28 500 $
688  $/м²
Запорізьке шосе, (Будинок)
41.4 / 36.8 / 4.6 м²
поверх 1 з 10
Спец. проект
2025 рік побудови
1 міс. тому
1 міс. тому
9 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Barvy на безпечному першому поверсі 1/10, з вікнами у двір. 41,4м2 Стан від будівельників, мокрі точки і витяжки з двох сторін, що дає можливість більш вільному проектуванню ремонта. Будинок побудований з цегли з армопоясами, 150 утеплювач мінеральноївати. На кожну квартиру 14kwt електроенергії. Закритий двір з дитячим майданчиком, є можливість додатково придбати парковочне місце під навісом. Новий стрімкорозвиваючийся район.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Спец. проект. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
6
Місяців на сайті
Активних оголошень 7
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2933
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.