Продам 1-кімн.квартиру в Новобудові по вул Коксова 16 (верх пр Мазепи).2/3 поверх. Дім 2018 року побудови, утеплений,закритий двір, відеоспостереження. Квартира на 2 поверсі, але високий, як третій поверх. ,бо є цокольний поверх. Продається з меблями та технікою. Натяжна стеля. Квартира-студия. Будинок з ОСББ, автономне електроопалення з пільговим періодом на пів року. Дитячий майданчик, загальна альтанка.Ціна 16000 у.о.
Продаж квартири ЖК Barvy
вул. Запорізьке шосе д.25
Шевченківський район
Четверта секція
3 поверх, 23 кв
Стіни цегляні, зовнішнє утеплення мінватою, панорамне скління, індивідуальне електроопалення.
Після будівельників. Закрита територія із відеоспостереженням
Мікрорайон Підстанція
Поруч ТРЦ "Дафі"
1-ша і 2-га Секції введені в єксплуатацію
(Введення в експлуатацію - червень 2024 року)
Закрита територія з відеоспостереженням, гостьовий паркінг. Індивідуальне опалення
Встановлені двері вхідні - металеві, вікна металопластикові з пʼяти камерним профілем за двойним склопакетом; введення холодної води в квартиру, введення каналізаційного стояка; встановлено лічильних електроенергії та лічильник хо...
Продам 1 к.смарт квартиру по вул. Коксова, в теплому цегляному будинку.Новобудова. Будинок 2018 року, утеплений. Закритий двір, відеоспостереження. Квартира обладнана меблями і технікою. Натяжні стелі. Невисокі комуннальні платежі. Перед будинком знаходиться дитячий майданчик, дві альтанки, також є місце для паркування авто. Будинок з ОСББ.
В пішому доступі знаходяться школа, дитячий садок , продуктові магазини, АТБ, VARUS, ринок. Продаж з меблями та технікою.
Продається бюджетна 1к квартира на ж/м Північному по вул. Синельніківська, 9
22м², кухня 5м², 1/9
Будинок панельний.ЖЕК
Вікна МПВ. Є решітки на вікнах.
Санвузол суміжний (ванна).
Опалення централізоване.
Евроремонт - 2,5 років.
Лічильники на світло, газ та воду у квартирі
Кухня мебльована.
У кухні все, що на фото - лишається, окрім пральної машинки та холодильник за домовленністю.
У кімнаті два дивани будуть вивозити.
Інфраструктура у пішій доступності (500м):
- зупинка транспорту (до кінцевої зупинки 5хв пішки);
- АТБ, ринок, магазини, кіоски;
- школи, дитсадок;
- відділення банку, банкомат;
- лікарня;
- відділення пошти;
- парковка, дитячий майданчик;
- до залізничної станції 1 км;
-...
Без комиссии !!
Продам 1к.кв. р-н Мазепы, ул.Коксовая 16.
Квартира укомплектована всей необходимой мебелью и техникой, индивидуальное отопление, дом 2018 года постройки, утеплен, двухфазные счетчики, льготный тариф, низкие коммунальные платежи !
Договор с возможностью рассрочки половины стоимости!!
По всем вопросам звоните по телефону или пишите в телграм alinka_lukashuk
Кімната у відмінному житловому стані, з ремонтом меблями та технікою. У кімнаті залишається усе, що видно на фото. Можна одразу проживати або здавати в оренду! Вхідні двері броньовані. На підлозі кахель та лінолеум. Вирівнювали стіни, поли та стелю. МПВ. Санвузол у сучасному кахлі, замінені труби та сантехніка. Встановлено бойлер. Вбудована кухня з технікою. Холодильник, витяжка, пральна машинка. Закритий двір облаштований зоною відпочинку та дитячим майданчиком. Територія двору під охороною, ведеться цілодобове відеоспостереження. Стоянка для авто під навісом. Будинок повністю утеплений, замінені усі комунікації, проведена реконструкція.
Продам идеальный вариант, как для жизни, так и для сдачи в аренду. Универсальность и потенциал этого объекта позволяет расширить возможности для бизнес идей и использовать объект, как коммерческую недвижимость в том числе: стоматологическая кабинет, салон красоты и т.д.
ЖК "Правильный выбор", пров. Софии Крушельницкой (Людмилы Мокиевской), 5б. Продуманный и компактный комплекс предлагает жильё класса "комфорт". Мало квартирный, клубного типа с закрытой территорией и с зоной отдыха общего пользования на каскадных поверхностях дома. Тихий, спокойный район, удобная транспортная развязка. Рядом школа, детский сад, стадион, магазины, отличная локация. Площадь 33,08 м2. Небольшая, но комфортна...
Отличная 2комнатная квартира низ ул. Рабочей. Стены ровные, полы ровные. Установлен кондиционер, бойлер. Лоджия, балкон застеклены. Развитая инфраструктура: в пешей доступности остановки общественного транспорта, магазины(супермаркеты), школы, садики.
У продажі велика 3х квартира (під ремонт):
- площа 70 м²;
- не вуглова;
- кімнати окремі;
- є лоджія і балкон;
- заміна проводки;
- будинок з цегли;
- перші власники.
