Фільтри
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
20 оголошень
Мир Квартир
55 000 $
547 $/м²

Князя Володимира Великого просп., 148

БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
101 м²
3 дні тому
Продам готовий бізнес, просп. Добровольського/вул. Паустовського, 1/9, чешка. Загальна площа 100,5 кв. м. Хороший стан. Прохідне та проїзне місце. Можна використовувати як житло та готовий бізнес. Ціна 55 000 у. о. (2-1668-8)
Рієлтор
Агенція нерухомості СЛОН
35 000 $
417 $/м²

Віталія Блажка вул., 6

багатофункціональне приміщення
84 м²
1991 рік побудови
1 міс. тому
Продам комерційне приміщення під бізнес Нежитлове приміщення, район селища Котовського (Махачкалинська), окрема прибудова на 1 поверсі 9-поверхового будинку. Усе автономне (опалення). Окремий фасадний вхід, великі вікна, високий перший поверх на сходинках. Загальна площа 83,6 м². Підійде під будь-який бізнес (салон краси, масажний салон, лабораторія, медичний центр). Документи всі в порядку. Приміщення нежитлове. Ремонт звичайний (підлога — лінолеум, стіни — вагонка), дах відремонтовано. Можливість зробити перепланування за вашим бажанням. У будинку є хороше укриття. 35 000 у.о. Торг
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
200 000 $
952 $/м²

Віталія Блажка вул., 2

багатофункціональне приміщення
210 м²
1 тиж. тому
Пропонується до продажу нежитлове приміщення загальною площею, під будь-який вид діяльності. Висота стель 4,5 м. Ремонт, хороша витяжка, АГВ. Реальному покупцю — гарний торг.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
80 000 $
976 $/м²

Князя Володимира Великого просп., 114/1а

приміщення для надання послуг
82 м²
1 тиж. тому
Продам действующий офис на проспекте Добровольского. Офис общей площадью 82кв.м, 3 зала, санузел, кухня. Ремонт. Проходное место. Под любой вид деятельности. Звоните!
Рієлтор
Materik Отдел продаж
46 000 $
667 $/м²

Семена Палія вул., 22а

приміщення вільного призначення
69 м²
2 дні тому
Приміщення з сучасним ремонтом. Простроре, світле. Вдале розташування - напроти входу\в'їзду до житлового комплексу.
Рієлтор
Горизонт
59 999 $
923 $/м²

Віталія Блажка вул., 1

багатофункціональне приміщення
65 м²
2 тиж. тому
Продам офіс у нежитловому фонді! Ідеальне рішення для вашого бізнесу! Дніпродорога (Семена Палія) Площа: 65 м² Раніше використовувалося як стоматологічна клініка – готове до подібного використання або інших бізнес-цілей. Сучасний офісний ремонт. У приміщенні встановлено тепловий лічильник. Право власності оформлено. Переваги: Чудово підходить для офісу, клініки, студії або салону. Приміщення готове до роботи. Телефонуйте!
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
50 000 $
1 042 $/м²

Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 52

приміщення для надання послуг
48 м²
1 тиж. тому
У продажу діючий салон краси на Бочарова/Дніпродорозі. Загальна площа 50 м², перший поверх. 1 зал на 3 робочих місця, 1 педикюрний зал, 1 манікюрний кабінет, місце для адміністратора. Обладнання та всі меблі залишаються і входять у вартість. Салон доглянутий, після ремонту. Дуже гарне, помітне місце, приносить дохід. Документи в порядку. Чекаємо на нових власників! Телефонуйте!
Рієлтор
Горизонт
49 999 $
1 064 $/м²

Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 52

багатофункціональне приміщення
47 м²
2 тиж. тому
У продажу офісні приміщення загальною площею 47 метрів квадратних. Бочарова (Бувалкіна) / Семена Палія. 3 фасадних вікна. 1й поверх. Нежитловий фонд. Телефонуйте
Рієлтор
304 000 $
930 $/м²

Академіка Сахарова вул., 56

БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Акварель 10
багатофункціональне приміщення
327 м²
1 тиж. тому
Продам комерційне приміщення під магазин. Конкуренції немає. Можливо і під щось інше. Вільне планування. Загальна площа 327м². Здача в кінці 2025 року.( скоро отримаєте ключі) Розтермінування на вигідних умовах без подорожчання. Перспектива дуже гарна, саме велике приміщення в майбутньому житловому масиві на 16 гектарів. Телефонуйте!
Рієлтор
110 000 $
1 571 $/м²

Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37

багатофункціональне приміщення
70 м²
5 днів тому
Одеса, Кримська Продам комерційне приміщення Площа 70,8 кв. м Вода, каналізація, світло 50 кВт. Літній майданчик 230 кв. м. Ціна 110000$ 0500702081 #нерухомість #одеса #продам #комерція #кримська
Рієлтор
Spravka real estate
110 000 $
1 549 $/м²

Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37

приміщення для надання послуг
71 м²
2 тиж. тому
В продажу готовий діючий бізнес. Кафе на Бочарова. Поряд Кримський бульвар. Молодіжний сквер. ТЦ Сіті Центр.
PRO аккаунт
Рієлтор
210 000 $
1 250 $/м²

Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37

багатофункціональне приміщення
168 м²
1982 рік побудови
5 днів тому
ПРОДАМ комерційне приміщення Бочарова/Кримська. 168 кв. м. 2 входи. Світло, вода. Ідеально під оренду 210 000 $
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
7 000 $
761 $/м²

Владислава Бувалкіна вул., 66

склад
9 м²
2021 рік побудови
вчора
Продається комора в цокольному поверсі ЖК Смарт-Сіті. Кладовка простора, квадратна.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
25 000 $
490 $/м²

Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 54г

торгівельне приміщення
51 м²
1 тиж. тому
Пропонується комерційне приміщення в ЖК «Суворовський-2», раніше використовувалося під магазин, підійде під будь-який вид діяльності! Розташоване по фасаду будинку.
Рієлтор
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
14 000 $
583 $/м²

Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 54г

багатофункціональне приміщення
24 м²
вчора
Продам квартиру-студію у цокольному приміщенні. Відмінний варіант під комерцію, офіс, салон, кабінет, студію або інвестицію під оренду. Загальна площа — 24 кв. м Житлова — 12 кв. м Кухня — 6 кв. м Приміщення дуже тепле, висота стель — 3,20 м. Своя парадна, зручний доступ. Санвузол суміжний. Переваги: • вільне планування; • окрема парадна; • прибудова; • зона відпочинку / мангал; • дитячий майданчик; • гарна транспортна розв'язка; • розвинена інфраструктура. Поруч ринок «Початок», школа, дитячий садок, поліклініка, ТЦ «Атріум», магазини та зупинки транспорту. Підійде під офіс, склад, студію краси, масажний кабінет, майстерню або проживання.
Рієлтор
16 500 $
717 $/м²

Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 54/1

приміщення для надання послуг
23 м²
2016 рік побудови
5 днів тому
У продаж надійшла затишна студія під салон краси! 23 м² ✨ Цокольне приміщення ✨ Сучасний ремонт ✨ Повністю укомплектовано меблями та технікою Ідеально підійде для: ‍♀️ салону краси nail-студії lash/brow кабінету ‍♀️ косметологічного кабінету Переваги: ✔ Заходь і працюй ✔ Без додаткових вкладень ✔ Готовий простір для бізнесу ✔ Чудовий варіант для інвестицій Комфорт, стиль та функціональність в одній пропозиції! Телефонуйте просто зараз — такі варіанти довго не затримуються!
Рієлтор
Агенція нерухомості СЛОН
34 000 $
1 063 $/м²

Владислава Бувалкіна вул., (Будинок 15)

багатофункціональне приміщення
32 м²
1 міс. тому
Продам комерційне приміщення в ЖК Смарт Сіті в автономному будинку! Загальна площа приміщення 32 м². Розташоване в динамічно розвиненій частині селища Котовського, на території популярного житлового комплексу. У комплексі автономне опалення та електропостачання. Ціна 34 000 у.о.
Рієлтор
Агенція нерухомості СЛОН
65 000 $
1 083 $/м²

Владислава Бувалкіна вул., 60-Е

приміщення для надання послуг
60 м²
2021 рік побудови
1 тиж. тому
Комерційне приміщення з орендним бізнесом у ЖК «Смарт Сіті»! Пропонується до продажу готовий об’єкт із діючим орендним бізнесом у сучасному житловому комплексі ЖК «Смарт Сити». Загальна площа — 60 м² Цокольний поверх Окремий власний вхід ✔ Вільне планування — підходить під будь-який вид діяльності ✔ Виконаний ремонт — додаткових вкладень не потребує ✔ Опалення — дахова газова котельня ✔ Узимку тепло, влітку комфортна температура На даний момент — діючий орендний бізнес (можливість одразу отримувати дохід). Додатково можна придбати 3 паркомісця (за окрему плату). Чудова інвестиція з готовим доходом у заселеному комплексі! Телефонуйте для деталей Ціна — 65 000 у.о. Код 4444
Рієлтор
65 000 $
1 083 $/м²

Владислава Бувалкіна вул., 60-Є

багатофункціональне приміщення
60 м²
2021 рік побудови
сьогодні
В.Бувалкіна/ЖК Смарт Сіті, 60 кв.м., цоколь/6 поверхового нового будинку.Капітальний ремонт. Готовий бізнес.
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ
45 000 $
1 056 $/м²

Владислава Бувалкіна вул., 60-Ж

офісне приміщення
43 м²
2021 рік побудови
сьогодні
Готовий офіс під бізнес, В.Бувалкіна/Атріум. Загальна площа 42.6 кв.м,два приміщення 21.4+15. Зроблено капітальний ремонт. Меблі входять у вартість. Гарна територія, охорона.
Рієлтор
Сертифікований рієлтор АФНУ