Фільтри
Продаж квартир – ЖК MARSHALL, Дніпро
26 оголошень
- найбільша площа
26 оголошень
- найбільша площа

77 610 $
1 300 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
2 кімнати
60 / 40 / 15 м²
поверх 11 з 25
2024 рік побудови
сьогодні
ЖК MARSHALL
ж/м Перемога-5, Набережна Перемоги 128
Новий сучасний і статусний ЖК поруч з Бульваром і зоною відпочинку на косі
Квартира гарно планується в 2-кімнатну, за рахунок правильної форми і чотирьох вікон.
Вид у бік бульвару, забеспечує квартиру гарний освітленням і затишною атмосферою.
Є закрите подвір'я з дитячими майданчиками і місцем для прогулянок.
Поруч Набережна, коса і яхт-клуб Січ - чудове місце для прогулянок з домашнім улюбленцем або пробіжок.
Вся інфраструктура в 50 м - супермаркет європейського зразку Сільпо, кав'ярні, аптеки, піца, суші, дитячі центри. Поруч дві школи і два дитячих садочка, спортивна школа.
До центру міста на автівці - 10 хвилин.
Введено в експлуатацію...

51 600 $
1 200 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
43 / 20 / 15 м²
поверх 7 з 25
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж ВИДОВА квартира
ЖК Маршал ЖК Marshall
вул. Набережна Перемоги
р-н Соборний
Квартира без ремонту, вільного планування
- Загальна площа: 43 м²
- Поверх: 7/24
- Технологія будівництва: монолітно-каркасна
- Стіни: керамоблок
- Автономне опалення
- Закрита територія
Усе необхідне для життя, роботи та відпочинку знаходиться у пішій доступності
За додатковою інформацією телефонуйте за номером телефону
З повагою, Вадим
Придбати квартиру: ЖК MARSHALL, Дніпро

135 000 $
2 177 $/м²
Набережна Перемоги вул., (Будинок 1)
3 кімнати
62 / 40 / 20 м²
поверх 4 з 25
2024 рік побудови
сьогодні
Продам 3 кімнатну квартиру
ЖК Маршал
в 1 секции з крайовидом на Набережну Дніпра
Площа квартири 62 м
поверх 4 з 25
Абсолютно новий, дорогий ремонт
кухня - вітальня, 2 спальні
санвузол, гардеробна
Якісні та дорогі меблі, Італійська сантехніка,
підлога - ламінат Франція
сантехніка Grohe, Franke
Повна комплектація

51 600 $
1 200 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
43 / 30 / 12 м²
поверх 14 з 24
3 дні тому
Досить платити оренду – час інвестувати у своє!
Купи квартиру, плати лише за комуналку та насолоджуйся життям.
Продаю смарт-квартиру у ЖК Marshall від надійного забудовника DAYTONA
Секція А – вже введена в експлуатацію, активно йдуть ремонти
Переваги квартири:
Площа: 43 м2 – ідеально для першого житла чи оренди.
Планування з окремою спальнею та кухнею-вітальнею.
1 панорамне вікно з видом на зелений двір.
Чистова стяжка підлоги, броньовані антивандальні двері.
Стіни з керамічних блоків (250 мм), утеплення мінеральною ватою.
Висота стелі – 2,84 м.
Лічильники електроенергії, води, тепла.
Автономне опалення (дахова котельня) – економія на платежах.
Переваги комплексу:
3 вантажопасажирс...

62 750 $
1 250 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
Вільне планування
50 / 40 / 10 м²
поверх 14 з 25
2024 рік побудови
3 дні тому
Продажа квартиры без ремонта.
14/24 этаж
50,2 м2
Свободная планировка.
Переуступка.
1250 $/м2
Видео по запросу.
Рядом в продаже смежная угловая квартира 60 м2. Можно объединить в одну большую квартиру.
Есть другие варианты.
№18855

58 000 $
1 208 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
48 / 17 / 20 м²
поверх 4 з 25
2024 рік побудови
сьогодні
4 поверх, 2-й житловий, 48м2, планується в кухню-вітальню, спальню, санвузол, передпокій. Вид на двір з озелененням та майданчиками благоустрію, панорамні вікна, ніша під встановлення кондиціонерів. В будинку власна дахова котельня, поквартирна розводка опалення в підлозі, встановлені радіатори опалення. В квартирі встановлений індівідуальний тепловий пункт з теплообмінником, що дає можливість регулювати температуру горячої води та опалення. В квартирі виконана якісна стяжка.
Будинок монолітно- каркасний, з утепленням та обліцюванням керамічною плиткою, встановлені якісні та презентабельні вхідні двері.
Комплексна система безпеки. У кроковій доступності розташований парк «Прибережний», Яхт-к...

86 000 $
2 098 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
41 / 28 / 12 м²
поверх 10 з 25
2024 рік побудови
2 дні тому
Продам 1к ЖК Маршал
+10/24 пов.
+41 м²
+Кухня-студія та спальня
+Новий ремонт
86 000$
Безготівковий розрахунок так

63 250 $
1 250 $/м²
Дніпро, Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
51 / 18 / 20 м²
поверх 14 з 25
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж ВИДОВА квартира
ЖК Маршал ЖК Marshall
вул. Набережна Перемоги
р-н Соборний
Квартира без ремонту, вільного планування
- Загальна площа: 50,6 м²
- Поверх: 14/24
- Технологія будівництва: монолітно-каркасна
- Стіни: керамоблок
- Автономне опалення
- Закрита територія
Є можливість збільшити площу
+ 60 м² (сусідня квартира)
За додатковою інформацією телефонуйте за номером
З повагою, Вадим
Шукайте нерухомість: ЖК MARSHALL, Дніпро за фільтрами

75 000 $
1 250 $/м²
Дніпро, Набережна Перемоги вул., 128
3 кімнати
60 / 40 / 10 м²
поверх 14 з 25
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж ВИДОВА квартира
ЖК Маршал ЖК Marshall
вул. Набережна Перемоги
р-н Соборний
Квартира без ремонту, вільного планування
- Загальна площа: 60 м²
- Поверх: 14/24
- Технологія будівництва: монолітно-каркасна
- Стіни: керамоблок
- Автономне опалення
- Закрита територія
Є можливість збільшення площі коштом сусідньої квартири (об'єднання)
+50,6 м²

138 250 $
1 250 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
4 кімнати
111 / 83 / 20 м²
поверх 14 з 25
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж ВИДОВА Квартира
ЖК Маршал ЖК Marshall
вул. Набережна Перемоги
р-н. Соборний
Квартира без ремонту, вільного планування
- Загальна площа: 110,6 м²
- Поверх: 14/24
- Технологія будівництва: монолітно-каркасна
- Стіни: керамоблок
- Автономне опалення
- Закрита територія
За додатковою інформацією, телефонуйте за номером телефону
З повагою, Вадим

93 500 $
1 367 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
3 кімнати
68 / 38 / 20 м²
поверх 16 з 25
2024 рік побудови
3 дні тому
Ексклюзивна пропозиція квартири з рідкісним плануванням.
Поверх 16, площа 68м.кв. вільне планування. є крутєйший балкон.
жк Marshall - преміальний будинок з підземним паркінгом, закритим двором, дитячими та спортивними майданчиками.
Це статус який вам сподобається.
Спортзал Regim знаходиться прямо в жк. Також ресторани та кафе на вибір.
Можливий оперативний показ.

62 500 $
1 302 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
48 / 36 / 8 м²
поверх 4 з 24
2024 рік побудови
5 днів тому
Продам квартиру в ЖК Маршал
ПН-2704109
2 вежа , 48 м кв. Зручний 4 поверх Вікна на задній двір. Квартира має готовий дизайн проєкт
93 800 $
1 371 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
3 кімнати
68 / 48 / 20 м²
поверх 16 з 25
2024 рік побудови
сьогодні
ЖК Маршал
2-я секция
16-й этаж.
Вид на Днепр и на Набережную.
Квартира планируется как:
Кухня-гостиная, 2 спальни, 2 с/у, гардеробная, терраса.
Показ в любое удобное для вас время

60 000 $
1 258 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
48 / 20 / 15 м²
поверх 6 з 25
2024 рік побудови
вчора
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК Маршал - найкраща локація на Перемозі.
- Новобудова бізнес класу.
- Будинок здан в експлуатація, є право власності.
- Зручний - 6 й поверх
- планується в окрему спальню, кухню вітальню, гардеробну, санвузол.
- в ЖК є свій підземний паркінг, є в наявності паркомісця для купівлі чи оренди.
- панорамне скління, темна клінкерна цегла на фасаді, лаконічні лінії.
- своя дахова котельня
- Прибудинкова територія облагороджена за правилами ландшафтного дизайну та поділена на функціональні зони: прогулянкові та для відпочинку,
- Забудова розташувалася у житловому масиві «Перемога» на розі вулиці Набережна Перемоги та бульвару Слави. Зупинка тролейбусів 10 та 6 за кіл...

