Фільтри
Продаж квартир за 35000 доларів в Калуші
11 оголошень
- найбільша площа
11 оголошень
- найбільша площа

33 200 $
982 $/м²
Євшана вул., 1
1 кімната
34 / 17 / 3 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
✨ Атмосферна квартира в самому серці Калуша
📍 вул. Євшана, 1
🏡 Ідеальний варіант для життя або інвестиції
— заїжджай і живи без зайвих турбот
📐 33,8 м²
🏢 4 поверх з 5
💛 Повністю внутрішня — тепла, тиха, затишна
🪟 Металопластикові вікна
❄️ Встановлений кондиціонер
🔥 Є дозвіл на індивідуальне опалення — свобода та економія
🛠 Квартира доглянута, готова до проживання
🚫 Заберуть деяку техніку
✨Заїжджаєте і живете
Документам більше 3-х років

33 200 $
982 $/м²
Євшана вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
Центр
1 кімната
34 / 17 / 6 м²
поверх 4 з 5
2 дні тому
✨ Продаж однокімнатної квартири в самому серці Калуша
📍 вул. Євшана, 1
📐 Площа 33,8 м²
🏢 Поверх 4 з 5
— Повністю внутрішня — за рахунок цього квартира досить тепла в зимовий період
— Вікна замінені на металопластикові
— Встановлений кондиціонер
— Суміжний санвузол
🔥 Є дозвіл на індивідуальне опалення
Квартира повністю готова до проживання!
Купити квартиру в Калуші за 35000 доларів ($) - Продаж квартир до 35000 у.о.

25 496 $
647 $/м²
Калуш, Богдана Хмельницького вул., 57
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
39 / 24 / 6 м²
поверх 4 з 4
6 днів тому
Пропонується до продажу компактна 2-кімнатна квартира у панельному будинку м.Калуш, вул. Б. Хмельницького 57, розташована на 4 поверсі з 4. Будинок утеплений, що допомагає зберігати тепло взимку та комфортну температуру влітку.
Загальна площа: 39,4 м²
Житлова площа: 24,1 м²
Квартира має задовільний житловий стан, що дозволяє заїхати та проживати або поступово оновлювати ремонт під власні потреби:
- Опалення — газовий конвектор,
- Світла квартира з хорошим природним освітленням.
- Утеплений будинок — додаткова економія на опаленні.
Квартира стане хорошим варіантом як для проживання, так і для інвестиції під оренду завдяки невеликій площі та економним комунальним витратам.
Деталі та огляд...

19 498 $
633 $/м²
Литвина вул., 9
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
31 / 16 / 7 м²
поверх 2 з 5
6 днів тому
Пропонується до продажу компактна та зручна 1-кімнатна квартира на комфортному 2 поверсі 5-поверхового цегляного будинку в м. Калуш, вул. Литвина 9
Характеристики:
Площа — 30,8 м²
Поверх — 2 з 5
Будинок — цегляний
Балкон — засклений
Встановлено бойлер
Домофон
Стан:
Без меблів — можливість облаштувати квартиру під себе або під оренду
Чистий житловий стан / під ремонт (можна адаптувати під свій бюджет)
Переваги:
Зручний середній поверх
Хороший варіант як для проживання, так і під інвестицію (оренда)
Мінімальні витрати на старт — не переплачуєте за чужий ремонт чи меблі
Телефонуйте або пишіть — домовимось про огляд
Підберу також інші варіанти під ваш бюджет

32 000 $
476 $/м²
Калуш, Героїв пл., 27
БЕЗ КОМІСІЇ
Центр
3 кімнати
67 / 47 / 13 м²
поверх 2 з 2
5 днів тому
Продається простора квартира в центрі міста з підвалом та закритою територією.
Квартира розташована на 2 поверсі 2-поверхового будинку. Загальна площа — 67,2 м².
Будинок має особливу атмосферу та обмежену кількість сусідів, що забезпечує більше приватності та комфорту для проживання.
Переваги об’єкта:
- центр міста — все необхідне поруч;
- огороджена територія будинку;
- підвал, який належить до квартири;
- пічне опалення — незалежність та можливість створити особливий затишок;
- територія будинку використовується лише трьома власниками.
Окрему цінність створює сама локація — центр міста, закрита територія та малоквартирний формат будинку сьогодні є рідкісною пропозицією на ринку.
Кварт...
20 000 $
625 $/м²
Калуш, Богдана Хмельницького вул., 43
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
32 / 16 / 6 м²
поверх 2 з 3
1 тиж. тому
Цегляний будинок
вул. Б. Хмельницького
2/3 поверх
Квартира в цегляному будинку на зручному другому поверсі.
Встановлені металопластикові вікна, є балкон.
Стан під ремонт, що дає можливість зробити простір повністю під себе або під інвестицію.
Будинок теплий, хороше планування.

28 500 $
1 052 $/м²
Калуш, Біласа і Данилишина вул., 10
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
27 / 14 / 6 м²
поверх 1 з 9
2001 рік побудови
1 тиж. тому
Квартира з потенціалом під бізнес - купівля через державні програми!
Продається 1-кімнатна квартира, розташована на 1 поверсі з 9, що робить її зручною, як для проживання, так і для можливого використання під КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ.
ОПИС:
- Будинок - цегляний
- Тамбур на 3 квартири
- Зручний перший поверх
- Загальна площа — 30 м²
- Кімната окрема з виходом на велику лоджію
- Санвузол суміжний, встановлена ванна
- Гаряча вода -бойлер на 50 л
- Опалення відсутнє, що дає можливість облаштувати його на власний розсуд
- Квартира має велику лоджію на довжину кімнати та кухні, засклену металопластиковими вікнами
- Квартира у житловому стані, частково кукомплектована меблями та технікою: двоспальне...

30 900 $
701 $/м²
Калуш, Богдана Хмельницького вул., 16
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
2 кімнати
44 / 27 / 6 м²
поверх 1 з 5
1 тиж. тому
Продається 2-кім. квартира в хорошому та розвиненому районі по вул.Б.Хмельницького, 16 в м.Калуш. Не кутова. Кімнати роздільні. Туалет та ванна окремі. Є кладовка. Є усі лічильники. Водопровідні труби, каналізаційні та труба-стояк (в туалеті) поміняні на пластикові. Вікна металопластикові. Вхідні двері сучасні, металеві. Опалення відрізане. Стан квартири як на фото. Загальна площа 44,1 кв.м. Перший поверх п'ятиповерхового будинку. Дуже багато насаджень у дворі. Під'їзд чистий, акуратний та на коді. Поруч є абсолютно все: 4 супермаркета, 3 базара, школа, дитячий садок, автобусні зупинки в усі напрямки, поліклініка, автостоянка, аптеки, банки, "Укрпошта", "Нова пошта", ЦНАП, нотаріус, поліція,...
Купити житло в Калуші за 35000 доларів ($) - Продаж нерухомості до 35000 у.о.

28 512 $
720 $/м²
Малицької вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Family House
1 кімната
40 / 15 / 14 м²
поверх 3 з 8
3 тиж. тому
Простора квартира площею 39,6 м² розташована на 6-му поверсі 8-поверхового будинку.
Будинок знаходиться на етапі будівництва, що дає можливість обрати сучасне планування та дизайн під власні потреби.
✔ Зручне розташування в новому житловому комплексі
✔ Сучасні технології будівництва та якісні матеріали
✔ Світла квартира з хорошим видом
Умови придбання:
Можливе розтермінування до 18 місяців
Перший внесок від 30%
Чудовий варіант для власного житла або інвестиції!

27 706 $
720 $/м²
Малицької вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Family House
1 кімната
38 / 15 / 13 м²
поверх 4 з 8
3 тиж. тому
Простора квартира площею 38,48 м² розташована на 6-му поверсі 8-поверхового будинку.
✔ Зручне розташування в новому житловому комплексі
✔ Сучасні технології будівництва та якісні матеріали
✔ Світла квартира з хорошим видом
Умови придбання:
Можливе розтермінування до 18 місяців
Перший внесок від 30%
Чудовий варіант для власного житла або інвестиції!
35 000 $
729 $/м²
Литвина вул., 4
2 кімнати
48 / 40 / 6 м²
поверх 3 з 5
2 міс. тому
Пропоную на продаж двокімнатну квартиру загальною площею 48м2 в цегляному будинку.
Квартира розташована в престижному районі, центральній частині міста по вулиці Литвина.
Квартира зі зручним плануванням, кімнати роздільні, санвузол суміжний, також є великий засклений балкон.
Загальний стан квартири задовільний, для більш високих побажань потрібний косметичний ремонт. Встановлено лічильник на газ, лічильник на світло і на воду, квартира не має боргів по комунальних службах.
Спокійне подвір'я є де припаркувати автомобіль.
Також не оминає стороною інфраструктура;
поряд школи, дитячі садки, лікарня, магазин, зупинки громадського транспорту, в радіусі кілометра міський парк, супермаркет, кафе,...