Фільтри
Продаж квартир в Слобожанському (Дніпровський район, Дніпропетровська область)
17 оголошень
- найбільша площа
17 оголошень
- найбільша площа
32 999 $
767 $/м²
Співдружності вул., 1
1 кімната
43 / 15 / 14 м²
поверх 10 з 12
сьогодні
Продам 1 кімнатну квартиру
ЖК Брама-1
- Квартира світла та затишна
- Чудово спланована
- Кухня - вітальня з балконом
- Окрема спальня з нішою
- Загальна площа 42.4 м2, не кутова, 10 поверх із 12
- Поряд Бассейн
- Також є біля квартири комора, якщо цікаво продаж можливий з нею.
- Безготівковий продаж розглянемо.
Якщо бажаєте жити в будинку де є все для комфорту, то цей варіант для Вас, тихе м...

20 000 $
465 $/м²
Василя Сухомлинського вул. (Совхозна), 40
2 кімнати
43 / 29 / 5 м²
поверх 5 з 5
2 дні тому
Продам 2-к квартиру в цегляному будинку на Сухомлинського, район пр. Слобожанський / Слобожанське.
Площа 43 м², зручне планування — «розпашонка», кімнати роздільні і кухня між ними, роздільний санвузол.
Стан — під ремонт.
Квартира розташована на 5/5 поверсі, дах зроблено.
Цегляний будинок, чистий під'їзд, доглянутий двір у другій лінії будинків, є дитячий майданчик.
Поруч дитсадки, школи, АТБ, різні магазини, ринок, фітнес-зал, зупинки.

14 000 $
670 $/м²
Василя Сухомлинського вул. (Совхозна), 54
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
21 / 12 / 5 м²
поверх 9 з 9
4 дні тому
Продається компактна та функціональна 1-кімнатна квартира в смт Слобожанське. Варіант ідеально підходить як для стартового житла, так і для інвестиції під оренду.
Основні характеристики:
• Локація: смт Слобожанське, упорядковане передмістя з розвиненою інфраструктурою.
• Будинок: Цегляний, що забезпечує хорошу тепло- та звукоізоляцію.
• Площа: 20.9 кв. м — оптимальний простір, де кожен метр використовується ефективно.
• Перевага: Наявність технічного поверху над квартирою забезпечує відсутність сусідів зверху та додаткову терморегуляцію покрівлі.
Переваги об'єкта:
• Економічність: Низькі комунальні платежі завдяки невеликій площі.
• Надійність: Цегляні будинки перевірені часом і вважаються...

32 500 $
730 $/м²
Сімейна вул., 6
1 кімната
45 / 18 / 15 м²
поверх 8 з 10
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Дніпровська Брама 2», смт Слобожанське, вул. Співдружності 6, секція 8.
Пропонується квартира на зручному 8 поверсі з 10 у сучасному житловому комплексі комфорт класу.
Стан — після будівельників, що дає можливість реалізувати власний дизайн та зробити ремонт під себе.
Планування дозволяє раціонально використати простір: світла кімната, кухня та санвузол. Будинок новий, доглянута територія, охорона, дитячий майданчик, сучасні під’їзди.
Переваги:
- середній поверх
• новобудова
• можливість зробити ремонт на свій смак
• перспективний район
Чудовий варіант як для проживання, так і для інвестиції.
Телефонуйте!
31 000 $
671 $/м²
Сімейна вул., 2
1 кімната
46 / 28 / 10 м²
поверх 8 з 10
вчора
Продам 1 к. квартиру в новобудові ЖК Сімейний.
Смт. Слобожанське, вул Сімейна 2.
Квартира розташована на 8-му поверсі десятиповерхового будинку.
Площа квартири 46, 2 кв. м.
Автономне газове опалення.
Гарний вид з вікон.
В будинку є укриття.
Додатково можна придбати міжповерхову кладову 5,3 кв. м., вона дворівнева.
До квартири є дизайн- проект.
Чудова інфраструктура.
Поруч є школа, парк, дитячий садок, супермаркети, зупинка транспорту.
Гарний варіант під житло, або під інвестицію.
Є відеоогляд.
Чекаємо на ваші пропозиціі.