Поруч з будинком школа, магазини, зупинки транспорту. До вокзалу 10 хвилин на транспорті.
Продається 3-кімнатна квартира
Простора, дуже тепла квартира з унікальним плануванням у чудовому районі міста!
Квартира розташована в середині будинку, не кутова, має три окремі кімнати, що ідеально підійде для великої родини. З кожної кімнати є вихід на власну лоджію — всього їх три, і з кожної відкривається чудовий краєвид на місто. Такий проєкт зустрічається дуже рідко!
Кухня велика та зручна, кімнати світлі, квартира двостороння — завжди багато сонця. Встановлені дерев’яні вікна з подвійним склом, тому в квартирі дуже тепло навіть у найхолоднішу зиму. Опалення центральне, є газ та електрика.
Будинок десятиповерховий, тихий район, далеко від шуму та метушні. Спокій та затишок гарантова...
Продам 3-х комнатную квартиру р-н Робочая ( вторая линия домов) ул. Нарымская Этаж 2/5, не угловая Квартира с косметическим ремонтом, ванная сделана капитально, трубы поменяны, МПО. Продается с мебелью и техникой, кондиционер Готовы к предлолениям!
Звоните!
Светлана Звирко
АН Peremoga
Продаж 2 кімн квартири по вул.Криворізька, 70, загальна площа 46,2 кв.м, є лоджія, з ремонтом та меблями, утеплений будинок, доглянутий двір та закритий під'їзд, розвинена інфраструктура
Продам 4 к квартиру на Рабочей (Криворожская-70)
Этажность 4/5 этажного
Площадь 62,5м2
Планировка 3+1
Состояние жилое советское под ремонт. Металлопластиковые окна, квартира утеплена.
Чистый ухоженный двор и подъезд
Развитая инфраструктура, садики, школа, магазины, остановка.
Представляем вашему вниманию просторную 3-комнатную квартиру в кирпичном доме по адресу: ул. Кавалерийская, д. 9, расположенную в нижней части улицы Рабочей.
Квартира находится на 10-м этаже 10-этажного (+есть техэтаж+) кирпичного дома.
Функциональная планировка:
Просторная гостиная 16,5 м²
Две отдельные спальни, в одной из которых есть балкон на тихий двор.
Кухня со встроенной мебелью и техникой.
Совмещенный санузел где установлены инсталляция, ванна и умывальник от известных брендов. Вместительный коридор и прихожая.
Прачечная, в которой удобно спрятать от глаз и ушей стиральную машину, бойлер, фильтр воды и хоз инвентарь.
Панорамная лоджия и балкон идеальное место для отдыха с прекрас...
Продам 2 кімнатну квартиру за адресою вул. Володимира Антоновича, 68 (Свердлова) низ вул. Робочої.
* Цегляний будинок
* Поверх: 7/9
* Загальна площа: 43м2
* Кімнати роздідьні
* Косметичний ремонт
* Продажа з меблями і технікою
Чудова транспортна розв`язка, в шаговій доступності парк Глоби, АТБ, школи, садки, автовокзал, до центра пішки 15-20 хвилин.
В продаже 1к.квартира
ул. Юрия Савченко д 96
Квартира в хорошем жилом состоянии
Пластиковые окна, новые трубы и радиаторы отопления
Квартира не угловая, теплая очень (подача отопления сверху)
Счетчики на газ, электричество
Продажа с мебелью и техникой, заберется только телевизор и холодильник (по договоренности могут оставить)
Подъезд с ремонтом, крыша не течет.
Удобное месторасположение, рядом остановка транспорта, магазины, 20 мин до автовокзала и ЖД вокзала, 30 мин до центра города.
Все фото реальные, по запросу вышлю видео обзор
Более детально отвечу по телефону, звоните.
Продам 1кім квартиру на вул. Юрія Савченка.
Квартира в житловому, охайному стані, поміняні вікна, радіатори опалення.
Квартира не кутова, тепла, продається з меблями та технікою (окрім телевізора, холодильник за домовленністю). Криша в гарному стані.
Гарне розташування, поряд все необхідне для комфортного життя.
Продам однокомнатную квартиру на ул.Антоновича, 1/2, 31м2 в кирпичном доме, Квартира в хорошем состоянии с косметическим ремонтом, заменены все трубы, есть автономное газовое отопление, на окнах решетки, двор закрытый, возле дома есть место для машины. Рядом пр. Леси Украинки /Пушкина/, Курчатовский рынок, супермаркет АТБ, школа № 32, остановка трамвая и маршруток.
Продам 3х комнатную квартиру пр.Мазепы (петровского) на улице Орловской.
Большая сталинка с толстыми кирпичными стенами.
В квартире высокие потолки, что придаёт ощущения простора.
В ней может разместиться большая дружная семья.
Места хватит всем!
Просторные комнаты, где вы сможете воплотить свои идеи и уютно обустроить вашу квартиру.
Рядом детская площадка, школа.
Остановка транспорта в 5 минутах.
Звоните, и я отвечу на все ваши вопросы.
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН