Фільтри
Продаж квартир за 50000 доларів в Чугуєві
12 оголошень
- найбільша площа
12 оголошень
- найбільша площа

15 000 $
190 $/м²
Залізнична вул., 9
3 кімнати
79 / 60 / 10 м²
поверх 2 з 2
вчора
Продам 3-кімнатну квартиру площею 79 м² на 2 поверсі 2-поверхового цегляного будинку. Розташування чудове, поруч сосновий ліс, є школа, дитячий садок та продуктові магазини. Квартира світла, тепла взимку. У квартирі є холодильник, пральна машина. Лічильники на воду, газ, електрику плюс двоконтурний котел! Меблі та техніка. Також є гараж і сарай на подвір'ї. Город (2 сотки). Поруч залізнична станція «Мохнач» та необхідна інфраструктура.
Телефонуйте прямо зараз! Організуємо показ квартири у зручний для Вас час.
Є-ВІДНОВЛЕННЯ.
42 000 $
560 $/м²
авиатор, 1
Відеотур
Авіатор
3 кімнати
75 / 45 / 9 м²
поверх 3 з 9
2 тиж. тому
Продам шикарну 3-кімнатну квартиру в Чугуєві (Авіатор).
3/9 пов., загальна площа 75 кв. м, кухня 9 кв. м, дві лоджії, велика гардеробна.
У квартирі зроблено капітальний ремонт «для себе».
Дві кімнати роздільні, кухня-вітальня з декоративним каміном, санвузол суміщений.
Купити квартиру в Чугуєві за 50000 доларів ($)
25 000 $
568 $/м²
Захисників Чугуєва пл., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
44 / 30 / 7 м²
поверх 5 з 5
2 тиж. тому
Продам квартиру в Чугуєві, до центру 5 хвилин.
Хороший стан квартири.
5-й поверх.
Заг. пл. 44 кв. м.
Санвузол роздільний.
28 000 €
412 €/м²
музейная, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
3 кімнати
68 / 50 / 8 м²
поверх 6 з 9
2 тиж. тому
Продам 3-кімнатну квартиру в центрі міста.
68 кв. м, не кутова, МПВ частково, кімнати роздільні, санвузол суміжний.
Звичайний житловий стан.
Подвійні вхідні двері.
Поруч супермаркети, ринок, автовокзал.
Самісінький центр міста.
27 000 $
365 $/м²
Харківська вул., 100
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
3 кімнати
74 / 50 / 8 м²
поверх 8 з 9
2 тиж. тому
Продам 3-к. кв. у Чугуєві
8/9 пов., заг. пл. 74 кв. м, кухня 9 кв. м, санвузол роздільний
кімнати роздільні, велика лоджія засклена, всі вікна МПО, нові вхідні двері.
У квартирі зроблено капітальний ремонт, утеплена, лічильники на все, залишаються техніка та меблі.
центр міста
вул. Харківська
42 000 $
560 $/м²
авиатор, 1
Відеотур
Авіатор
3 кімнати
75 / 45 / 9 м²
поверх 3 з 9
2 тиж. тому
Продам шикарну 3-кімнатну квартиру в Чугуєві (Авіатор)
3/9 пов., заг. пл. 75 кв. м, кухня 9 кв. м, 2 лоджії, велика гардеробна.
У квартирі зроблено капітальний ремонт «для себе».
Дві кімнати роздільні, кухня-вітальня з декоративним каміном, санвузол суміжний.
35 000 $
583 $/м²
Харківська вул., 155
2 кімнати
60 / 35 / 10 м²
поверх 3 з 5
3 тиж. тому
Продам квартиру покращеного планування, на середньому поверсі. Перепланування, капітальний ремонт, вбудовані меблі та техніка.Тепла підлога, кондиціонер, фільтрація води, індивідуальний домофон,охоронна система.
Запрошуємо на перегляд квартири.
Можливий продаж за сертифікатом.
25 000 $
521 $/м²
авіатор, 155
2 кімнати
48 / 35 / 10 м²
поверх 2 з 5
1 міс. тому
Продам 2-кімнатну квартиру в Чугуєві.
2/5 пов., не кутова, 48 кв. м, кухня 10 кв. м.
Квартира на дві сторони, вікна всі металопластикові, нові вхідні двері, нова столярка.
Замінено: опалення, проводку, сантехніку (труби).
Підлоги заливалися (вирівнювалися під машинку).
Стіни поштукатурені та вирівняні, поклеєні якісні шпалери.
Санвузол у плитці, залишено доступ до стояка/лічильника.
Лічильники на все (газ/світло/вода).
Залишилося натягнути стелю.
Шукайте нерухомість в Чугуєві за 50000 долларов ($) за фільтрами
24 000 $
500 $/м²
харківська, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
2 кімнати
48 / 25 / 10 м²
поверх 5 з 5
1 міс. тому
Продам 2-кімнатну квартиру в ЧУГУЄВІ, р-н Авіатор
5/5 пов., 47 кв.м, кухня 9 кв.м.
Кімнати роздільні, с/вузол суміжний, квартира не кутова, з хорошим ремонтом.
Поруч магазин, зупинка транспорту.
Телефонуйте!
45 000 $
523 $/м²
чугуев, 2
Відеотур
3 кімнати
86 / 50 / 22 м²
поверх 2 з 2
2 міс. тому
Продам 2-к. кв. у Чугуєві, район Авіатор
- 2/2 поверх, загальна площа 81 м²
- Квартира кутова, але утеплена
- Автономне опалення
- Роздільні кімнати, кухня-студія
- С/в суміщений, у плитці
- Балкон
- Сучасний ремонт, заходь і живи
Продаж із технікою, меблями та капітальним гаражем!
Ціна: 45000 у. о.
Дзвоніть, пишіть
50 000 $
649 $/м²
чугуев, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
2 кімнати
77 / 49 / 22 м²
поверх 2 з 2
2 міс. тому
Продам таунхаус у Чугуєві (р-н Здоров'я)
суперваріант!
Власний окремий вхід, 2-й поверх, заг. пл. 77,6 кв. м, 2 кімнати, гардеробна, простора кухня-студія площею 22 кв. м, санвузол у плитці, роздільний. По всій площі квартири підлоги з підігрівом (крім кімнат).
Зроблено сучасний євроремонт і є можливість зробити вихід на мансарду. Поруч магазин, школа.
38 000 $
585 $/м²
Харківська вул., 120
Відеотур
3 кімнати
65 / 40 / 9 м²
поверх 8 з 9
2 міс. тому
Продам 3-кімнатну квартиру в центрі міста (р-н Здоров'я).
Заг. площа 65 кв. м, кухня 9 кв. м, автономне опалення!
Квартира з хорошим ремонтом, не кутова, кімнати роздільні, санвузол роздільний у плитці. Ціна 38 000 у. о. Тел.: 050-545-16-70, 097-565-74-25.