Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Івано-Франківську
266 оголошень
- найбільша площа
266 оголошень
- найбільша площа

20 000 грн/міс
392 грн/м²
с. Крихівці, Двірська вул., 28
ПРЕМІУМ
ЖК Калинова Слобода
багатофункціональне приміщення
51 м²
сьогодні
Оренда комерційне приміщення вул. Двірська 28, ЖК Калинова Слобода!
- Загальна площа 51 м2
- Прохідне місце
- Під любий вид діяльності
- Пакромісця під будинком + можливість встановити відпочинкову зона перед приміщенням
- Потужність світла 30квт
Потрібна детальніша інформація або бажаєте оглянути приміщення? Телефонуйте або надішліть повідомлення, з радістю допоможу!

40 000 грн/міс
588 грн/м²
Івано-Франківськ, Отця Івана Блавацького вул., 18 к1
ПРЕМІУМ
ЖК Опришівська Слобода
багатофункціональне приміщення
68 м²
сьогодні
Оренда комерційного приміщення ЖК Опришківська Слобода
- Фасадне приміщення
- 68м2
- 2 входи
- Ремонт завершать під вимоги орендарів
- Кондиціонер на тепло та холод
Пропозиція від агенства нерухомості.
Потрібна детальніша інформація або бажає приміщення? Телефонуйте або надішліть повідомлення, з радістю допоможу!

300 $/міс
17 $/м²
Івано-Франківськ, Гетьмана Мазепи вул., 164, к9
ПРЕМІУМ
ЖК Містечко Липки
багатофункціональне приміщення
18 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення в житловому комплексі Липки, вулиця Мазепи 164, корпус 3.
- Приміщення без ремонту, заведена електрика, водопостачання, каналізація, інтернет.
- 18 м2
- є вільне місце під приміщенням - Ремонтні роботи можна виконати в рахунок орендної плати.
Потрібна детальніша інформація або бажаєте оглянути приміщення? Телефонуйте або надішліть повідомлення з радістю допоможу!

400 $/міс
13 $/м²
Івано-Франківськ, Отця Івана Блавацького вул., 18 к1
ПРЕМІУМ
ЖК Опришівська Слобода
багатофункціональне приміщення
31 м²
2022 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення в житловому комплексі Опришківська Слобода.
Перспективна локація для вашого бізнесу!
- 31 м2
- скрізь підігрів підлоги (електричний)
- окремий санвузол
- приміщення знаходиться в гарній прохідній зоні, при вʼїзді на територію до житлового комплексу біля шлагбауму

350 грн/міс
1 грн/м²
Івано-Франківськ, Гетьмана Мазепи вул., 72
багатофункціональне приміщення
270 м²
2016 рік побудови
сьогодні
Пропонується в оренду комерційне приміщення класу «А» в сучасному ТЦ «Флагман» у м. Івано-Франківськ. Будівля 2016 року побудови та введення в експлуатацію, розташована у перспективній локації з активним пішохідним та автомобільним трафіком.
Доступні до оренди приміщення на 1–3 поверхах, а також цокольний поверх. Загальна площа — до 270 м², можливе орендування окремими площами відповідно до Ваших потреб.
Вартість оренди:
• цокольний поверх (під склад) — від 200 грн/м²
• 1–3 поверхи (магазин, б...

350 $/міс
15 $/м²
Івано-Франківськ, Миру вул., 100-А
ПРЕМІУМ
ЖК Миру
багатофункціональне приміщення
24 м²
2024 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення по вулиці Миру.
Фасадне приміщення з якісним сучасним ремонтом, повністю готове до роботи — заїжджай і працюй.
Площа: 24 м²
Поверх: 1 (зручний фасадний вхід)
Ціна: 350 $/місяць
Потужність електроенергії: 11 кВт
Встановлений кондиціонер
Переваги:
– фасадний вхід
– хороший пішохідний та автомобільний трафік
– зовнішня парковка біля приміщення
– наявні всі необхідні комунікації
Ідеально підійде під магазин, салон краси, офіс або інший вид діяльності.

17 000 грн/міс
243 грн/м²
Івано-Франківськ, Василя Симоненка вул., 33 а
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
70 м²
2010 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення Каскад фасад з ремонтом площею 70 м кВ є 10 кВт світла ,окремо санвузол і технічна кімната .
Є задній вихід ,.

15 000 грн/міс
250 грн/м²
Горбачевського вул., 47
ПРЕМІУМ
ЖК Сімейний квартал
багатофункціональне приміщення
60 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення Пасічна, ідеально підходять під студію краси чи офіс .Є кондиціонер, окремо санвузол і технічна кімната! Гарний стильний ремонт!
Шукайте комерційну нерухомість в Івано-Франківську за фільтрами

300 $/міс
11 $/м²
Отця Івана Блавацького вул., (1 черга (будинок 1))
ПРЕМІУМ
ЖК Опришівська Слобода
приміщення вільного призначення
28 м²
2021 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення у житловому комплексі Опришівська Слобода по вул.Отця Блавацького.
1й будинок при в’їзді у ЖК.
Площа 27,7м. потужність світла 15 кВт – достатньо для великої кількості електроприладів.
Зроблено ремонт під кав’ярню, є стійка для готування напоїв, зал де можна розмістити столики, туалет і комора. Великі панорамні вікна на все приміщення.
Чудовий варіант для вашого бізнесу.

3 825 $/міс
15 $/м²
Приозерна вул., (Будинок 1)
ПРЕМІУМ
ЖК Millennium Elite
багатофункціональне приміщення
255 м²
2025 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення формату Open Space — перша лінія, ЖК «Міленіум», Івано-Франківськ
Здається в оренду комерційне приміщення площею 255 м² у зданому будинку ЖК Міленіум. Приміщення розташоване на першому поверсі, перша лінія від об’їзної дороги, фасадне, з активним автомобільним та пішохідним трафіком.
Формат — open space, що дозволяє адаптувати приміщення під магазин, шоурум, офіс, клініку, студію, сервісний бізнес, заклад харчування або інший комерційний напрямок.
Переваги:
• площа — 255 м²
• перша лінія
• 1 поверх
• два окремі входи
• фасадний вхід з об’їзної дороги
• другий вхід зі сторони ЖК «Міленіум»
• санвузол
• потужність електромережі — 30 кВт
• велика парковка прямо...

49 000 грн/міс
70 грн/м²
Лесі Українки, 34
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
700 м²
сьогодні
Здаються в оренду гаражні бокси під СТО або склад
Пропонуємо в оренду гаражні бокси різної площі та висоти. Приміщення підходять для організації автосервісу, шиномонтажу, складу або іншої комерційної діяльності. Формат дозволяє працювати як з легковими, так і з вантажними автомобілями.
Переваги об’єкта:
• різна висота стель — зручно для обслуговування легкового та вантажного транспорту
• простора територія — комфортний заїзд, стоянка та маневрування авто
• цілодобова охорона та відеоспостереження
• обладнання для роботи: оглядові ями, підйомник, підведені повітряні лінії для компресорів
• опалення — встановлені буржуйки
• хороший технічний стан — виконаний ремонт, чисті та доглянуті приміщ...

1 200 $/міс
16 $/м²
Василіянок вул., 35
ПРЕМІУМ
приміщення для надання послуг
73 м²
1964 рік побудови
3 дні тому
Здається в оренду комерційне приміщення в самому центрі міста — вул. Василянок 35.
Площа — 73 м²
Потужність електроенергії — 25 кВт
Вільне призначення — підійде під магазин, офіс, салон, студію, клініку, кафе чи інший бізнес
Активний пішохідний та автомобільний трафік
Зручна локація в центрі міста
Вартість оренди — 1200$ / місяць
Приміщення готове до роботи та чудово підійде для розвитку вашого бізнесу в престижній локації.
Деталі та огляд — за телефоном.

500 $/міс
4 $/м²
Івано-Франківськ, Юліана Пелеша вул., 3
багатофункціональне приміщення
128 м²
1 тиж. тому
Оренда комерційного приміщення поблизу ЦУМу Прикарпаття.
Загальна площа - 128 м2
Торгова площа - 92 м2
Опалення - електричне (кондиціонери)
Санвузол
Підсобне приміщення
Прохідна локація в центрі міста, є можливість розмішення реклами на фасадній частині будівлі.
Можлива оренда з правом викупу, або ж прямий продаж.
Ціна оренди - 500$
Комісія - 100%
телефонуй, щоб домовитись про огляд

900 $/міс
10 $/м²
Олександра Довженка вул., 31-В, к.3
багатофункціональне приміщення
90 м²
2024 рік побудови
сьогодні
⚡️ Фасад 90 м² з ремонтом на в'їзді в ЖК Козацький!
Потужність 16 кВт
Ваш бізнес працюватиме там, де є постійний трафік.
Приміщення розташоване на самому в’їзді у першу чергу великого житлового комплексу на вул. Довженка (мікрорайон БАМ).
Величезний спальний район забезпечить вам постійний потік клієнтів з першого дня відкриття.
Жодних капіталовкладень та ремонтів — заїжджайте, розставляйте меблі чи обладнання та починайте заробляти!
Головні переваги для вашого бізнесу:
Максимальна видимість: Фасадний 1-й поверх, безбар'єрний вхід (без жодної сходинки) та величезні панорамні вікна. Ваша вивіска та вітрина працюватимуть як безкоштовна реклама 24/7.
Повна готовність: Свіжий якісний євроре...

