14
37 999 $
826  $/м²
46 / 28 / 6 м²
поверх 2 з 5
Цегляна
1960 рік побудови
2 тиж. тому
2 р. 7 міс. тому
1193 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Продається затишна 2-кімнатна квартира, загальною площею 46 кв.м. Чудовий 2-й поверх 5-поверхового будинку, з переплануванням для комфортного проживання сім'ї або здачі в оренду. Виконано капітальний євроремонт із повною заміною всіх комунікацій. Зовнішнє утеплення квартири дозволить із комфортом перенести зиму. Укомплектована меблями та технікою (як на фотографіях). А саме: холодильник, мікрохвильова піч, стіл, стільці, диван, ліжко, пилосос, вбудована шафа, телевізор тощо. Поруч із будинком гарна паркова зона, ринок, супермаркет, школи, дитячі садки. Із радістю покажу, відеоогляд надішлю на вайбер, телеграм. З повагою, Яніна.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Студія. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Кабельне ТБ, Кондиціонер, Пральна машина, Холодильник, Мікрохвильовка, Сигналізація. Будинок побудований в 1960 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Комісія за послуги 4 %
Верифікований профіль
11
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
8
Років на сайті
Активних оголошень 6
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 тижні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.