Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Слобожанського
Топ оголошень Слобожанського

70 000 $
1 449 $/м²
Співдружності вул., 5
2 кімнати
48.3 / 19 / 18 м²
поверх 9 з 12
2018 рік побудови
2 дні тому
У продажу квартира у сучасному житловому комплексі
Дніпровська Брама-1
Від надійного забудовника Артпроєктбуд
З відмінною локацією
Розташована за адресою: вул. Володимирська, буд. 1
Смт Слобожанське
Квартира загальною площею 48,3 м²
З дорогим якісним ремонтом
Усе робили для себе
Стильна, затишна та сучасна
Грамотно спланована в окрему спальню та кабінет
Вітальню із зоною відпочинку, функціональну простору кухню 18 м²
Гардеробну та санвузол
Повна комплектація всіма меблями та технікою
Квартира повністю шумоізольована
Зона «тепла підлога»
Вікна панорамні
Великою перевагою є наявність автономного газового опалення — двоконтурний газовий котел, два кондиціонери зима-літо
Компл...

20 500 грн/міс
Сімейна вул., 6
1 кімната
46 / 45 / 1 м²
поверх 7 з 10
2020 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда 1-к квартири
ЖК Брама-2
7-й поверх
46 м²
Простора кухня
Лоджія
Спальня
Окрема кімната-кабінет
Посудомийна машина, холодильник, пральна машина, автономне газове опалення
Спальні місця: 2 дивани
Візьмемо пару, сім'ю, можливо, з маленькими тваринами, розглянемо індивідуально
20 500 грн + комунальні послуги
0635069834 Сергій

48 500 $
619 $/м²
Співдружності вул., 6
2 кімнати
78.4 / 38.1 / 20.3 м²
поверх 10 з 10
вчора
Продам 2-кімнатну квартиру, ЖК "Дніпровська Брама 2", смт. Слобожанське, Дніпровський район.
Код об'єкта SF-3-005-873
Мікрорайон із власною інфраструктурою поруч розташовано: магазини, супермаркети, кафе, об'єкти соцкульт побуту, ринок, стомат. кабінет, лікарня, вет. клініка, зручна транспортна розв'язка.
10-й поверх 10-ти поверхового цегляного будинку. Кутова. Закрита впорядкована теріторія. Дитячій і спортивний майданчік. ОСББ. Вхід в під'їзд - домофон. Місця під парковку. Приватні гаражі.
Загальна площа 78,4 кв.м, кухня - 20,3 кв.м., планування від забудовника.
Будинок введено в експлуатацію 3 квартал 2022 року.
Продаж за документами права власності. Окремо продаеться/здаеться гараж....

256 000 $
776 $/м²
Зіркова, 22
330 / 58 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
3 дні тому
🏡 Продаж будинку для комфортного життя
Просторий, функціональний будинок у закритому котеджному містечку — ідеальне поєднання простору, безпеки та комфорту 🌿
🔹 Планування: • 2 повноцінні поверхи
• мансарда
• цокольний поверх
• 3 окремі спальні 🛏️
• Простора тераса для відпочинку 🌞
🔹 Характеристики будинку: • Загальна площа — 320 м²
• Центральна каналізація та водопровід
• Потужність електроенергії — 10 кВт ⚡
🔹 Ділянка: • 10 соток 🌳
💰 Ціна: 256 000 $
❗ Без комісії для покупця
📞 Телефонуйте — цей будинок створений для затишного та комфортного життя!

685 000 $
3 341 $/м²
Шевченко
ПРЕМІУМ
205 / 68 / 15 м²
2 поверхи
15 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Цей будинок не про «стразики», а про шедевр інженерної думки.
Продам будинок на Лівому березі Дніпра.
смт Слобожанське
Дніпровський район.
Три спальні з балконами.
Кухня-вітальня з чавунною піччю-каміном та виходом на терасу. Два санвузли, один із них із сауною та ванною.
Гараж із підвалом та зарядкою для електромобіля.
Басейн плавального розміру з підігрівом та розсувним дахом.
Якість будинку відповідає заявленій ціні.
Є всі проєкти та вся документація.
Фото оригінальні, є відео.
Повний обсяг інформації за запитом.
Запрошую познайомитися з будинком.
Телефонуйте.

