Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Чугуїва
Топ оголошень Чугуїва

65 000 $
684 $/м²
Гвардійська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
95 / 55 / 12 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ В продажі будинок в Чугуеві всього у 20км від Міста-Героя Харкова! Якщо конкретніше,то це у р-ні Центральної Лікарні по вулиці Гвардійській
Загальна площа 95 м2, ділянка 10 соток
Ремонт з нуля 2008-го року, з повною заміною елементів живлення, сантехніки та інш.
По плануванню - затишна вітальня для великої сімʼї, 2 великі спальні, простора кухня, є технічна кімната, простора вана кімнатна, товсті стіні, будинок теплий взимку, енергоефективність на висоті! Більшість з оздоблення робилось під замовлення.
Є можливість гарно провести час улітку на закритій веранді, або ж за чашкою смачного чаю взимку
Проведений газ та вода до будинку, автономне опалення, бойлер на 100 л
Повністю Но...

15 000 $
190 $/м²
Залізнична вул., 9
3 кімнати
79 / 60 / 10 м²
поверх 2 з 2
2 дні тому
Продам 3-кімнатну квартиру площею 79 м² на 2 поверсі 2-поверхового цегляного будинку. Розташування чудове, поруч сосновий ліс, є школа, дитячий садок та продуктові магазини. Квартира світла, тепла взимку. У квартирі є холодильник, пральна машина. Лічильники на воду, газ, електрику плюс двоконтурний котел! Меблі та техніка. Також є гараж і сарай на подвір'ї. Город (2 сотки). Поруч залізнична станція «Мохнач» та необхідна інфраструктура.
Телефонуйте прямо зараз! Організуємо показ квартири у зручний для Вас час.
Є-ВІДНОВЛЕННЯ.
25 000 $
556 $/м²
Харківська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
45 / 25 / 8 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
2 дні тому
Продам 1/2 будинку в Чугуєві (самісінький центр міста)
заг. пл. 45 кв. м
2 кімнати, роздільні, зроблено якісний ремонт. Усі зручності в будинку.
Новий паркан і дах.
Усі питання за телефоном. 050-545-16-70
155 000 $
674 $/м²
Наукова вул.
єОселя
єВідновлення
230 / 120 / 15 м²
2 поверхи
9 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
Продам будинок у центрі Чугуєва, 230 кв. м, 2 поверхи, 9 соток, критий басейн, гараж на дві машини.
Перший поверх: хол, кухня, санвузол, ванна кімната, бойлерна, вихід у гараж та центральний вхід.
Другий поверх: три спальні, гардеробні, балкон, хол, санвузол. Будинок укомплектований, залишаються вбудовані меблі, техніка. На ділянці будиночок із басейном 3:6, спортзал, санвузол, бойлерна.
Погріб на ділянці. Відмінна інфраструктура, центр міста, супермаркет, транспорт, ринок. 155 000, торг.
42 000 $
560 $/м²
авиатор, 1
Відеотур
Авіатор
3 кімнати
75 / 45 / 9 м²
поверх 3 з 9
1 тиж. тому
Продам шикарну 3-кімнатну квартиру в Чугуєві (Авіатор).
3/9 пов., загальна площа 75 кв. м, кухня 9 кв. м, дві лоджії, велика гардеробна.
У квартирі зроблено капітальний ремонт «для себе».
Дві кімнати роздільні, кухня-вітальня з декоративним каміном, санвузол суміщений.
25 000 $
568 $/м²
Захисників Чугуєва пл., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
44 / 30 / 7 м²
поверх 5 з 5
1 тиж. тому
Продам квартиру в Чугуеве, до центра 5-ть минут.
хорошее состояние квартиры.
5 этаж.
общ.пл 44 кв
с/узел раздельный
28 000 €
412 €/м²
музейная, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
3 кімнати
68 / 50 / 8 м²
поверх 6 з 9
1 тиж. тому
Продам 3-кімнатну квартиру в центрі міста.
68 кв. м, не кутова, МПВ частково, кімнати роздільні, санвузол суміжний.
