1
42 000 $
948  $/м²
44.3 / 30 / 8 м²
поверх 9 з 12
Цегляна
3 дні тому
3 тиж. тому
70 (сьогодні 0, вчора 4)
Опис
Эксклюзивный вариант!

В продаже 1-комнатная квартира в одном из лучших жилых комплексов ЖК «River Park»! Престижный Соборный район - ул. Набережная Перемоги, 44 П. Закрытая облагороженная территория.

Дом введен в эксплуатацию. 3 секция, которая полностью заселена! Район с хорошо развитой инфраструктурой:
- Набережная
- Сквер Прибережный
- Супермаркеты
- Транспорт в любые направления города

Технические параметры:
- Общая площадь - 44,3 м²
- Не угловая
- Этаж 9/12
- Окна выходят на Набережную
- Наружные стены из кирпича, утепленные минеральной ватой
- Планировка: гостиная, смежный санузел, кухня и отдельная комната
- Современный лифт американской фирмы Otis, грузоподъемностью до 1000 кг
- Индивидуальное отопление - двухконтурный газовый котел
- Установлены счетчики (света, газа, воды)

💰 Цена: 42 000 $

Рассматриваем варианты расчета по всем гос. программам!

📞 Звоните! Просмотр в удобное для вас время!
Деталі
В квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Планування кімнат Суміжно-роздільне. Загальний стан квартири - Без ремонту. Працює без світла - вода. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
9
Років досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 9
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 668
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
23.04.2026 - 4 000 $ 42 000 $
24.03.2026 46 000 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: