Фільтри
Продаж паркомісць і гаражів в Ямниці
За вашим запитом пропозицій не знайдено
За вашим запитом пропозицій не знайдено
Вас також можуть зацікавити оголошення поруч
20 оголошень
![Житло]()
![паркомісце за адресою Княгинин вул., 44]()
![паркомісце за адресою Княгинин вул., 44]()
![паркомісце за адресою Княгинин вул., 44]()
![Poverh]()
![Poverh]()
![Житло]()
![ЖК Інвест]()
![Житлова Компанія LOCAL']()
![Фенікс]()
![STATUS]()

13 000 $
674 $/м²
Тролейбусна вул., 24
гараж
19 м²
вчора
Терміновий продаж гаража площею 19.3 м2 в мікрорайоні Пасічна по вул.Тролейбусна, 24.
Зручний заїзд до гаражу в новобудові, є світло та стелажі.
Для детальної інформації та стосовно огляду квартири, телефонуйте!

13 500 $
738 $/м²
Хіміків вул., 8
БЕЗ КОМІСІЇ
Пасiчна
гараж
18 м²
сьогодні
Продається вбудований гараж по вулиці Хіміків загальною площею 18,3 м.кв. Ворота металічні, сухий, заведено світло, вода. Спальний обжитий район. Всі деталі та організація огляду по телефону.
23 000 $
883 $/м²
Хіміків, 43
гараж
26 м²
4 дні тому
Продаж гаража великої площі в будинку, ЖК Галицький, вул Хіміків, неподалік нового моста через річку. Гараж має площу 26,06 м2, можна паркувати мікроавтобус.
Житловий комплекс здатний в експлуатацію, частково обжитий

12 000 $
577 $/м²
Тролейбусна вул., 8
БЕЗ КОМІСІЇ
Пасiчна
гараж
21 м²
1 тиж. тому
Продається гараж у районі Пасічна, вул. Тролейбусна
Площа — 20,8 м²
Розміри:
висота воріт — 2 м
ширина — 2,38 м
внутрішня висота — 2,28 м
внутрішня ширина — 3,38 м
Гараж обладнаний електропостачанням, що дозволяє комфортно користуватися приміщенням у будь-який час доби. Розташований безпосередньо у житловому будинку, що додає зручності та безпеки.

14 500 $
725 $/м²
Галицька вул., 118в
БЕЗ КОМІСІЇ
Пасiчна
гараж
20 м²
2 тиж. тому
Продаж гаражу в новобудові в мікрорайоні Пасічна
Новобудові 10 років ,будинок утеплений
Поруч з гаражем є сток для води тому ніколи не топить
Гараж телий,сухий, з витяжкою та з світлом в 1квт
Є можливість додати додатково квт через РЕМ або завести 3 фази
Заізд в гараж досить зручний хоч і трохи під наклоном
Документам більше 3х років
Переоформлення на покупці ( в межах 15-18 тис грн)
без торгу!

21 500 $
646 $/м²
Юліана Целевича вул., 28
гараж
33 м²
вчора
Продається гараж під 2 авто в новобудові.
Просторий гараж у недобудованому житловому комплексі. Підходить для паркування двох автомобілів або використання під склад/зберігання.
Хороша інвестиція з перспективою росту вартості після завершення будівництва комплексу.

21 000 $
1 167 $/м²
Тараса Шевченка вул., 115
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Квартал Краківський
гараж
18 м²
сьогодні
Продам гараж у житловому комплексі КраківськиЙ.
Друга черга.
Встановлені лічильники на світло.
Приміщення сухе.
18 500 $
695 $/м²
Глібова вул., 26
БЕЗ КОМІСІЇ
Пасiчна
гараж
27 м²
1 міс. тому
Продається гараж по вул. Глібова провулок від вул. Целевича початок Пасічної.
Загальна площа - 26.6 кв.м.
Гараж знаходиться на цокольному поверсі в новобудові 2006 року.
Гарна якість будівництва, велика площа, заведено світло, металічні ворота, зручний заїзд до гаражу.
Пропозиція варта Вашої уваги, показ в будь-який зручний для Вас час - ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

17 000 $
909 $/м²
Пасічна вул., (Будинок)
гараж
19 м²
сьогодні
Продам гараж в будинку по вулиці Горбачевського.
Стан сирець.
Площа 18,7м2
Для огляду телефонуйте

23 500 $
967 $/м²
Потічна, 1Д
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Затишна оселя
гараж
24 м²
3 дні тому
Продається гараж площею 24.3 м2
В зданому і заселеному будинку , двір закритого типу , з дитячим майданчиком .
Гараж з частковим ремонтом , чистова штукатурка
5 кВ світла , є можливість підвести воду якщо потрібно
За всією інформацією телефонуйте
Оренда такого гаража становить 3000 грн