Звичайний житловий стан.
Подвійні вхідні двері.
Поруч супермаркети, ринок, автовокзал.
Самісінький центр міста.
27 000 $
365 $/м²
Харківська вул., 100
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
3 кімнати
74 / 50 / 8 м²
поверх 8 з 9
2 тиж. тому
Продам 3-к. кв. у Чугуєві
8/9 пов., заг. пл. 74 кв. м, кухня 9 кв. м, санвузол роздільний
кімнати роздільні, велика лоджія засклена, всі вікна МПО, нові вхідні двері.
У квартирі зроблено капітальний ремонт, утеплена, лічильники на все, залишаються техніка та меблі.
центр міста
вул. Харківська
42 000 $
560 $/м²
авиатор, 1
Відеотур
Авіатор
3 кімнати
75 / 45 / 9 м²
поверх 3 з 9
1 тиж. тому
Продам шикарну 3-кімнатну квартиру в Чугуєві (Авіатор)
3/9 пов., заг. пл. 75 кв. м, кухня 9 кв. м, 2 лоджії, велика гардеробна.
У квартирі зроблено капітальний ремонт «для себе».
Дві кімнати роздільні, кухня-вітальня з декоративним каміном, санвузол суміжний.
35 000 $
583 $/м²
Харківська вул., 155
2 кімнати
60 / 35 / 10 м²
поверх 3 з 5
2 тиж. тому
Продам квартиру покращеного планування, на середньому поверсі. Перепланування, капітальний ремонт, вбудовані меблі та техніка.Тепла підлога, кондиціонер, фільтрація води, індивідуальний домофон,охоронна система.
Запрошуємо на перегляд квартири.
Можливий продаж за сертифікатом.
5 500 $
306 $/м²
центральна, 130
1 кімн. в 1 кімн.
18 / 14 / 4 м²
поверх 5 з 5
2 тиж. тому
У центрі міста кімната з ремонтом та своєю кухнею. МПО, броньовані двері, натяжна стеля, шка-купе. Меблі. Додаткова витяжна система, утеплена стеля з горища. Зручності на три кімнати. Гуртожиток блочного типу.
Вільний продаж.
21 000 $
280 $/м²
центральна
єОселя
75 / 60 / 10 м²
1 поверх
6 сот
5 кімнат
3 тиж. тому
Продам частину будинка, п'ять кімнат, кухня, коридор, є місце під сан.вузол. Високі стелі, великі вікна. Газ, світло, злив, вода.
Погріб,вхід з дому.Літня кухня,гараж.Ділянка обгороджена по периметру парканом,металеві ворота.Свій двір.
Відмінний під'їзд. Поруч лікарня..
77 000 $
621 $/м²
Осинівка
єОселя
124 / 70 / 15 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
3 тиж. тому
Просторий сучасний будинок для комфортного життя.
Пропонується до продажу будинок площею 124 м² на ділянці 12 соток.
Будинок зведений у 2019 році, має продумане планування: 3 спальні, простора вітальня та кухня.
Виконано новий якісний ремонт – можна заїжджати та жити без додаткових витрат.
Є опалювальний гараж, що забезпечує зручність та комфорт у будь-яку пору року.
Будинок розташований на просторій ділянці, яка відкриває можливості для облаштування саду, зони відпочинку чи додаткових споруд.
20 000 $
286 $/м²
Червоної Калини пров. (Колгоспний)
єОселя
70 / 50 / 10 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2 тиж. тому
Продам затишний будинок зі зручностями.1980 х років побудови.Загальна площа 70 м.кв, 4 кімнати, кухня, санвузол..Газовий котел і колонка, кондиціонер, супутникова антена.
Будинок у хорошому, житловому стані.
Господарські будівлі, льох похідний, місце під авто у дворі.
Ділянка 6 соток, з садом. Огороджений по периметру.
