1
30 000 $
759  $/м²
39.5 / 19.4 / 7 м²
поверх 8 з 12
Блочна
Гостинка
1981 рік побудови
1 міс. тому
1 міс. тому
40 (сьогодні 0, вчора 3)
Опис
Продам 1к квартиру гостинка 39.5м2 на Тополе-2, Тополиная 26.

8 этаж этаж, из 12 этаж, теплая не угловая

Заходи и живи, техника и мебель, кондиционер. Можно перепланировать под кабинет, или детскую нишу в комнате

Хорошая инвестиции, подойдет под аренду

Цена 30000$

Запрошуємо на перегляд ця квартира може стати вашим ідеальним домом!
Звяжіться для деталей і домовленості про зустріч, хоч сьогодні.

Якщо вам потрібна допомога професіоналів для продажу чи оренди, звертайтеся до професіоналів

Ваш агент з нерухомості Владислав Романович, АН LEVELS

Тополь, сич
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.5 метра, Технологія будівництва - Блочна, Тип будинку - Гостинка. Немає газу, кухонна плита електрична. У квартирі є Телевізор, Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка. Будинок побудований в 1981 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет дротовий (кабельний). Працює без світла - вода, інтернет. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 1. Немає підземного паркінгу, доступного як укриття. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
2
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Активних оголошень 6
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 6 днів тому
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість