Фільтри
Продаж комерційної нерухомості в Ілічанці
1 оголошення
- найбільша площа
1 оголошення
- найбільша площа

990 000 $
4 $/м²
21 км Старокиевського шосе, 12
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
263000 м²
1 тиж. тому
Діюче підприємство з перевантаження різних експортно-імпортних вантажів їх залізничних вагонів і автомашин в морські контейнери, р-н Куліндорівський промузел/Миколаївське КП:
- загальна площа земельної ділянки 2,63 ГА, у тому числі:
- бетонне покриття (аеродромна 18-а плита, 843 шт площею 10116 кв.м.;
- козловий кран КК 20/25 гп 32 тонни, підкранові колії 160 м;
- Власна тупикова Ж.Д. Гілка загальною довжиною 400 м
- асфальтований під'їзд та проїзд вздовж території довжина 80 м шир 7м;
ІДЕАЛЬНО ДЛЯ РОЗМІЩЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ЕКСПОРТНО ОРІЄНТОВАНОГО або ПЕРЕРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА!
Придбати комерційну нерухомість в Ілічанці
Вас також можуть зацікавити оголошення поруч
19 оголошень
![Агенція нерухомості СЛОН]()
![Мир Квартир]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![Materik Отдел продаж]()
![Горизонт]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![Spravka real estate]()
![Агенція нерухомості СЛОН]()
![Горизонт]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![BPS Consulting]()
![ЦН АvaloN вул. С.Палія 119]()
![Агенція нерухомості СЛОН]()

35 000 $
417 $/м²
Віталія Блажка вул., 6
багатофункціональне приміщення
84 м²
1991 рік побудови
1 міс. тому
Продам комерційне приміщення під бізнес
Нежитлове приміщення, район селища Котовського (Махачкалинська), окрема прибудова на 1 поверсі 9-поверхового будинку. Усе автономне (опалення). Окремий фасадний вхід, великі вікна, високий перший поверх на сходинках. Загальна площа 83,6 м².
Підійде під будь-який бізнес (салон краси, масажний салон, лабораторія, медичний центр).
Документи всі в порядку. Приміщення нежитлове.
Ремонт звичайний (підлога — лінолеум, стіни — вагонка), дах відремонтовано.
Можливість зробити перепланування за вашим бажанням.
У будинку є хороше укриття.
35 000 у.о. Торг
55 000 $
547 $/м²
Князя Володимира Великого просп., 148
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
101 м²
2 дні тому
Продам готовый бизнес, Добровольского пр-т/Паустовского, 1/9, чешка. Общая площадь 100.5 кв.м. Хорошее состояние. Проходное и проездное место. Можно использовать как жилье и готовый бизнес. Цена 55000 у.е. (2-1668-8)

80 000 $
976 $/м²
Князя Володимира Великого просп., 114/1а
приміщення для надання послуг
82 м²
6 днів тому
Продам действующий офис на проспекте Добровольского. Офис общей площадью 82кв.м, 3 зала, санузел, кухня. Ремонт. Проходное место. Под любой вид деятельности. Звоните!

200 000 $
952 $/м²
Віталія Блажка вул., 2
багатофункціональне приміщення
210 м²
6 днів тому
Пропонується до продажу нежитлове приміщення загальною площею, під будь-який вид діяльності. Висота стель 4,5 м. Ремонт, хороша витяжка, АГВ. Реальному покупцю — гарний торг.

46 000 $
667 $/м²
Семена Палія вул., 22а
приміщення вільного призначення
69 м²
сьогодні
Приміщення з сучасним ремонтом. Простроре, світле. Вдале розташування - напроти входу\в'їзду до житлового комплексу.

59 999 $
923 $/м²
Віталія Блажка вул., 1
багатофункціональне приміщення
65 м²
1 тиж. тому
Продам офіс у нежитловому фонді!
Ідеальне рішення для вашого бізнесу!
Дніпродорога (Семена Палія)
Площа: 65 м²
Раніше використовувалося як стоматологічна клініка – готове до подібного використання або інших бізнес-цілей.
Сучасний офісний ремонт.
У приміщенні встановлено тепловий лічильник.
Право власності оформлено.
Переваги:
Чудово підходить для офісу, клініки, студії або салону.
Приміщення готове до роботи.
Телефонуйте!