48 000 $
267 $/м²
кочеток
180 / 140 / 10 м²
2 поверхи
24 сот
5 кімнат
3 тиж. тому
Продам будинок (2000 року побудови) в одному з казково красивих районів передмістя Харкова. Будинок розташований у Чугуївському р-ні, с. Кочеток, на правому березі Сіверського Дінця в оточенні чудового пейзажу. Через селище проходить автомобільна дорога. Будинок у 2 поверхи площею 180 кв. м, на земельній ділянці 24 сотки. Також на ділянці є альтанка, гараж, лазня, зона відпочинку та інші госпспоруди.
Будинок зовні обшитий сайдингом, у будинку виконано капітальний ремонт, централізована вода (є і власна свердловина), робочий камін, економне опалення (дозволяє окремо опалювати кожен поверх), котел, лічильники. Плодоносний сад. Алеї викладені декоративними плитами, по ділянці встановлено освіт...
42 000 $
560 $/м²
Харківська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
75 / 50 / 12 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Продам будинок у Чугуєві (недалеко від центру).
Загальна площа 75 кв. м, 4 кімнати, кухня-студія, санвузол суміщений, в плитці.
У будинку зроблено гарний ремонт, є кімната з каміном.
Новий дах, усі вікна — металопластикові. Подвір'я викладене плиткою, є вольєр для собаки, госпбудівлі, також є місце під гараж або навіс для авто.
Ділянка рівна, 10 соток (обгороджена), з усіх боків хороші сусіди.
Меблі та техніка за домовленістю залишаться частково.
Телефонуйте: 050-545-16-70
33 500 $
558 $/м²
чугуев
БЕЗ КОМІСІЇ
60 / 35 / 7 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Продам будинок
(саман, обкладений цеглою), 2 котли: двоконтурний газовий турбований (Western, Італія, 2019 р.) та твердопаливний (2023 р.), зручності в будинку (нова вигрібна яма, подвійна), дах — металочерепиця, вікна металопластикові. У частині будинку капітальний ремонт з новою проводкою та теплою підлогою, в іншій частині — косметичний! Стан житловий. Є стабілізатор напруги, кондиціонер, супутникова антена, інтернет. На подвір'ї є зона відпочинку — альтанка, мангал, освітлення. В городі літній душ, туалет.
Вода виведена на подвір'я та в город. Погріб (вхід побудований у 2024 р.), також навесні 2024 року виконано нове підведення труб від центрального водопостачання.
Є місце під авто з нав...
25 000 $
521 $/м²
авіатор, 155
2 кімнати
48 / 35 / 10 м²
поверх 2 з 5
1 міс. тому
Продам 2-кімнатну квартиру в Чугуєві.
2/5 пов., не кутова, 48 кв. м, кухня 10 кв. м.
Квартира на дві сторони, вікна всі металопластикові, нові вхідні двері, нова столярка.
Замінено: опалення, проводку, сантехніку (труби).
Підлоги заливалися (вирівнювалися під машинку).
Стіни поштукатурені та вирівняні, поклеєні якісні шпалери.
Санвузол у плитці, залишено доступ до стояка/лічильника.
Лічильники на все (газ/світло/вода).
Залишилося натягнути стелю.
24 000 $
500 $/м²
харківська, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
2 кімнати
48 / 25 / 10 м²
поверх 5 з 5
1 міс. тому
Продам 2-кімнатну квартиру в ЧУГУЄВІ, р-н Авіатор
5/5 пов., 47 кв.м, кухня 9 кв.м.
Кімнати роздільні, с/вузол суміжний, квартира не кутова, з хорошим ремонтом.
Поруч магазин, зупинка транспорту.
Телефонуйте!
45 000 $
523 $/м²
чугуев, 2
Відеотур
3 кімнати
86 / 50 / 22 м²
поверх 2 з 2
2 міс. тому
Продам 2-к. кв. у Чугуєві, район Авіатор
- 2/2 поверх, загальна площа 81 м²
- Квартира кутова, але утеплена
- Автономне опалення
- Роздільні кімнати, кухня-студія
- С/в суміщений, у плитці
- Балкон
- Сучасний ремонт, заходь і живи
Продаж із технікою, меблями та капітальним гаражем!
Ціна: 45000 у. о.
Дзвоніть, пишіть
Всі вулиці