3 800 $
741 $/сот
ПРЕМІУМ
під забудову
5.13 сот
вчора
Продам земельну ділянку загальною площею 5,13 соток
с. Самаровка, Слобожанська селещна Рада, Дніпровський район, Садове товариство " Весна-100", ділянка № 47,
Кадастровий номер 1221455800:01:098:0100
Цілове призначення земельної ділянки: 01.05.- для індивідуального садівництва.
СТ " Весна -100" має огорожену теріторію з контрольованим доступом, охорона. Вивіз сміття. Дорога: асфальт, насипь отсев. Друга лінія до води.
Ділянка прямокутної форми, з ледь помітним ухилом в бік річки Кільчень. Високий берег. До річки 5 хвилин пішки. На ділянці розташована невелика споруда (сарайчик) для садових інструмкнтів. Є світло, поливна вода, стара свердловина з питною водою. Ділянка має металеву о...

80 000 $
800 $/м²
Зоря
ПРЕМІУМ
Епіцентр
100 / 58 / 10 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
6 днів тому
Продам 2-поверховий будинок-дачу в передмісті Дніпра, Слобожанське / Єрмолаївські дачі.
Капітальна споруда 2015 року.
Площа 99 м², спланований як простора кухня-вітальня, 3 спальні, гардеробна, санвузол, капітальний горище.
Відмінний стан після якісного ремонту.
Опалення — електро + камін (газ по вулиці), власна свердловина, фільтри води, швидкісний інтернет.
Залишаються меблі та техніка.
Ділянка 5 соток, рівна, прямокутної форми, огороджена, автоматичні ворота. На ділянці лазня, мангальна зона під навісом, велике доглянуте подвір’я з місцями для паркування та сад з автополивом.
Територія садового товариства огороджена, охороняється.
Поруч річка Кільчень, за 5 хвилин їзди АТБ, Епіцентр,...
45 000 $
643 $/м²
Василя Сухомлинського вул. (Совхозна), 50а
єВідновлення
3 кімнати
70 / 42 / 8 м²
поверх 8 з 9
1998 рік побудови
4 дні тому
Квартира актуальна!
Можливий продаж по Держпрограмам/ Сертифікат.
Продам простору 3-к квартиру за адресою: смт Слобожанське , вулиця Василя Сухомлинського 50 А.
Цегляний будинок.
Поверх 8/9 + технічний поверх.
Загальна площа: 69.2 м2
Квартира двостороння.
Є балкон і лоджія.
Замінена проводка, труби , сантехніка.
Санвузол в кахлі.
Все інше в житловому стані, під ремонт.
Зручне розташування, поруч знаходиться ринок, Атб, супермаркети, садочок, школа, транспортна зупинка.
Один власник. Ніхто не прописаний.
Ціна 45 000 $
За запитом відправлю відеоогляд квартири.
Запрошую на перегляд у зручний для вас час, телефонуйте!
52 000 $
743 $/м²
Слобожанська вул. (8 Березня), 28
єВідновлення
Спорткомплекс Слобожанський
3 кімнати
70 / 42 / 9.6 м²
поверх 9 з 10
4 дні тому
Квартира актуальна!
Можливий продаж по Держпрограмам.
Продам простору 3-к квартиру смт Слобожанське, вулиця Слобожанська 28 ( колишня 8 березня).
Доглянутий чистий двір та підʼїзд, новий ліфт.
Поверх 9/10
Загальна площа: 70 м2.
Планування: три окремі кімнати, велика кухня 9,6 м2, балкон та лоджія.
Встановлені металопластикові вікна по всій квартирі.
Якісна плитка на підлозі.
Світло не вимикають !
Квартира простора світла та затишна.
Розвинена інфраструктура, поруч: ринок, магазини, Атб, кафе, школи , транспортна зупинка.
Ціна 52 000 $
Запрошую на перегляд у зручний для вас час, телефонуйте!
48 000 $
1 057 $/м²
Співдружності вул., 7
1 кімната
45.4 / 16 / 16 м²
поверх 10 з 10
2023 рік побудови
сьогодні
Цю квартиру можна придбати за житловим ваучером!
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Дніпровська Брама 2 загальною площею 46 квадратних метрів розташовану на 10 поверсі 10-поверхового цегляного будинку.
Студія з зоною спальні та гардеробною.
Частковий ремонт: стяжка, тепла підлога, стіни, електрика+світильники, санвузол готовий на 100%.
Індивідуальне газове опалення.
Комплекс комфорт класу із власною інфраструкурою, спортивними майданчиками, охороною.
Відео за запитом.
Підходить під єОселя, єВідновлення.
Перегляд у зручний для Вас час за попередньою домовленістю.
32 999 $
767 $/м²
Співдружності вул., 1
1 кімната
43 / 15 / 14 м²
поверх 10 з 12
сьогодні
Продам 1 кімнатну квартиру
ЖК Брама-1
- Квартира світла та затишна
- Чудово спланована
- Кухня - вітальня з балконом
- Окрема спальня з нішою
- Загальна площа 42.4 м2, не кутова, 10 поверх із 12
- Поряд Бассейн
- Також є біля квартири комора, якщо цікаво продаж можливий з нею.
- Безготівковий продаж розглянемо.
Якщо бажаєте жити в будинку де є все для комфорту, то цей варіант для Вас, тихе м...
18 000 грн/міс
Спортивна вул., 1, к.1-2
2 кімнати
55 / 30 / 20 м²
поверх 5 з 9
2021 рік побудови
сьогодні
Здаю 1-кімнатну квартиру 55 м² у ЖК «Спортивна, 1», Слобожанський!, поруч із «Брамою», перша оренда!
Світло є ЗАВЖДИ!!
Усе нове, в упаковках!
Квартира з якісним капітальним ремонтом, автономне газове опалення (2-контурний котел), тепла підлога.
Обладнана всіма меблями та побутовою технікою (2 кондиціонери, холодильник, пральна машина, посудомийна машина та ін.).
Квартира світла, тепла, затишна!
Будинок розташований осторонь дороги, доглянута територія, відеоспостереження.
Здається для пари / можна 1 особі, можна з дитиною, дрібна тварина (до 3-х кг обговорюється додатково із заставою).
82 000 $
976 $/м²
Слобожанська вул. (8 Березня), 9-А
Відеотур
Лісопарк Дружби народів
3 кімнати
84 / 53.3 / 10.1 м²
поверх 9 з 16
2 дні тому
Затишок, стиль і комфорт у ЖК «Олімпік-2»!
Пропоную простору 3-кімнатну квартиру в одному з сучасних житлових комплексів Дніпра.
Що на вас чекає в цій квартирі?
• 9 поверх із 16 – ідеальна висота для найкращого краєвиду та затишку
• Функціональне планування:
• Світла вітальня – місце для сімейних зустрічей і відпочинку
• Простора кухня – стильна, зручна, з якісною технікою
• Дві окремі спальні – затишок і спокій для всієї родини
• Гардеробна – продумане зберігання речей
• Два санвузли – комфорт для всіх домочадців
• Чудовий вигляд із вікон на парк і місто
Квартира з якісним капітальним ремонтом –
робили для себе, не на продаж!
= Вбудовані меблі та техніка залишаються, інше – за домовлен...

