Фільтри
Продаж квартир за 70000 доларів в Гатному
13 оголошень
- найбільша площа
13 оголошень
- найбільша площа

55 600 $
1 356 $/м²
Кармелюка вул., 53
1 кімната
41 / 16 / 14 м²
поверх 4 з 4
2021 рік побудови
сьогодні
БЕЗ %. Продаж квартири .
Унікальна квартира в готовому, зданому та заселеному будинку . ЖК СУПУТНИК-Теремки, вул Інститутська,53.
Індивідуальне газове опалення, централізоване водопостачання; комплекс віддалений від шуму та дороги, поруч розвинена інфраструктура;продуктові магазини, кавʼярні, ресторан Фортеця, SportLife-7 хв.
Загальна площа 41м2, окрема спальня, кухня вітальня, балкон з гарним видом на захід сонця ; висота стелі дає змогу створити додаткову кімнату чи простір для роботи вдома; висота стелі -6 м, за рахунок цього, можливі +20 м2, таким чином загальна площа квартири може бути 61м2.
Всі комунікації заведені в квартиру,встановлений газовий котел.
Квартира ідеально підійде як д...

58 900 $
1 339 $/м²
Зелена вул., 25
1 кімната
44 / 17 / 13 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
Розглядаємо ДЕРЖПРОГРАМИ!
Важливо - ПЕРЕВАГИ: будинок з ГАЗОМ, потужним ГЕНЕРАТОРОМ і викупленою СТОЯНКОЮ для авто.
Стан ремонту враховано в ціну квартири!
Матеріал стін - цегла, будинок дуже теплий, перевірено! Комунальні платежі мінімальні.
Продається однокімнатна простора квартира, роздільного планування з косметичним ремонтом.
Квартира площею 44/16,5/13 м.кв., на другому зручному поверсі, в с.Гатне, що поряд з метро Теремки.
Повністю житловий стан!
На підлозі в кімнаті - ламінат, в коридорі і санвузлі - плитка, на стінах - декоративна штукатурка.
Санвузол: суміжний, велика кутова ванна, пральна машина.
Коридор: площею 8м.кв., як варіант для просторої гардеробної кімнати чи кладової.
В...

68 000 $
1 937 $/м²
Покровська вул. (Радянська), 2/2
1 кімната
35 / 15 / 13 м²
поверх 8 з 9
2020 рік побудови
сьогодні
🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд
📍 Локація: [с.Гатне, ЖК Рідний, вул.Покровська 2/2]
🏠 Характеристики квартири:
• Площа: загальна 35.1 м² + 14.9 житлова м²
• Кількість кімнат: 1
• Поверх: 8 з 9
• Тип будинку: [цегляний]
• Опалення: [індивідуальне газове]
🛋 Стан та ремонт:
• [Дизайнерський ремонт]
• [Мебльована: двоспальне ліжко з нішою для зберігання, шафи-купе для зберігання речей, вбудована кухня, обідня зона, диван]
• [Техніка: кондиціонер, пральна машина, двоконтурний газовий котел, вбудований холодильник, телевізор, очистка води Осмос, вай-фай роутер]
🏢 Інфраструктура та локація:
• Транспорт: [зупинка транспорту поряд з комплексом]
• Магазини, су...
68 000 $
1 293 $/м²
с. Гатне, Свободи вул. (Леніна), 1-А
1 кімната
53 / 21 / 16 м²
поверх 3 з 5
2016 рік побудови
сьогодні
Продам 1 кім. квартиру в ЖК «Озерний Гай»
Повноцінна однокімнатна квартира , площею 52.6 м.кв , житлова -21 м,кв . Велика кухня з лоджією -16 м.кв . Холл, санвузол сумісний.
Газове опалення та індивідуальний котел.
Дуже гарне місце для життя. Закрита територія з охороною, своя інфраструктура, все необхідне поряд: кавʼярні, магазини, супермаркети, амбулаторія, салони, власний пляж та озеро, дит.садочок, спортивні майданчики, велика зона для відпочинку.
Квартира з ремонтом.
Зупинка громадського транспорту в 5 хв. ходьби.
До метро Теремки 5 хв їзди на автомобілі, 10-15 на маршрутці
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект...