48 000 $
1 200 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
40 / 30 / 5 м²
поверх 15 з 23
2024 рік побудови
2 дні тому
Продається 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Маршал» — ідеальний варіант для життя або інвестиції.
Загальна площа — 40 м², зручне планування дозволяє легко трансформувати простір у повноцінну квартиру з окремою спальнею. Додатковий бонус — балкон, який чудово підійде під затишну робочу зону або лаунж-простір.
Головна перевага — неймовірний краєвид: з вікна відкривається на Яхт-клуб Січ та річку Дніпро. Це той випадок, коли кожен ранок починається з красивого виду.
Переваги квартири:
— функціональне планування з можливістю зонування
— видові характеристики, які складно переоцінити
— сучасний житловий комплекс
— ідеально підходить як для власного проживання, так і під оренду
Це квартира...

99 000 $
2 063 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
48 / 20 / 15 м²
поверх 7 з 25
2024 рік побудови
2 дні тому
Продам НОВУ 1-кімнатну квартиру в ЖК Marshall
Сучасний житловий комплекс бізнес-класу, один із найкращих на ж/м Перемога.
Адреса: Набережна Перемоги, 128
Поверх: 7-й
Площа: 48 м²
• закрита територія
• комерційний поверх: спортзал, кафе, магазини
• доглянута територія з дитячим майданчиком
• розвинена інфраструктура
• у кроковій доступності яхт-клуб «Січ»
Ідеальн...

61 500 $
1 279 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
2 кімнати
48 / 28 / 10 м²
поверх 10 з 25
4 дні тому
Продам 2-к квартиру в ЖК Маршал-1 с видом на город.
Квартира планируется в отдельную спальню, кухню-гостиную, санузел. еОселя✅
Квартира находится на 10 этаже, 48,1 м2, Адрес: Набережная Победы, 128.
Более детальная информация по телефону, звоните!
140 000 $
2 414 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
2 кімнати
58 / 45 / 9 м²
поверх 21 з 25
4 дні тому
Продається квартира з готовим ремонтом у Дніпрі, Соборівський район, ЖК Маршал ЖК Marshall, вулиця Набережна Перемоги.
Площа 58 м², поверх 21 з 24.
Преміальний ремонт з якісних матеріалів, виконаний у 2025 році.
Планування: кухня-студія та спальня.
З вікон панорамний вид на набережну Перемоги, річку Дніпро та яхт-клуб "Січ".
Опалення автономне, газова котельня, встановлені генератори на ліфт при відключеннях світла, генератори на водяні насоси та котельню.
Будинок з охороною та відеодомофоном.
У комплексі розвинена інфраструктура: зал Regym, квітковий магазин, декілька кав'ярень, магазин спортивного харчування, барбершоп і продуктовий магазин.
Можлива купівля за державними програмами. З усі...
50 500 $
1 232 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
1 кімната
41 / 35 / 5 м²
поверх 22 з 25
4 дні тому
Продається квартира у новобудові, житловий комплекс "Marshall" , друга секція по вулиці Набережна Перемоги 128 . Квартира загальною площею 41 квадратних метри на 22 поверсі . Стан квартири - після будівельників .
Написати для уточнення деталей можна в будь-який час в будь-який мессенджер, чекаю вашого дзвінка!
Підбираю під ваш запит абсолютно будь-який варіант протягом найкоротшого часу ! Свіжі варіанти в новобудовах міста є у мене !
170 000 $
2 656 $/м²
Набережна Перемоги вул., 128
3 кімнати
64 / 50 / 6 м²
поверх 21 з 25
4 дні тому
Продається квартира в ЖК «Маршал», м. Дніпро, Соборний район, Набережна Перемоги.
Площа 64 м², поверх 21 із 24.
Преміальний ремонт із якісних матеріалів виконаний в 2025 році
Планування: кухня-студія та дві окремі спальні.
З вікон панорамний вид на сквер, частину набережної та місто.
Опалення автономне, газова котельня.
Будинок із охороною та відеодомофоном.
У комплексі розвинена інфраструктура: зал Regym, квітковий магазин, кілька кавярень, магазин спортивного харчування, барбершоп і продуктовий магазин.
Можливе оговорення через придбання за программами держави, з усіх додаткових питаннь - телефонуйте будемо спілкуватися !
- Також шукають:
- Маршалл