20 000 $
465 $/м²
Василя Сухомлинського вул. (Совхозна), 40
2 кімнати
43 / 29 / 5 м²
поверх 5 з 5
2 дні тому
Продам 2-к квартиру в цегляному будинку на Сухомлинського, район пр. Слобожанський / Слобожанське.
Площа 43 м², зручне планування — «розпашонка», кімнати роздільні і кухня між ними, роздільний санвузол.
Стан — під ремонт.
Квартира розташована на 5/5 поверсі, дах зроблено.
Цегляний будинок, чистий під'їзд, доглянутий двір у другій лінії будинків, є дитячий майданчик.
Поруч дитсадки, школи, АТБ, різні магазини, ринок, фітнес-зал, зупинки.

58 500 $
969 $/м²
Будівельників вул. (Фрунзе), 24
єВідновлення
3 кімнати
60.4 / 40 / 8 м²
поверх 9 з 9
2 дні тому
Продам 3-к квартиру з ремонтом на ж/м Слобожанський, вул. Будівельників.
Стан — заходь і живи, виконано якісний сучасний ремонт:
- встановлено індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)
- тепла водяна підлога (кухня, санвузол, вхідна зона)
- замінено всі комунікації (проводка, труби, радіатори)
- сучасний кахель, якісна сантехніка
- утеплені стіни та дах
- захист від перепаду напруги на всю квартиру
- кондиціювання всієї квартири
- усі лічильники.
Площа 60,4 м², спланована як 2 окремі спальні, вітальня поруч із кухнею, гардеробна, об'єднаний санвузол, балкон, лоджія, тамбур перед входом з великою кількістю полиць.
Залишаються всі меблі та техніка провідних брендів!
Домашній кінот...

