2
49 000 $
766  $/м²
64 / 38.2 / 8.4 м²
поверх 1 з 9
Утеплена панель
Чеський проект
1979 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
39 (сьогодні 2, вчора 5)
Опис
Продам 3-кімнатну квартиру, пр. Героїв, 45, Соборний р-н, Перемога-6.

Код об'єкт: SF-2-583-719

Поруч розташовані: кафе Фантазія, супермаркет, аптека, лікарня, поліклініка, школа, дитячий садок, дитячий майданчик, Яхт клуб, Зона відпочинку, відділення Нової пошти, ресторан, кафе, магазин, парк, зелена зона, зупинка транспорту.

1-й поверх 9-поверхового будинку. Чешка. Високий цоколь.

Загальна площа 64 кв.м: кухня 9 кв.м, окремі 3 кімнати, балкон, роздільний санвузол.

В квартирі зроблений косметичний ремонт. Продається з меблями і технікою.

Вартість - $ 49 тис + послуги АН.

Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит.

Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome
Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції.

Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм:
- Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%.
- Постанова №206, №214, №280, №719.
- Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення».
Деталі
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.6 метра, Технологія будівництва - Утеплена панель, Тип будинку - Чеський проект. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Пральна машина, Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 1979 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, газ, інтернет. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 3. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик, виокремлена зона для вигулу тварин. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Телевізор
  • Пральна машина
  • Ванна
  • Холодильник
LTD Estate
Верифікований профіль
11
Років досвіду
29
Верифікованих рекомендацій
3
Роки на сайті
Активних оголошень 22
Ексклюзивних об'єктів 0