50 000 $
1 042 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 52
приміщення для надання послуг
48 м²
6 днів тому
У продажу діючий салон краси на Бочарова/Дніпродорозі.
Загальна площа 50 м², перший поверх.
1 зал на 3 робочих місця, 1 педикюрний зал, 1 манікюрний кабінет, місце для адміністратора. Обладнання та всі меблі залишаються і входять у вартість.
Салон доглянутий, після ремонту. Дуже гарне, помітне місце, приносить дохід. Документи в порядку. Чекаємо на нових власників! Телефонуйте!
110 000 $
1 571 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37
багатофункціональне приміщення
70 м²
4 дні тому
Одеса, Кримська
Продам комерційне приміщення
Площа 70,8 кв. м
Вода, каналізація, світло 50 кВт.
Літній майданчик 230 кв. м.
Ціна 110000$
0500702081
#нерухомість #одеса #продам #комерція #кримська

110 000 $
1 549 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37
приміщення для надання послуг
71 м²
1 тиж. тому
В продажу готовий діючий бізнес. Кафе на Бочарова. Поряд Кримський бульвар. Молодіжний сквер. ТЦ Сіті Центр.
210 000 $
1 250 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 37
багатофункціональне приміщення
168 м²
1982 рік побудови
1 тиж. тому
ПРОДАМ комерційне приміщення Бочарова/Кримська. 168 кв. м. 2 входи. Світло, вода.
Ідеально під оренду
210 000 $
304 000 $
930 $/м²
Академіка Сахарова вул., 56
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Акварель 10
багатофункціональне приміщення
327 м²
5 днів тому
Продам комерційне приміщення під магазин.
Конкуренції немає.
Можливо і під щось інше.
Вільне планування.
Загальна площа 327м².
Здача в кінці 2025 року.( скоро отримаєте ключі)
Розтермінування на вигідних умовах без подорожчання.
Перспектива дуже гарна, саме велике приміщення в майбутньому житловому масиві на 16 гектарів.
Телефонуйте!

19 500 $
813 $/м²
Давида Ойстраха вул. (Затонського), 20
приміщення вільного призначення
24 м²
3 тиж. тому
Продам фасадне приміщення з окремим входом! Квартира, перероблена під офіс! Власний окремий вхід через ґанок. Усе зачиняється на решітку.
За документами — квартира. Просторе приміщення 24 м².
Фасад виходить на вулицю Жоліо-Кюрі. Перед вікнами великий асфальтований майданчик, багато місця для паркування авто.
Ціна 19,5 тис. у. о.
Також можна використовувати як смарт-квартиру.
Крім того, тут продається ще одне приміщення площею 27 м². Їх можна об'єднати разом: два приміщення під одним ґанком. Або використовувати як два окремих комерційних приміщення.

49 999 $
1 064 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 52
багатофункціональне приміщення
47 м²
1 тиж. тому
У продажу офісні приміщення загальною площею 47 метрів квадратних.
Бочарова (Бувалкіна) / Семена Палія.
3 фасадних вікна. 1й поверх.
Нежитловий фонд.
Телефонуйте

25 000 $
490 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 54г
торгівельне приміщення
51 м²
6 днів тому
Пропонується комерційне приміщення в ЖК «Суворовський-2», раніше використовувалося під магазин, підійде під будь-який вид діяльності! Розташоване по фасаду будинку.

14 000 $
583 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 54г
багатофункціональне приміщення
24 м²
2 дні тому
Продам квартиру-студію у цокольному приміщенні. Відмінний варіант під комерцію, офіс, салон, кабінет, студію або інвестицію під оренду.
Загальна площа — 24 кв. м
Житлова — 12 кв. м
Кухня — 6 кв. м
Приміщення дуже тепле, висота стель — 3,20 м. Своя парадна, зручний доступ. Санвузол суміжний.
• розвинена інфраструктура.
Поруч ринок «Початок», школа, дитячий садок, поліклініка, ТЦ «Атріум», магазини та зупинки транспорту.
Підійде під офіс, склад, студію краси, масажний кабінет, майстерню або проживання.

210 000 $
1 077 $/м²
Давида Ойстраха вул. (Затонського), 23а
приміщення вільного призначення
195 м²
2 міс. тому
Продается окрема будівля. Давіда Ойстраха/Школа, 2 поверхи, 3 уровня, 200 м кв. (по документам 150 м кв,)ремонт, комунікаціі. потужність 14 квт, 3-х фазний вхід, пілетний котел, парковка!
16 500 $
717 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 54/1
приміщення для надання послуг
23 м²
2016 рік побудови
5 днів тому
У продаж надійшла затишна студія під салон краси!
23 м²
✨ Цокольне приміщення
✨ Сучасний ремонт
✨ Повністю укомплектовано меблями та технікою
✔ Чудовий варіант для інвестицій
Комфорт, стиль та функціональність в одній пропозиції!
Телефонуйте просто зараз — такі варіанти довго не затримуються!

7 000 $
761 $/м²
Владислава Бувалкіна вул., 66
склад
9 м²
2021 рік побудови
вчора
Продається комора в цокольному поверсі ЖК Смарт-Сіті.
Кладовка простора, квадратна.

34 000 $
1 063 $/м²
Владислава Бувалкіна вул., (Будинок 15)
багатофункціональне приміщення
32 м²
3 тиж. тому
Продам комерційне приміщення в ЖК Смарт Сіті в автономному будинку!
Загальна площа приміщення 32 м². Розташоване в динамічно розвиненій частині селища Котовського, на території популярного житлового комплексу.
У комплексі автономне опалення та електропостачання.
Ціна 34 000 у.о.