14 000 $
667 $/м²
Василя Сухомлинського вул. (Совхозна), 54
1 кімната
21 / 12 / 5 м²
поверх 9 з 10
1990 рік побудови
вчора
Продається затишна, функціональна 1-кімнатна квартира в смт Слобожанське
вул. Василя Сухомлинського
У центрі житлового масиву
Варіант ідеально підходить як для власного житла, так і для інвестиції під оренду.
Основні характеристики:
+ Локація: смт Слобожанське, впорядкований житловий масив із розвиненою інфраструктурою.
+ Будинок: Цегляний, що забезпечує хорошу тепло- та звукоізоляцію.
+ Загальна площа: 21 м² — оптимальний простір, де кожен метр використовується ефективно.
+ Житлова площа: 12 м²
+ Кухня: 5 м² — у Вас усе під рукою
+ 9/10 поверх будинку, 10-й — технічний.
+ Невисокі комунальні платежі
+ У пішій доступності знаходяться магазини, зупинки транспорту та зони відпочинку
Вели...

31 900 $
693 $/м²
Співдружності вул., 10
1 кімната
46 / 20 / 13 м²
поверх 7 з 10
2024 рік побудови
2 дні тому
Продам 1-к квартиру в ЖК «Содружество», смт Слобожанське/Дніпро.
Площа 46,2 м², простора світла кімната, об'єднана з лоджією, та велика кухня 13 м².
Стан — після будівельників.
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел).
Будинок введений в експлуатацію у 2024 році, активно заселяється.
Право власності отримано.
У кроковій доступності АТБ, Dmart, ресторан «Хочу плов», дитсадок, школа, кав'ярня, парк Дружби, спорткомплекс «Слобожанський».

36 000 $
439 $/м²
Будівельників вул. (Фрунзе), 20
єВідновлення
4 кімнати
82 / 51 / 8 м²
поверх 9 з 9
2019 рік побудови
2 дні тому
Продам 4-кімнатну квартиру в цегляному будинку на вул. Будівельників (Фрунзе), ж/м Слобожанський.
Площа 82 м², зручне чеське планування: всі 4 кімнати роздільні, велика лоджія на 2 кімнати та балкон, широкий, місткий коридор.
Стан — під капітальний ремонт, без сторонніх запахів.
Квартира розташована на 9/9 поверсі + є повноцінний техповерх, дах у порядку, ліфт працює.
Чистий під'їзд, доглянутий двір із дитячим та спортивним майданчиками, є місця для паркування авто.
У кроковій доступності дитячі садки та школи, АТБ, багато магазинів, оздоровчий комплекс, паркова зона, храм, стоянки авто, тупик маршруток. У кроковій доступності спорткомплекс «Слобожанський».
Документи в порядку, власники...
Шукайте нерухомість в Слобожанському (Дніпровський район, Дніпропетровська область) за фільтрами
36 500 $
730 $/м²
Співдружності вул., 8
1 кімната
50 / 25 / 18 м²
поверх 5 з 10
2025 рік побудови
3 дні тому
Найкраща Пропозиція!
Продам 1 кім.квартиру в ЖК Брама2.
Квартира знаходиться на комфортному та затребуваному середньому 5 поверсі!
Простора однокімнатна квартира площею 50 кв.м., великий вітражний балкон з чудовим видом у красивий двір з ландшафтним дизайном.
Індивідуальне газове опалення ( двоконтурний газовий котел ).
Великий закритий двір під охороною з дитячими майданчиками , тренажерами та футбольним полем.
Новий район з концепцією «місто в місті»!
Відмінна інфраструктура - поряд магазини, гіпермаркет DMart, кавʼярні та салони краси, Нова Пошта та Розетка, дитячі садки та школи, новий спорткомплекс з басейном, ТЦ Метро та Епіцентр, парк Дружби та ресторан «Плов Хочу».
Ціна всього...
33 000 $
705 $/м²
Сімейна вул., 4
1 кімната
47 / 15 / 20 м²
поверх 8 з 10
3 дні тому
У продажу 1-к квартира в ЖК «Дніпровська Брама 2». Стан після будівельників, планується в кухню-студію та окрему кімнату. Сучасний комплекс із розвиненою інфраструктурою. На території комплексу є всі необхідні магазини, кав'ярні, салони краси, супермаркет, ресторани. Для отримання детальнішої інформації телефонуйте, відповім на ваші запитання.

