Фильтры
Продажа квартир в Калуше
15 объявлений
- наибольшая площадь
15 объявлений
- наибольшая площадь

35 700 $
550 $/м²
Малицкой ул., (Будинок 1)
2 комнаты
65 / 34 / 19 м²
этаж 8 из 9
2 нед. назад
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Family House», м. Калуш АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ — суттєво нижча ціна, ніж у забудовника (ДІЄ ПРОТЯГОМ 1 ТИЖНЯ). ЗАРАЗ 588$ м2
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Family House», поруч з ТЦ «Епіцентр».
Основні характеристики: Загальна площа: 64,86 м²
Поверх: 8 з 9 Під’їзд:
1 Черга будівництва: 1 Введення в експлуатацію: IV квартал 2026 року
Технологія будівництва: цегляна Планування: дві окремі просторі кімнати велика кухня-студія з виходом на балкон
Переваги: вигідна інвес...

33 200 $
982 $/м²
Евшана ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
Центр
1 комната
34 / 17 / 6 м²
этаж 4 из 5
сегодня
✨ Продаж однокімнатної квартири в самому серці Калуша
📍 вул. Євшана, 1
📐 Площа 33,8 м²
🏢 Поверх 4 з 5
— Повністю внутрішня — за рахунок цього квартира досить тепла в зимовий період
— Вікна замінені на металопластикові
— Встановлений кондиціонер
— Суміжний санвузол
🔥 Є дозвіл на індивідуальне опалення
Квартира повністю готова до проживання!
Приобрести квартиру в Калуше
42 200 $
781 $/м²
Олены Пчилки ул., 5
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
54 / 28 / 9 м²
этаж 5 из 9
сегодня
Продається 2кім.квартира в новому ЖК Комфорт Сіті. Будинок цегляний, на території передбачено місця для паркування автомобілів, дитячий майданчик, поруч декілька садочків, школа, магазини.
В наповнення квартири входить:
-панорамні вікна
- якісні броньовані вхідні двері
- чорнова підлога підготовлена до укладання чистової стяжки з прокладанням підігріву підлоги;
- утеплений фасад
- індивідуальне газове опалення
- заведена до квартири електрика з лічильником
- заведене до квартири водопостачання та водовідведення з лічильником
- великий ліфт
- відеонагляд, домофон та телекомунікації
Доступні різні планування і площі. До введення в експлуатацію можливе перепланування перестінків квартири під по...

57 900 $
888 $/м²
Драгоманова ул., 22
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
65 / 39 / 8 м²
этаж 1 из 5
вчера
Продається затишна 3-кімнатна квартира у хорошому спальному районі міста Калуш, по вул. Драгоманова, 22.
Квартира розташована на зручному 1 поверсі 5-поверхового будинку. На поверсі лише 2 квартири, що забезпечує більше тиші та комфорту для проживання.
Переваги квартири:
- зручне двостороннє планування — вікна виходять на обидві сторони будинку;
- 3 окремі кімнати — комфортно для сім’ї, дітей або облаштування робочого кабінету;
- індивідуальне опалення;
- частково залишаються меблі;
- є підвал;
- металеві грати на вікнах — додаткова безпека;
- квартира світла, охайна та придатна для проживання без зайвого поспіху.
Переваги будинку та локації:
- затишний, непроїзний двір;
- є дитячий майда...

25 496 $
647 $/м²
Богдана Хмельницкого ул., 57
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
39 / 24 / 6 м²
этаж 4 из 4
вчера
Пропонується до продажу компактна 2-кімнатна квартира у панельному будинку м.Калуш, вул. Б. Хмельницького 57, розташована на 4 поверсі з 4. Будинок утеплений, що допомагає зберігати тепло взимку та комфортну температуру влітку.
Загальна площа: 39,4 м²
Житлова площа: 24,1 м²
Квартира має задовільний житловий стан, що дозволяє заїхати та проживати або поступово оновлювати ремонт під власні потреби:
- Опалення — газовий конвектор,
- Світла квартира з хорошим природним освітленням.
- Утеплений будинок — додаткова економія на опаленні.
Квартира стане хорошим варіантом як для проживання, так і для інвестиції під оренду завдяки невеликій площі та економним комунальним витратам.
Деталі та огляд...

19 498 $
633 $/м²
Литвина ул., 9
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
31 / 16 / 7 м²
этаж 2 из 5
вчера
Пропонується до продажу компактна та зручна 1-кімнатна квартира на комфортному 2 поверсі 5-поверхового цегляного будинку в м. Калуш, вул. Литвина 9
Характеристики:
Площа — 30,8 м²
Поверх — 2 з 5
Будинок — цегляний
Балкон — засклений
Встановлено бойлер
Домофон
Стан:
Без меблів — можливість облаштувати квартиру під себе або під оренду
Чистий житловий стан / під ремонт (можна адаптувати під свій бюджет)
Переваги:
Зручний середній поверх
Хороший варіант як для проживання, так і під інвестицію (оренда)
Мінімальні витрати на старт — не переплачуєте за чужий ремонт чи меблі
Телефонуйте або пишіть — домовимось про огляд
Підберу також інші варіанти під ваш бюджет

32 000 $
476 $/м²
Героев пл., 27
БЕЗ КОМИССИИ
Центр
3 комнаты
67 / 47 / 13 м²
этаж 2 из 2
вчера
Продається простора квартира в центрі міста з підвалом та закритою територією.
Квартира розташована на 2 поверсі 2-поверхового будинку. Загальна площа — 67,2 м².
Будинок має особливу атмосферу та обмежену кількість сусідів, що забезпечує більше приватності та комфорту для проживання.
Переваги об’єкта:
- центр міста — все необхідне поруч;
- огороджена територія будинку;
- підвал, який належить до квартири;
- пічне опалення — незалежність та можливість створити особливий затишок;
- територія будинку використовується лише трьома власниками.
Окрему цінність створює сама локація — центр міста, закрита територія та малоквартирний формат будинку сьогодні є рідкісною пропозицією на ринку.
Кварт...

27 706 $
720 $/м²
Малицкой ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Family House
1 комната
38 / 15 / 13 м²
этаж 4 из 8
вчера
Простора квартира площею 38,48 м² розташована на 6-му поверсі 8-поверхового будинку.
Будинок знаходиться на етапі будівництва, що дає можливість обрати сучасне планування та дизайн під власні потреби.
✔ Зручне розташування в новому житловому комплексі
✔ Сучасні технології будівництва та якісні матеріали
✔ Світла квартира з хорошим видом
Умови придбання:
Можливе розтермінування до 18 місяців
Перший внесок від 30%
Чудовий варіант для власного житла або інвестиції!
Ищите недвижимость в Калуше по фильтрам

28 512 $
720 $/м²
Малицкой ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Family House
1 комната
40 / 15 / 14 м²
этаж 3 из 8
вчера
Простора квартира площею 39,6 м² розташована на 6-му поверсі 8-поверхового будинку.
✔ Зручне розташування в новому житловому комплексі
✔ Сучасні технології будівництва та якісні матеріали
✔ Світла квартира з хорошим видом
Умови придбання:
Можливе розтермінування до 18 місяців
Перший внесок від 30%
Чудовий варіант для власного житла або інвестиції!

41 090 $
720 $/м²
Малицкой ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Family House
2 комнаты
57 / 26 / 14 м²
этаж 8 из 8
вчера
Продається простора 2-кім квартира площею 38,48 м² розташована на 8-му поверсі 8-поверхового будинку.
✔ Зручне розташування в новому житловому комплексі
✔ Сучасні технології будівництва та якісні матеріали
✔ Світла квартира з хорошим видом
Умови придбання:
Можливе розтермінування до 18 місяців
Перший внесок від 30%
Чудовий варіант для власного житла або інвестиції!

35 999 $
555 $/м²
Малицкой ул., (Будинок 1)
2 комнаты
65 / 45 / 19 м²
этаж 7 из 9
вчера
🏡 Двокімнатна квартира в ЖК Family House | Калуш
Простір, де комфорт відчувається з перших кроків ✨
У продажі — двокімнатна двостороння квартира в сучасному житловому комплексі Family House.
📍 м. Калуш
🏢 Поверх: 8 з 10
📐 Площа: 64,86 м²
Квартира двостороння — максимум світла, свіже повітря і правильне планування для життя, а не “просто квадратів”.
🔥 Індивідуальне газове опалення — тепло та економія під вашим контролем.
⏳ Здача вже цього року — можна планувати переїзд зовсім скоро.
💰 Ціна: 550 $/м²
(вигідна пропозиція для такого формату)
Це варіант для тих, хто хоче:
— нове житло без компромісів
— комфортний поверх
— сучасний комплекс для життя
📩 Пишіть або телефонуйте — розкажу дета...

28 500 $
1 052 $/м²
Биласа и Данилишина ул., 10
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
1 комната
27 / 14 / 6 м²
этаж 1 из 9
2001 год постройки
2 нед. назад
Квартира з потенціалом під бізнес - купівля через державні програми!
Продається 1-кімнатна квартира, розташована на 1 поверсі з 9, що робить її зручною, як для проживання, так і для можливого використання під КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ.
ОПИС:
- Будинок - цегляний
- Тамбур на 3 квартири
- Зручний перший поверх
- Загальна площа — 30 м²
- Кімната окрема з виходом на велику лоджію
- Санвузол суміжний, встановлена ванна
- Гаряча вода -бойлер на 50 л
- Опалення відсутнє, що дає можливість облаштувати його на власний розсуд
- Квартира має велику лоджію на довжину кімнати та кухні, засклену металопластиковими вікнами
- Квартира у житловому стані, частково кукомплектована меблями та технікою: двоспальне...

62 500 $
856 $/м²
Винниченко ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
3 комнаты
73 / 37 / 10 м²
этаж 5 из 5
1998 год постройки
2 нед. назад
Продається 3-кімнатна квартира з ремонтом та меблями по державним програмам по вул. В. Винниченка.
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:
- Будинок цегляний
- Квартира двостороння, не кутова, знаходиться в середині будинка
- Поверх 5 з 5, над квартирою є технічне приміщення
- Дах перекритий у 2025 році
- Утеплена зовні
- Стан чудовий, з ремонтом, з меблями та технікою
- Має вихід на велику засклену лод...

30 900 $
701 $/м²
Калуш, Богдана Хмельницкого ул., 16
БЕЗ КОМИССИИ
єВідновлення
2 комнаты
44 / 27 / 6 м²
этаж 1 из 5
2 нед. назад
Продається 2-кім. квартира в хорошому та розвиненому районі по вул.Б.Хмельницького, 16 в м.Калуш. Не кутова. Кімнати роздільні. Туалет та ванна окремі. Є кладовка. Є усі лічильники. Водопровідні труби, каналізаційні та труба-стояк (в туалеті) поміняні на пластикові. Вікна металопластикові. Вхідні двері сучасні, металеві. Опалення відрізане. Стан квартири як на фото. Загальна площа 44,1 кв.м. Перший поверх п'ятиповерхового будинку. Дуже багато насаджень у дворі. Під'їзд чистий, акуратний та на коді. Поруч є абсолютно все: 4 супермаркета, 3 базара, школа, дитячий садок, автобусні зупинки в усі напрямки, поліклініка, автостоянка, аптеки, банки, "Укрпошта", "Нова пошта", ЦНАП, нотаріус, поліція,...
35 000 $
729 $/м²
Литвина ул., 4
2 комнаты
48 / 40 / 6 м²
этаж 3 из 5
2 мес. назад
Пропоную на продаж двокімнатну квартиру загальною площею 48м2 в цегляному будинку.
Квартира розташована в престижному районі, центральній частині міста по вулиці Литвина.
Квартира зі зручним плануванням, кімнати роздільні, санвузол суміжний, також є великий засклений балкон.
Загальний стан квартири задовільний, для більш високих побажань потрібний косметичний ремонт. Встановлено лічильник на газ, лічильник на світло і на воду, квартира не має боргів по комунальних службах.
Спокійне подвір'я є де припаркувати автомобіль.
Також не оминає стороною інфраструктура;
поряд школи, дитячі садки, лікарня, магазин, зупинки громадського транспорту, в радіусі кілометра міський парк, супермаркет, кафе,...