "Базисмед" ЖК Park Avenue
5 кімнат
147 / 95 / 15 м²
поверх 9 з 10
2025 рік побудови
1 тиж. тому
Продається простора 5 -т кімнатна дворівнева квартира по вул. Рівненська - ідеальний варіант для великої родини, або тих, хто цінує простір та комфорт. Площа: 146,8 м2 Поверх: 9 - 10 пентхаус Що Вас приємно здивує : - Дві великі тераси для ранкової кави та вечірних хаходів сонця. - 5 окремих кімнат + 2 санвузли - Тепла підлога по всій квартирі на 9 та 10 поверсі - Індивідуальне газове опалення - Якісні вхідні двері та металопластикові вікна - Окрема кладова, що відноситься до квартири. Додатково : - Ліфт працює - Паркінг та укриття Введення в експлутацію - 2027 рік. Телефонуйте та записуйтесь на перегляд.
Рієлтор
Центральне Агентство Нерухомості
квартира за адресою Проектна вул., 3-А квартира за адресою Проектна вул., 3-А квартира за адресою Проектна вул., 3-А
96 500 $
1 401 $/м²

Проектна вул., 3-А

ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
69 / 30 / 20 м²
поверх 5 з 6
2024 рік побудови
сьогодні
Продам 2-кімнатну новобудову в приватному секторі неподалік від Кварцу! Двохстороння квартира площею 68,9 мКв ідеального планування: - Простора кухня-студія із панорамним краєвидом; - Роздільний санвузол; - Дві окремі кімнати; - Відкритий балкон Комплектація квартири максимальна від забудовника і включає розведення сантехніки та теплої підлоги по всій квартирі! Малоповерхова забудова, де присутні ліфти та преміум-якість! Вартість - включно із нотаріальними переоформленням Не зволікайте, телефонуйте, поки дана квартира ще є в продажу! [телефон приховано]
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
Добре
69 000 $
931 $/м²

Південно-Кільцева вул., 21

БЕЗ КОМІСІЇ Південний масив
3 кімнати
74 / 40 / 9 м²
поверх 5 з 5
1980 рік побудови
2 тиж. тому
Продається гарна квартира, світла і затишна. Поруч уся необхідна інфраструктура. Школа, садочки, поліклініка, парк для прогулянок, поруч реабілітаційний центр для дітей, магазини та кафе усе поруч. Транспортна розвʼязка, яка дозволяє добратися з одного кінця міста до іншого. Дуже достойний варіант❗️ 5/5 є технічний поверх. Загальна площа: 74,1 м2 Житлова площа: 40,1 м2 Централізоване отоплення, газ, вода, кондиціонер, бойлер. Не кутова, чистий та охайний підʼїзд. Бруківка перед підʼїздом.
Рієлтор
квартира за адресою Степана Бандери вул. (Миколи Ватутіна), 11 квартира за адресою Степана Бандери вул. (Миколи Ватутіна), 11 квартира за адресою Степана Бандери вул. (Миколи Ватутіна), 11
52 000 $
929 $/м²

Степана Бандери вул. (Миколи Ватутіна), 11

ПРЕМІУМ єВідновлення Центр
2 кімнати
56 / 35 / 6 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Терміновий продаж двокімнатної квартири Простора квартира Поверх 3/3 Загальна площа 56 м.кв Житлова 35 м.кв Кухня 6 м.кв Сумісний санвузол Кожна кімната має індивідуальне пічне опалення Розташована в центрі міста, чудова інфраструктура Поруч театральна площа, парк, парковка для авто, зупинка громадського транспорту, школа Відкриті до пропозицій, телефонуйте Готові до швидкої угоди Перегляд за попередньою домовленістю За додатковими питаннями телефонуйте!
Рієлтор
Центральне Агентство Нерухомості
97 000 €
808 €/м²

Головна вул., 279-Д

БЕЗ КОМІСІЇ ТЦ "Депот"
4 кімнати
120 / 60 / 39 м²
поверх 4 з 5
2016 рік побудови
4 тиж. тому
Чудова пропозиція для вашої сім'ї - дворівнева квартира, загальною площею 120 м.кв.. Зданий в експлуатацію будинок в затишному районі міста. Продумане планування, яке легко адаптувати під Ваші потреби. Тут є все, що необхідно: простора кухня-студія із відкритим балконом, окрема спальня на першому рівні, ще дві спальні на другому рівні, кабінет, гардеробні й санвузли на кожному поверсі + горище. Простору вистачить для всіх. Будинок теплий та обжитий, підключені всі комунікації (світло, вода, газ), що дозволить переїхати в житло одразу по завершенню ремонту. А район надзвичайно комфортний для життя - в дворі є дитячий майданчик та альтанки для мешканців комплексу, швидка доступність до ТЦ...
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
100 000 $
1 190 $/м²

Українська вул., (Будинок)