10 500 $
656 $/м²
Княгинин вул., (Будинок 19)
паркомісце
16 м²
1 тиж. тому
Продається паркомісце в ЖК Княгинин за приємною ціною
Зручний заїзд, хороше розташування, безпечний паркінг
Ідеально для щоденного користування або інвестиції
Для перегляду телефонуйте

20 000 $
957 $/м²
Богдана Хмельницького вул., (Будинок 2)
гараж
21 м²
6 днів тому
Ексклюзив! Гараж у ЖК «Гетьманський» — ключі на руках
Продається гараж у внутрішній частині ЖК «Гетьманський»,
вул. Богдана Хмельницького, 1 черга, біля 1 під’їзду
Ексклюзивна пропозиція
Характеристики:
Площа — 20,9 м²
Зручне розташування у середині комплексу
Гаражі в цьому ЖК — великий дефіцит, тому об’єкт чудово підходить як для власного користування, так і для інвестиції / здачі в оренду.

16 950 $
848 $/м²
Княгинин вул., 44
гараж
20 м²
3 тиж. тому
Продається гараж площею 20 м² — ідеальний варіант для вашого авто або як надійне місце для зберігання речей.
Розміри:
• ширина — 3.54 м
• довжина — 5.74 м
• ширина воріт — 2.4 м
• площа — 20 м²
В’їзд у гараж — через паркінг, що забезпечує комфорт та безпеку.
Кількість таких гаражів обмежена, а ціна нижча за ринкову — чудова можливість інвестувати вигідно!

16 950 $
852 $/м²
Княгинин вул., (Будинок 31)
гараж
20 м²
2 тиж. тому
Продаж гаража в ЖК Княгинин
Площа 19,9 м2
Цоколь, в’їзд через паркінг.
Забезпечує тепло і комфорт.
Здача комплексу – кінець 2026 року

18 200 $
850 $/м²
Княгинин вул., (Будинок 31)
гараж
21 м²
3 тиж. тому
Продаж гаража в ЖК Княгинин
31 секція
Площа 21,4 м2
Цоколь, в’їзд через паркінг.
Забезпечує тепло і комфорт.
Здача комплексу – кінець 2026 року

18 200 $
755 $/м²
Княгинин вул., (Будинок 31)
гараж
24 м²
4 дні тому
Опис
Продається гараж площею 21,4 м² — ідеальний варіант для вашого авто або як надійне місце для зберігання речей.
Розміри:
• ширина — 3.14 м
• довжина — 6.94 м
• ширина воріт — 2.4 м
• площа — 21,4 м²

14 900 €
882 €/м²
Княгинин вул., (Будинок 36)
гараж
17 м²
сьогодні
Продаж готового гаража в ЖК Княгинин, здана 2 черга, гараж у підземному паркінгу!
Продаж гаража в підземному паркінгу ЖК Княгинин.
Гараж розташований у сучасному паркінгу зі зручним заїздом та безпечним доступом. Хороший варіант як для власного користування, так і для інвестиції — у цьому комплексі стабільно високий попит на паркомісця та гаражі.
• Площа — 16,9 м²
• 2 черга, 12 корпус
• Зданий, є документи
Переваги:
— авто захищене від дощу, снігу та сонця
— комфорт у будь-яку пору року
— зручне розташування в межах комплексу.

12 500 $
781 $/м²
Княгинин вул., (Будинок 36)
паркомісце
16 м²
сьогодні
Паркомісце в ЖК "Княгинин"
Продається паркомісце в ЖК "Княгинин"
Центральна частина міста
Сучасний Житловий Комплекс з розвиненою інфраструктурою.
2 рівневий паркінг в густо заселеному ЖК
Паркінг:
- 2й рівень;
- площа- 16м2

10 500 $
583 $/м²
Княгинин вул., (Будинок 3)
паркомісце
18 м²
3 тиж. тому
Княгинин, біля 19 секції.
Теоретично, можна припаркувати 2 машини. Номер 214

16 000 $
502 $/м²
набережна Василя Стефаника вул., 6а
гараж
32 м²
2011 рік побудови
вчора
Продається гараж по вул. Набережна
Гаражно-будівельний кооператив
Площа — 31,9 м²
✔ Є світло
✔ Оглядова яма
✔ Підвал
Гараж просторий та практичний, підійде як для авто, так і для зберігання речей чи облаштування майстерні.
Ціна: 16 000$