800 $/міс
5 $/м²
Василя Симоненка вул., (Будинок 3)
ВИГІДНО
ЖК Мікрорайон Європейський city
багатофункціональне приміщення
155 м²
2019 рік побудови
вчора
Здається комерційне приміщення по вул. Європейська 3 в спальному районі.
Станом на зараз в приміщенні доробляються ремонтні роботи.
Приміщення має 2 входи (фасад/внутрішня сторона двору).
Паркінг по периметру.
Висота - 2,9м
Поруч всі необхідні магазини, ліквідний район та повністю функціональна площа.
Є санвузол.
Потужність світла - 20 кВт з можливістю збільшення.
Огляд за попередньою домовленістю.

800 $/міс
19 $/м²
Михайла Мулика вул. (Гаркуші), 35
ВИГІДНО
ЖК вул. Михайла Мулика, 35
багатофункціональне приміщення
43 м²
2014 рік побудови
вчора
Здається комерційне приміщення в самому центрі Івано-Франківська.
Функціонально-комфортна площа 43 м2.
Має фасадний вхід та паркінг поруч.
Знаходиться поруч з вокзалом.
Є санвузол.
Приміщення з ремонтом, встановлено новий кондиціонер для обігріву/охолодження.
Потужність електроенергії - 6 кВт
Прохідне місце!

550 $/міс
24 $/м²
Залізнична вул., 3
ПРЕМІУМ
ЖК вул. Залізнична, 3
приміщення вільного призначення
23 м²
2021 рік побудови
2 дні тому
Пропоную в оренду приміщення площею 22,6 м² у прохідному місці на перехресті вулиць Незалежності та Залізничної.
– Висока прохідність людей, зручна локація.
-індивідуальне електричне опалення(підігрів підлоги) + кондиціонер.
– Потужність електроенергії 5 кВт.
- Пожежна сигналізація
- В даному приміщенні наявний санвузол та підсобне приміщення.
-В залі є достатня кількість розеток та вивід водопостачання.
– Оренда від 1 року.
– Ідеально підійде для магазину, салону, стоматкабінету, грумінгу, кавʼярні, магазину, тощо.
Для огляду та більш детальної інформації телефонуйте.

1 500 $/міс
12 $/м²
Василя Стуса вул., 30-Б
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
123 м²
1 тиж. тому
Локація, яка працює як білборд 24/7 для вашого бізнесу.
Приміщення на виїзді з Епіцентр (Івано-Франківськ).
Щоденний автомобільний потік, регулярні затори — клієнт зупиняється безпосередньо навпроти приміщення.
Максимальна видимість з дороги — постійний рекламний контакт із клієнтом.
Підходить для бізнесу, який:
– працює з клієнтом після Епіцентру (ремонт, дизайн, комплектація, шоурум)
– або використовує трафік для побудови впізнаваності (будівельні компанії, нерухомість, сервіс, брендовані офіси)
Не підходить для малого роздрібу та прямої конкуренції з Епіцентром.
123 м², 2 входи (фасад + двір), всі комунікації, можливість адаптації під формат орендаря.
Орендні канікули — за домовленіст...

30 000 грн/міс
353 грн/м²
Дністровська вул., 63
приміщення вільного призначення
85 м²
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення в центрі Івано-Франківська!
Локація: вул. Дністровська
Загальна площа — 85 м2
Пропонується в оренду фасадне комерційне приміщення у прохідній частині центру міста. Ідеально підійде під магазин, шоурум, офіс, салон краси, студію, аптека ,сервісний центр або інший вид діяльності.
Характеристики:
• 1 поверх — 74 м2
• цокольне приміщення — 14 м2
• окремий фасадний вхід
• хороший стан, ремонт
• просторий відкритий зал
• санвузол
• проведений газ
• потужність електрики — 12 кВт
• встановлена витяжка
• кондиціонер
• технічне приміщення
• місце під склад або додаткову зону роботи
Переваги:
• центр міста
• активний пішохідний трафік
• добре проглядається з...

500 $/міс
9 $/м²
Незалежності вул., 10-А
приміщення вільного призначення
53 м²
1913 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення в самому центрі Івано-Франківська
вул. Незалежності, навпроти готелю «Надія»
500 $ + комунальні
Площа — 53 м²
Здається стильне та готове до роботи комерційне приміщення у центральній частині міста. Локація у внутрішньому дворі — тихо, комфортно та водночас дуже прохідне місце з зручним заїздом і входом.
✔ 1 поверх
✔ окремий вхід
✔ якісний ремонт
✔ 17 кВт світла