2 кімнати
84 / 66 / 14 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
2-х кімн. Новобудова в Центрі - 84 м2 вул. Українська 44А. Будинок зданий в експлуатацію, є ліфт. 2 санвузли. Індивідуальне газове опалення, встановлений газ.котел. Стан: Після будівельників. Чудовий варіант для реалізації своєї мрії у 5 хв. до вул. Кобилянської. Теоефонуйте у зручний для Вас час!
Рієлтор
65 000 €
1 477 €/м²

Незалежності просп., 68-А

2 кімнати
44 / 27 / 6 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Затишна і охайна 2 кімн. квартира з меблями та технікою на Проспекті. Зручне розташування, розвинена інфраструктура (зупинка громадського транспорту на розі будинку), вікна виходять у тихий двір, комфортний поверх. Планування: Суміжна, прохідна, для зручного зберігання речей є гардероб; Cанвузол суміжний; Опалення централізоване, встановлено нову газову колонку на воду. Побутова техніка: Холодильник, Духова шафа, Плита, Пральна машина; кондиціонер Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Телевізор, Wi-Fi; Балкон. Загалом квартира у відмінному стані і чакає на своїх нових власників. Бонусом чистий і доглянутий під'їзд, чемні сусіди. За деталями телефонуйте у зручний для вас час!
Рієлтор
83 000 $
2 184 $/м²

Героїв Майдану вул. (Червоноармійська), 111-Д

1 кімната
38 / 20 / 8 м²
поверх 9 з 10
2019 рік побудови
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира в новобудові по вул. Героїв Майдану. Площа — 38 м² Поверх — 9/10 Квартира з сучасним ремонтом, меблями та побутовою технікою — готова до проживання без додаткових витрат. Світла, затишна та функціональна. Будинок розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч парк, магазини, супермаркети, зупинки громадського транспорту, аптеки, школи та дитячі садочки. Хороший варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Рієлтор
27 700 $
660 $/м²

Софії Окуневської вул. (Георгія Димитрова), 9

БЕЗ КОМІСІЇ Паркова зона
2 кімнати
42 / 26 / 8 м²
поверх 1 з 2
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в центрі міста ( 5 хв до вул. Ольги Кобилянської ). Квартира під капітальний ремонт, але в цьому і її плюс, адже ви можете його зробити повністю під себе. Квартира 42 м2, індивідуальне газове опалення, гарний внутрішній двір та кладова.
Рієлтор
125 000 $
2 049 $/м²

6-та Приміська вул., (Будинок)

БЕЗ КОМІСІЇ ЖК ClubHouse
2 кімнати
61 / 33 / 13 м²
поверх 2 з 3
2018 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири, в престижному районі, 6-та Приміська, ЖК «ClubHouse». Загальна площа - 61 м2, поверх 2/3. Повністю нова квартира, сучасний ремонт, квартира укомплектована меблями та технікою, індивідуальне електричне опалення, є гардеробна. За більш детальною інформацією звертайтесь.
Рієлтор
63 000 $
887 $/м²

Прутська вул., 29б

БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
71 / 40 / 14 м²
поверх 4 з 6
сьогодні
Продається дворівнева 1-кімнатна квартира по вул. Прутська 29Б 4 поверх (ліфт в процесі монтажу). Загальна площа 70м2. В наявності на першому рівні: -кладова -кухня студія -санвузол В наявності на другому рівні: -кімната (спальня) -антресоль Індивідуальне електричне опалення, тепла підлога + конвектори. Є можливість одразу заїхати і жити, адже тут є все для комфортного життя.
Рієлтор
167 000 $
1 621 $/м²

Рівненська вул., 8а

БЕЗ КОМІСІЇ Південний масив
2 кімнати
103 / 36 / 38 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Продаж VIP-пентхаусу по вулиці Рівненська 8-А, від надійного забудовника «Ромтісбуд». 2 поверхи, 9-10/10, 103 м2, кухня-вітальня + 2 спальні (легко можна зробити 3 роздільні кімнати і кухню, 2 санвузла, гардеробна. Дорогий сучасний ремонт, меблі/техніка по домовленості Дуже гарне та зручне розташування будинку в якому знаходиться цей пентхаус.
Рієлтор

Скільки коштує придбати житло на вторинному ринку, Чернівці?

Ціни на нерухомість варіюються від 1 667 967 грн (37 711$) до 7 932 650 грн (179 350$). На порталі вторинки представлені квартири від 38 м2 до 146 м2.

Середня вартість квадратного метра - 54 002 в грн (1 221$).

Покупка квартири обійдеться приблизно в 3 759 550 грн (85 000$).

Ціни на квартири за кімнатністю, Чернівці

Кімнатність

Ціна за м2

Ціна за квартиру

1-кімнатна

1 221$ 52 500$

2-кімнатна

1 274$ 84 500$

3-кімнатна

1 207$ 104 500$

 

Як визначається ціна нерухомості?

На порталі Rieltor 282 оголошень за запитом “Купити квартиру, Чернівці” від 62 верифікованих ріелторів. За цими даними були пораховані ціни за Травень, 2026.