99 000 $
1 737
$/м²
Романа Левицького вул., (Будинок 4)
Монолітно-каркасна
Спец. проект
вчора
1 тиж. тому
9 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Продається сучасна 2-кімнатна квартира у житловому комплексі Manhattan Up. Квартира повністю готова до заселення.
Локація:
Поруч міське озеро, парк та зручний виїзд до центру міста.
Ідеальний варіант для комфортного проживання або інвестиції під оренду.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Локація:
Поруч міське озеро, парк та зручний виїзд до центру міста.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.72 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Немає газу, кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Кабельне ТБ, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, опалення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 2. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Без комісії
У квартирі є
Історія зміни ціни
| 10.05.2026 | + 1 100 $ | 99 000 $ |
| 06.05.2026 | 97 900 $ |
Адреса
ЖК Manhattan Up
Івано-Франківськ, Романа Левицького вул., (Будинок 4)
будинків здано
67
рік заснування
2002
будинків в процесі
15