42 000 $
1 105 $/м²
с. Гатне, Покровська вул. (Радянська), 2/1
1 кімната
38 / 16 / 10 м²
поверх 9 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця 0%
Продається однокімнатна квартира в Гатному, ЖК Рідний, вулиця Покровська 2/1.
Квартира площею 38 кв.м., кухня-вітальня 11 кв.м. з виходом на балкон, балкон засклений, та окрема спальня. У квартирі не закінчений ремонт, але квартира придатна для проживання. Квартира дуже тепла.
Встановлений газовий котел.
Добре розвинена інфраструктура, поруч гімназія, дитячий садочок, супермаркети, кафе, пошта, салон краси та багато іншого. Біля будинку знаходиться зупинка громадського транспорту. До найближчої станції метро Теремки 15 хвилин на громадському транспорті.
Також поруч озеро з гарною набережною зоною.
ID: 93865

65 000 $
1 757 $/м²
с. Гатне, Покровська вул. (Радянська), 2/1
1 кімната
37 / 14 / 12 м²
поверх 6 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця!
Розглядаємо ДЕРЖПРОГРАМИ!
Пропонується на продаж 1-кімнатна простора квартира в ЖК Рідний в Гатному. Загальна площа квартири 37 кв.м., знаходиться на 6/10поверсі. Квартира з ремонтом, меблями та технікою. В квартирі встановлено двохконтурний газовий котел, який працює на нагрів води і на опалення. Радіатори з регуляторами. З кухні вихід на балкон, з видом у двір. Зі спальні чудовий вид на захід сонця. Балкон повністю засклений, з боків та по центру під скло, що робить квартиру світлою та просторою.
Санвузол суміжний. Просторий коридор з шафою для зберігання речей.
Закрита територія з ландшафтним дизайном, з ігровими майданчиками та відеонаглядом. Власна свердловина....

43 800 $
1 200 $/м²
Інститутська вул., 7
1 кімната
37 / 12 / 15 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Продаю простору 1 кімнатну квартиру в новому ЖК "Rodnoy-3", село Гатне.
Саме ближнє та зелене передмістя Києва!
Будинок пʼятиповерховий, є ліфт.
Квартира має простору окрему кімнату, кухню-студію, гардеробну, суміщений санвузол.
Стіни - штукатурка, підлога - стяжка.
Тепла підлога в санвузлі та кухні.
Встановлені радіатори та газовий двоконтурний котел, кошик для кондиціонера.
Всі комунікації підключені, тарифи споживчі.
Встановлені лічильники на газ, воду та електрику.
Комплекс закритого типу. На території є зона відпочинку, дитячий та спортивний майданчики, власні паркувальні місця.
Можна замовити якісний ремонт у забудовника.
В пішій доступності центральний парк "Народний", ТРЦ,...

40 000 $
1 194 $/м²
Грушевського пров., 18
1 кімната
34 / 13 / 13 м²
поверх 3 з 5
2023 рік побудови
сьогодні
Продам однокімнатну квартиру в новому ЖК "Рідний 2", провулок М. Грушевського, с. Гатне, Київська область.
Квартира без ремонту. Поверх 3. Є ліфт.
Загальна площа 33,3 кв.м. Виведені всі комунікації. Є газова котел-колонка "Bosch".
ЖК вже повністю зданий в експлуатацію. Закрита територія від авто та посторонніх осіб. На території є зовнішній паркінг, супермаркет, дитячі та спортивні майданчики. В пішій доступності перукарня, стоматологія, магазини. До м. Київ та метро Теремки, торгово-розважального центру "Епіцентру" - 5 хвилин на авто.
Автономне живлення під час відключення світла (сонячні панелі, які забезпечують ЖК електроенергією).
Телефонуйте! Домовимось про перегляд, відповімо на...
Шукайте житло в Гатному за 70000 доларів ($) за фільтрами
53 000 $
829 $/м²
Інститутська вул., 21
2 кімнати
64 / 37 / 13 м²
поверх 5 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продається двокімнатна квартира у клубному будинку по вул. Інститутська, с. Гатне.
Загальна площа — 63 кв. м. Квартира розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку.
Функціональне планування: дві окремі кімнати, що дозволяє облаштувати дві спальні або спальню та простору вітальню. Більша кімната має два вікна, одне з яких — панорамне, що забезпечує багато природного світла та відчуття простору.
До метро Теремки — лише 5 хвилин на транспорті. Зручний виїзд до Києва дозволяє швидко дістатися до міста як на автомобілі, так і громадським транспортом.
Розвинена інфраструктура поруч:
супермаркети та магазини
торгові центри
дитячі садки та школи
спортивні клуби
кафе та ресторани
аптеки та медичн...

65 000 $
1 193 $/м²
Сімейна вул., 5
2 кімнати
55 / 28 / 14 м²
поверх 2 з 4
3 дні тому
Продаються дві однокімнатні квартири в ЖК "Family 2" третя черга, будинок буде збудований до кінця 2025 року, введення в експлуатацію 2 квартал 2026-го року.