24 900 $
1 132 $/м²
Василя Сухомлинського вул. (Совхозна), 54а
1 кімната
22 / 12 / 4 м²
поверх 2 з 9
1996 рік побудови
3 дні тому
Найкрасивiша 1к квартира.
Чистий під'їзд, гарні сусіди.
Будинок з цегли.
Вільне паркування автомобiлiв.
Інфраструктура на вищому рівні.
У кроковiй відстані:школа, дитячий садочок, аптека, лiкарня, супермаркети, банкомати, розважальні комплекси, зупинка громадського транспорту.
Під комерцію.
Розглянемо питання продажу по безналу та 280 Постанові..
Планування:
Кухня окремо
28 000 $
622 $/м²
Співдружності вул., 6
1 кімната
45 / 20 / 18 м²
поверх 10 з 10
4 дні тому
Найкраща ціна! Всього 645$/кв.м.!
Продам 1 кім.квартиру ЖК Дніпровська Брама2, Слобожанське.
Площа 45 кв.м, індивідуальне газове опалення ( двоконтурний газовий котел). Квартира під ваш ремонт. Секція заселена.
Видовий 9 поверх з неймовірними заходами сонця!
Великий закритий двір під охороною з ландшафтним дизайном, дитячими майданчиками, футбольним полем та тренажерами.
Новий район з відмінною інфраструктурою!
Поряд магазини, гіпермаркет DMart, салони краси, кавʼярні, дитячі садки та школа, новий спорткомплекс з басейном, ТЦ Метро та Епіцентр, парк Дружби та ресторан «Плов Хочу».
Продаж можливий по ЕОселя та по Постановам.
Право власності більше 3 років , тому мінімальні витрати на пер...
32 500 $
729 $/м²
Співдружності вул., 7
1 кімната
45 / 18 / 14 м²
поверх 7 з 10
2023 рік побудови
1 тиж. тому
Продам 1-но квартиру в новобудові ЖК Дніпровська Брама 2 по вулиці Співдружності 7. Загальна площа 44,6 кв/м., знаходиться на 7 поверсі 10-ти поверхового будинку. Вільне планування, стан-після забудовників. Секція 13, здана в експлуатацію в березні 2023 року та активно заселяється. В квартирі встановлені МП склопакети, лічильники на газ , воду, світло, і автономне опалення з двухконтурним газовим котлом.
В житловому комплексі закрита територія, відеоспостереження, охорона, ландшафтний дизайн. Хороша транспортна розвʼязка та інфраструктура.
За більш детальною інформацією звертайтеся, є ще декілька схожих варіантів. З повагою, Людмила, агенція « Українська нерухомість»
32 600 $
703 $/м²
Сімейна вул., 4
1 кімната
46 / 18 / 15 м²
поверх 3 з 10
2022 рік побудови
1 тиж. тому
Продам 1-но квартиру в новобудові ЖК Дніпровська Брама 2 по вулиці Сімейна 4. Загальна площа 46,4 кв/м., знаходиться на на 7 поверсі 10-ти поверхового будинку. Вільне планування, стан-після забудовників. Секція давно здана в експлуатацію та активно заселяється. В квартирі встановлені МП склопакети, лічильники на газ , воду, світло, і автономне опалення з двухконтурним газовим котлом.

28 000 $
631 $/м²
Спортивна вул., 1
1 кімната
44 / 34 / 10 м²
поверх 4 з 9
1 тиж. тому
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Содружество»!
Розташована на 4 поверсі.
Площа 44,4 м² + комора (3 м²) за окрему оплату.
Двостороння.
Автономне газове опалення. Встановлено котел.
Будинок введено в експлуатацію.
Можливо під «єОселя».

32 000 $
711 $/м²
Сімейна вул., 5
1 кімната
45 / 30 / 15 м²
поверх 2 з 10
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Продам світлу 1-к квартиру в ЖК «Дніпровська Брама». Не кутова.
Квартира розташована на 2-му поверсі, загальною площею 45 кв. м.
• Стан після забудовників. Готова до ремонту.
• Добре планується за побажаннями у затишні зони.
• Лоджія з панорамним енергоощадним склінням.
• Індивідуальне газове опалення.
• Секція вже побудована та утеплена.
Велике подвір’я, що охороняється, дитячі майданчики, альтанки, гойдалки, футбольне поле.
Відеоспостереження, власна трансформаторна підстанція. На перших поверхах — гаражі. Паркування на подвір'ї та зовні. За будинком розташований 4-поверховий паркінг.
Чисте повітря. Поруч парк. Уся інфраструктура поруч (школа, садочки, парк, супермаркет, зупинка транспо...

36 000 $
783 $/м²
Сімейна вул., 3
1 кімната
46 / 23 / 18 м²
поверх 8 з 10
2024 рік побудови
3 тиж. тому
Продам 2-к квартиру (спальня+кухня-студія) в новобудові Ж/К Брама-2, віл.Смейна 3. Квартира без внутрішніх робіт, тож є можливість все під себе.
МОЖЛИВИЙ БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК
+ Поверх 8/10
+ Загальна площа 46м2
+ Автономне газове опалення
+ Індивідуальні лічильники
+ Панорамі вікна
+ Балкон
ГОТОВА ДО ШВИДКОЇ УГОДИ
Ціна 36000 $
Дзвоніть для перегляду та уточнення деталей — хороші варіанти довго не затримуються!
Ваш персональний ріелтор Олена
АН Realtor 3D