82 000 $
812 $/м²
Слобожанська вул. (8 Березня), 9-В
єВідновлення
Лісопарк Дружби народів
3 кімнати
101 / 56 / 13 м²
поверх 3 з 16
2009 рік побудови
2 дні тому
Продам 3-к квартиру в ЖК «Олімпік-2», Слобожанське, лівий берег Дніпра.
Площа 101 м², спланована як простора кухня, вітальня з балконом, батьківська спальня та дитяча з ігровою кімнатою (10 м²) (її можна також використовувати як гардеробну, спальню, кабінет), великий роздільний санвузол з душем та ванною.
Розташована на зручному 3/16 поверсі.
Хороший житловий стан, замінено комунікації, сантехніку, МП вікна, на підлозі плитка, ламінат. Усі лічильники.
Залишаються меблі та техніка.
Автономна котельня, закритий двір, що охороняється, відеоспостереження, пожежна сигналізація, парковка, дитячий майданчик, консьєрж.
Є генератор на ліфт, підкачування води та на опалення.
На території комплек...

85 000 $
944 $/м²
Слобожанська вул. (8 Березня), 9-А
єВідновлення
Лісопарк Дружби народів
3 кімнати
90 / 53 / 10 м²
поверх 8 з 16
2009 рік побудови
2 дні тому
Продам 3-к квартиру на вул. 8 Березня в ЖК Олімпік-2, ж/м Слобожанське/Дніпро.
Площа 90 м², 8/16 поверх.
Квартира спланована як простора вітальня, 2 роздільні спальні, велика кухня з виходом на видову терасу.
Хороший житловий стан, капітальному ремонту близько 10 років.
У вартість входить 2 паркомісця.
Автономна котельня, закрите подвір'я, що охороняється, відеоспостереження, пожежна сигналізація, парковка, дитячий майданчик, консьєрж.
Є генератор на ліфт, підкачування води та на опалення.
На території комплексу знаходяться: медичний центр, стоматологічний кабінет, салон краси, фітнес-зал, центр сімейного дозвілля, відділення банку та ін.
Документи в порядку. Можливий торг.

14 000 $
670 $/м²
Василя Сухомлинського вул. (Совхозна), 54
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
20.9 / 11.6 / 5 м²
поверх 9 з 9
4 дні тому
Продається компактна та функціональна 1-кімнатна квартира в смт Слобожанське. Варіант ідеально підходить як для стартового житла, так і для інвестиції під оренду.
Основні характеристики:
• Локація: смт Слобожанське, упорядковане передмістя з розвиненою інфраструктурою.
• Будинок: Цегляний, що забезпечує хорошу тепло- та звукоізоляцію.
• Площа: 20.9 кв. м — оптимальний простір, де кожен метр використовується ефективно.
• Перевага: Наявність технічного поверху над квартирою забезпечує відсутність сусідів зверху та додаткову терморегуляцію покрівлі.
Переваги об'єкта:
• Економічність: Низькі комунальні платежі завдяки невеликій площі.
• Надійність: Цегляні будинки перевірені часом і вважаються...
23 000 грн/міс
Співдружності вул., 1
2 кімнати
46 / 24 / 10 м²
поверх 9 з 12
2019 рік побудови
5 днів тому
Здається 1-кімнатна квартира в ЖК «Дніпровська Брама 2» 🏡✨
Перша здача — ще ніхто не проживав!
📍 ЖК «Дніпровська Брама 2»
🏢 9 поверх із 10
📐 Площа — 46 м²
Сучасна квартира з новим ремонтом, повністю готова до заселення.
✔ Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою
✔ Простора окрема гардеробна
✔ Є все для комфортного проживання
✔ Встановлено двоконтурний газовий котел (автономне опалення та гаряча вода)
23 000 грн/міс
Сімейна вул., 4
1 кімната
46 / 33 / 12 м²
поверх 9 з 10
2022 рік побудови
5 днів тому
0293
Здається 1-кімнатна квартира в ЖК «Дніпровська Брама 2» 🏡✨
Перша здача — ще ніхто не проживав!
📍 ЖК «Дніпровська Брама 2»
🏢 9 поверх із 10
📐 Площа — 46 м²
✔ Квартира укомплектована всіма меблями та технікою
✔️ Велика окрема гардеробна
✔ Є все необхідне для комфортного проживання
✔ Встановлений двоконтурний газовий котел (автономне опалення та гаряча вода)
Умови оренди:
🚫 без дітей
🚫 без тварин
💰 23000 грн / місяць + комунальні послуги - можливий торг