Фільтри
2 оголошення
2 оголошення
AVANGARD
3 000 грн/міс
167 грн/м²

Землеробський пров., 25

паркомісце
18 м²
сьогодні
Оренда паркомісця в клубному будинку, Перемога-4 Пропонується в оренду паркомісце в клубному будинку на ж/м Перемога-4. Переваги: • висота паркінгу — 3 м (підходить для різних типів авто) • зручний заїзд та виїзд • безпечний та доглянутий будинок Ідеальне рішення для комфортного та безпечного зберігання автомобіля. Телефонуйте — відповім на всі запитання.
PRO аккаунт
Рієлтор
3 500 грн/міс
233 грн/м²

Землеробський пров., (Будинок)

паркомісце
15 м²
сьогодні
Здам паркомісця в ЖК Good House Клубный будинок, пров. Землеробський 25 Підземний паркінг, 15м2 кожне паркомісце. Є місця для електромобілів! Ціна: 3500 грн. в місяць + комунальні Потурбуйтеся про безпеку своєї машини вже сьогодні
Рієлтор
9 оголошень
A Estate
5 000 грн/міс
313 грн/м²

Космічна вул., 3

гараж
16 м²
сьогодні
Сдам капитальный гараж на Победе-4 Гаражный кооператив Космос (район Лавины) 2-х-этажный гараж, есть свет, охраняемая територия. Хороший заезд, вторая линия
Рієлтор
Консалтингове агентство КВ
3 500 грн/міс
194 грн/м²

Набережна Перемоги вул., 128

паркомісце
18 м²
сьогодні
Здам паркомісце в ЖК Маршал(Соборний р-н вул.Набережна Перемоги ,128 Рівень -1 Секція1 Внаявності декілька паркомісць Вартість 3500грн./міс.+комунальні Телефонуйте [телефон приховано] Дар'я
Рієлтор
4 000 грн/міс
133 грн/м²

Ольгерда Бочковського вул., 32

гараж
30 м²
3 дні тому
Аренда капітального гаража Ул. Ген. Пушкина/Даффи Кооператив Аатолюбитель Охрана, ровная дорога. Эл-во есть Плошадь 25 Ширина ворот 2,5 м Цена 4000 грн + услуги 100%
Рієлтор
Ексклюзив в нерухомості
паркомісце за адресою Запорізьке шосе, 2-А паркомісце за адресою Запорізьке шосе, 2-А паркомісце за адресою Запорізьке шосе, 2-А
2 750 грн/міс
131 грн/м²

Запорізьке шосе, 2-А

ПРЕМІУМ Підстанція
гараж
21 м²
4 дні тому
Сдам металлический гараж В отличной локации Район Подстанции ТЦ Дафи ОП-21 м2 Высота 1.9 м Ширина 3.45м Длина 6 м Пол бетон Отличный вариант как под авто так и под вещи Звоните договоримся о встрече
Рієлтор
Ексклюзив в нерухомості
паркомісце за адресою Джинчарадзе пров., 12 паркомісце за адресою Джинчарадзе пров., 12 паркомісце за адресою Джинчарадзе пров., 12
2 600 грн/міс
144 грн/м²

Джинчарадзе пров., 12

ПРЕМІУМ Тополь
гараж
18 м²
4 дні тому
Сдам гараж в районе Тополь 1 Ул Джинчарадзе Гараж металлический ОП 18 м2 Высота 1.75 м С ямой , Пол забетонирован Хорошие подездные пути Звоните договоримся о встрече С уважением ваш специалист по недвижимости Катерина
Рієлтор
Материк
5 000 грн/міс
217 грн/м²

Дмитра Донцова вул. (Дмитра Донського), 2

гараж
23 м²
сьогодні
Сдам капитальный гараж в районе канатной дороги. Сухой не течет. Отдельно заведено электричество 7 кВт. Большой подвал на все площадь гаража. Охрана.
Рієлтор
Консалтингове агентство КВ
3 500 грн/міс
146 грн/м²

Січеславська Набережна вул., 53

паркомісце
24 м²
2 тиж. тому
Захистіть вашу автівку, орендуйте паркомісце. В наявності паркомісця в ЖК Маяк, місця широкі, біля стіни, недалеко від ліфту, знаходяться на 1 і 2 рівні паркінгу. Охрана території, відеоспостереження. Вартість оренди від 3500 грн
PRO аккаунт
Рієлтор
Сертифікований рієлтор СФНУ
5 000 грн/міс
357 грн/м²

Ламана вул., 18

паркомісце
14 м²
1 тиж. тому
Сдам подземный паркинг в новострое в ЖК Лофт Вайт. 5000грн с коммунальными.
Рієлтор
3 000 грн/міс
167 грн/м²

Старокозацька вул. (Комсомольська), 75

паркомісце
18 м²
вчора
Здам зручне просторе паркомісце в ЖК БАКУ на вулиці Старокозацька у місті Дніпро.
Рієлтор
  • Також шукають:
  • Гуд Хауз