173 000 $
1 889 $/м²
91.6 / 36 / 43 м²
поверх 7 з 8
Бетонно монолітний
Кухня-вітальня
Дизайнерський ремонт
вчора
2 дні тому
2 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Дуже гарна та якісна 3 кімн квартира, велика кухня студія та 2 окремі кімнати, з повністю готовим ремонтом меблями та технікою!

поверх 7/10
площа 91,6 м2

Індивідуальне опалення з високоефективним, економним конденсатним газовим котлом та автоматичними сервоприводами на водяній гребінці фірми TECH.
Водяний підігрів підлоги по всій квартирі (який керується з телефону і дуже правильно працює).

По оздоблювальних матеріалах то це іспанська плитка Porcelanosa, та Польський Tubadzin Balance Stone, на кухні використані натуральний дубовий шпон та акрил на фасадах.

Вбудована техніка та меблі залишаються всі (також є посудомийна машинка). Диван в студії розкладається на повноцінне двоспальне місце, виробник Шедевр.

Ліжко в спальні з ортопедичним матрацом 200 см на 200см.

Є дві гардеробні в спальнях та велика шафа-гардеробна при вході (з полицями для взуття).

Квартира готова для життя! 2 окремі спальні, 2 гардеробні, кухня-студія, 2 санвузли та коридорна зона.

При продажі можемо окремо обговорити кладовку біля квартири (за додаткову плату).

Малоповерхова забудова, закритий двір з паркомісцями та з власним дитячим і відпочинковим просторами, кущики, озеленення.

Вся інфраструктура при виході з подвірʼя!
Продуктові, господарські магазини, аптеки, нова пошта, косметичні та інші магазини, хороші кафе та ресторани поруч в хвилинному доступі!

Вид з квартири в простір (який не забудують) на гори, перехрестя, річку, приватний сектор, також у двір і на заправку.

2хвилини ходьби до річки і облагородженої дамби.

Ліфт плавний, просторий та має акумулятор (при вимкненні світла доїжджає до найближчого поверху і відчиняються двері)

Ідеально підійде як для власного проживання, так і під дорогу здачу в оренду!

Для детальної інформації та стосовно огляду квартири, телефонуйте!
09******92 або пишіть (Viber, Telegram, WhatsApp), 09******04

#ріелтор #іванофранківськ #іванофранківськаобласть #квартирамрії #житло #іф #продаж #купитиквартиру #західнаукраїна
Деталі
Окрема квартира, Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 3 кімнати. Вид з вікон у двір, на місто. Квартира перепланована, планування кімнат Кухня-вітальня. Є газ. Гаряча вода - газовий котел. Опалення індивідуальне - котел газовий. В квартирі 2 роздільних санвузла, Туалет/ванна. Є покриття підлоги - плитка, ламінат, є підігрів підлоги. Вікна металопластикові. В квартирі є Телевізор, Шафа, Холодильник, Ліжко, Пральна машина, Мікрохвильовка, Кондиціонер, Сигналізація, Лічильники, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - Дизайнерський ремонт. Поруч є школа, дитсадок, зупинки, супермаркет, річка/озеро. Терміново, Прямий продаж. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, газ, інтернет, ліфт. Без комісії
Житло
Верифікований профіль
Gold partner
4
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Активних оголошень 24
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 7027
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
В квартирі є
  • Посудомийна машина
  • Лічильники
  • Сигналізація
  • Кондиціонер
  • Мікрохвильовка
  • Пральна машина
  • Ліжко
  • Холодильник
  • Шафа
  • Телевізор
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.